האאא..
התעוררנו נא
|אליה

Piece of Wood

New member
האאא..../images/Emo2.gif התעוררנו נא../images/Emo9.gif../images/Emo182.gif|אליה

ובכן, זוכרים את השרשור הזה? לדעתי צריך להתחיל לחשוב על הרעיון... מה נעשה? חוברת ברכות? מכתבים? שי צנוע? אם כן אז איזה שי, איזה מכתבים? ואיזה ברכות??
עוד רעיונות? מתי בדיוק נשלח? לאן? למה? איך? כמה? מי? צריך לחשוב על משהו מקורי שאכן יגיע לאליהו, והוא יהיה כל כך [
] מקורי שאליהו יהיה חייב לא להתעצל וענות עליו בעצמו ולא יתקפו אותו רגשות אשם.... בקיצור ולעניין - התעוררו נא, שתפו פעולה והציעו רעיונות

Unreachable

New member
הו! גמאני רוצה!

אבל אני לא כותבת מכתב...אמממ..לפחות לא ארוך! אבל..מממ... טוב, אני אסתום.

Elijah Wood

New member
מתעוררים!

אם יש לכן דרך בטוחה שזה יגיע אני חושבת שאיזה שהוא אלבום [עע סגידה עצמית] יהיה יפה.. לויוטעת תמונות משפטים ציטוטים אבל משו יפהיפה ואז בסוף מכתבים או משו כזה שירגש
חוצמזה שכבר הצעתן כל מיני בובות טבעות בלאגנים..

Piece of Wood

New member
גנה יהיה כלול בחבילה../images/Emo182.gif|אליהו|

אבל זה אומר שלא תראי אותו יותר בחיים

butterfly211

New member
לא!!!!!!111../images/Emo28.gif

הוא יהיה חייב להתייחס לזה, כי האלבום צריך להיות גדול כזה ומושקע!! ואם נדחוף לו שם את הגנה הוא יהיה צריך להתייחס אליו גם!

Piece of Wood

New member
כולם ישנים!../images/Emo11.gif../images/Emo182.gif|אליהו|

בסדר.... הנה רשימת דברים הזויים שאפשר לעשות ושלל רעיונות הרעיונות לקוחים ממוחי המטורף, ומדברים שעשו בפורומים אחרים. רעיון כללי-
אלבום עם ברכות/מכתבים/תמונות וכ'ו
תמונות בתוך מסגרת עם הקדשה/ברכה/אני יודעת מה, משו כזה רק לא בגודל של החיים שלי כי יעלה איזה מליון דולר רק לשלוח את זה...
שלא נדבר על להכין... בקשר לשי צנוע, יש הרבה אפשרויות אבל אני לא בטוחה שזה הכרחי, אולי משהו שכתוב עליו בעברית.... המממ... נו אם נחליט להוסיף גם משהו קטן נחשוב על זה כי יש 43635747835 אפשרויות. עכשיו אני אסתום
/
/
/
?

butterfly211

New member
הרעיון של ליאור../images/Emo28.gif

גנה טרוייאני שכולנו נצא מתוכו בלבוש שפנפנות פלייבוי?

Elijah Wood

New member
הממ..

להכין זאת לא הבעיה.. בפוטושופ עם טיפה השקעה.. אבל המיסגור הזכוכים וההדפסה עלה 400 שקל בחישוב מהיר.. אז לשלוח? פו..

Piece of Wood

New member
לא התכוונתי בגודל כזה../images/Emo2.gif../images/Emo182.gif|אליה

זה באמת מטורף!

ALiCiA SpInNeT

New member
../images/Emo103.gif אלבום וכוס :X

חומרים דרושים - -12 ש"ח. -חנות קרביץ קרובה. -מחברת-יומנית שערכה כ-12 ש"ח מקרביץ. -מכתבי ברכה שהכינונו(חברות הפורום) מראש, עדיף מקושטים ומגרי עין. -חומרי אריזה/עטיפה. חומרי רשות - -10 ש"ח X מספר המשתתפים. -חנות מתנות. -מתנה מחנות המתנות בסכום האפשרי. אופן ההכנה - 1) מתלבשים. 2) נועלים נעליים. בעדינות. ברכות. לא פראות.
3) יוצאים מהבית בשקט, כי אימא עוד ישנה. 4) הולכים לחנות קרביץ הקרובה לביתכם. 5) קונים מחברת-יומנית ששווייה 12 ש"ח! 6) הולכים למפגש-פורום-אלייז'ה-ווד שמחים וטובי לב. 7) אוספים את המכתבים והברכות שהוכנו מראש. שימו לב! בקשו עזרה ממבוגר, יש לשמור על הסדר! 8) מדביקים בעזרת דבק מגע כל מכתב/ברכה לעמוד, מבקשים מהמבוגר ממקודם לבוא לעזור. 9) מבקשים מהמבוגר ממקודם שיכין לכם כוס שוקו. 10) עוטפים. מוסיפים את השי הצנוע, אם יש. מצרפים כוס שרק אני מבינה את קשרה לעולם. 11) כותבים כתובת רצוייה. 12) ניגשים לסניף הדואר הקרוב לביתכם. 13) מפלרטטים עם פקידת הקבלה. 14) מבקשים מדבקת 'זהירות! שביר', ושולחים את החבילה בדואר אווירי לארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות. 15) מחכים. 16) ממשיכים לחכות. עושים שמיניות באוויר. 17)... 18) הופהופ טרללה! אליהו ענה!!!!!1111 19) עושים מעצמכם צחוק. 20) מתגייסים לצבא ומתים. נא לקרוא ולעקוב אחר ההוראות בקפידה!!!111111 ויש לכם מתנה אליהואית
בתיאבון!
:X

למעלה