האאאאאאאאוווווווווו!

Kelevra

New member
לא יודע

אבל טוב שמצאנו שפה משותפת. נהיה כאן כבר שקט מדי.

קפת

New member
שקט וקר

אני חושבת שאיגור חדר לפה באחד הלילות, ובאקט של נקמה - כי פיטרתי אותו - הוריד את הטמפרטורה של הקירור. יש פה מישהו עם ידע כלשהו בקריוניקה?

Kelevra

New member
הקריוגניקה כמשל

לסדר ת'מזגן זה מעשה נקם אצלו? לא פלא שפיטרת אותו. נפש טובה שכמוך. הושט ידך לאביון אקצטרא. רק אל תשכחי להצטייד מדי פעם באופייאטים.

קפת

New member
לסדר את המזגן...

כן, הוא סידר. וחולדות המחמד שלי החלו מתפגרות בזו אחר זו. אופיאטים. סתם דחפת לפה מלה כדי שנחשבו שאתה מבין משהו בפרמצבטיקה, נכון? להצטייד באופיאטים. פפפחחח. איך אתה חושבת שאני מממנת את הפורום הזה, איך?

Kelevra

New member
מחמד?

לדברים האלו לא קוראים סתם "חולדות". המינוח המקצועי הוא "עכברתול". זה בגלל שהגורים הם בגודל של חתול בוגר. זה מצויין שהן מתפגרות מהקור. כך גם נחסך הצורך בשחיטה יקרה וגם הן נשמרות טריות עד שהגריל יתחמם. לגבי האופייאטים, פשוט יש לי זכרון מצויין כשהאישיות הנוכחית שולטת. הניחוש שלי לגבי איך את מממנת את הפורום הזה ישאר בגדר צנעת הפרט****. אני רק ארמוז שאת נותנת יד* (?) למפרסמים נלוזים שלא אנקוב בשמם (רק אזכיר שיש 8 הודעות לא מחוקות שלהם בעמוד הנוכחי) המנצלים את הרייטינג האדיר של הפורום למטרות פרסום. *יתכן שגם מדובר כאן בטובת הנאה רקטאלית מפעם לפעם. "הידרותראפיה בניחוח הדרים**" - המילה האחרונה של ההיי סוסייטי***. ** איזו דרך נפלאה לומר "תפוז בתחת שלי"! *** אני חס וחלילה לא רומז שיש לך נגיעה באליטה כלשהי. "היי סוסייטי" זה אולם אירועים בבת ים. **** שוין. די ברור בדיעבד שלא התאפקתי מלהרחיב בעניין, כן, גם במובן ההוא.

קפת

New member
אם יורשה לי, ויורשה לי, כי אני המנהלת

זה לא הידרותרפיה בניחוח הדרים, אלא חוקן או קולונוסקופיה בניחוח הדרים. שזה, אגב, רעיון מצוין לסטרטאפ חדש. הידרותרפיה אין לה דבר עם תחת. מצטערת. אין לך מושג מה זה אופיאטים, נכון? ולא, אני לא מתכוונת שיש לך כי עשית גוגל. אני מתכוונת שאין לך מושג, כי לא עשית.

Kelevra

New member
טיפת ציניות

לא הזיקה לאפ'חד. בהתאם להגדרת "היי סוסייטי" כאולמי אירועים בבת ים, משמש השם "הידרותרפיה" ככינוי לחוקן (מצחיק איך מילה טפשית כמו "קולון" מושמטת כשההקשר שלה נראה כמו אפטרשייב). כמו למשל כאן. ממש כמו ש"מכון בריאות" זה לא מקום שמקבלים בו גרנולה ותה ירוק, וב"מכון עיסוי" לאו דווקא מקבלים מסאז', כנ"ל לגבי טיפול בברכת שחיה. קולונוסקופיה אגב, איננה חוקן. היא בדיקה שכוללת לפעמים, אך לא בהכרח, חוקן. בעולם שבו הויקיפדיה והגוגל מאפשרים לנו לא מעט מידע נגיש, די קשה להראות בדיעבד שאני יודע או לא יודע משהו. בגלגול מסוים של עבריינות ילדות ניסיתי לזקק לקטוסריום משורש חסה. זה אחרי שלמדתי על פרג תרבותי ותחליפים חוקיים בכיתה ד'. יוצא גועל נפש והזיקוק רחוק מלהיות פשוט, הרבה מעבר לגבולות הסבלנות של ילד. הרבה יותר קל לאלתר חומרי נפץ.

למעלה