האהבה נשארת,אנחנו נגמרים

האהבה נשארת,אנחנו נגמרים ../images/Emo10.gif

הכי קשה לי בעולם לכתוב את ההודעה הזאת, אני מוצאת את עצמי פתאום קצת לא יודעת מה לומר או איך לומר. אבל כמו שאמרתי בכותרת, האהבה נשארת , אנחנו נגמרים ואם לא קלטתם אז.. מחוסר פעילות מובהקת של כולנו (גם כותבי הפורום וגם נושא הפורום) סוגרים לנו את הפורום
|מוציאה רשימת תודות| אז לפני שאני הולכת וזמני ינהל פה אני רוצה להודות לכמה אנשות ואנשים קודם כל לתומש שהתקשר יום אחד אחרי ששלחנו מסר לרינת ואמר לי תעברי שניה לפורום 1079 תראי מה קורה שם, וככה גיליתי שיש לנו פורום גלעד שגב. מיד אחריו אני רוצה להודות לאריאלה כפרעלייך,מה היינו עושים בלעדייך? אין מילים בכלל לתאר את כל מה שעברנו פה(מילים אין ארכיון לעומת זאת
). וג'זמין כפרעלייך גם, שהיית שותפה לכל כך הרבה דברים שקרו פה. וימסי
אותך באמת אין מילים לתאר, על כל ה שתרמת פה ואיך שאפעם לא התייאשת . ואחרון חביב גלעד כמו שכבר אמרתי כל כך הרבה פעמים בהודעה הזאת (ואריאלה תפסיקי לצחוק עלי זה לא אומר שאני אוהבת את השיר הזה פתאום טוב
) האהבה ,באמת נשארת, היא לא הולכת לשומקום !!! אז תודה שהיית שם ושבזכותך קרו כל כך הרבה דברים מצחיקים ומשעשעים (תקראו שרשורים של הופעות תבינו) ותודה על המוזיקה ותודה על דברים חדשים שהכרנו בזכותך (מי אמר איתמר
). ואתה תחזור כבר להופיע!!! זהו מוסרת את המפתחות.
וכולנו, נתראה כבר בהופעות (כן ים,זה גם מכוון אלייך) ביי

סגירת הפורום

אנו מודים למורי לנצח על ניהול הפורום עד כה ומאחלים לה הצלחה בהמשך דרכה
. עקב מיעוט פעילות, בשלב זה הפורום ייסגר. המשך גלישה נעימה בתפוז
אנשים

וואו.

כשנכנסתי להודעה הפה שלי פשוט נפער. אפילו שדיברנו על זה, ואפילו שצחקנו על זה לא מעט פעמים. המקום הזה היה המקום שלי. כל כך הרבה שטויות, ורצינות, ושמחה, וכאב, ואהבה מסתתרים להם שם בדפי הארכיון. וקצת עצוב לי.. יותר על זה שבאמת כבר אין על מה לכתוב, מאשר על זה שלא כותבים. הופעות של גלעד פעם היו הדבר שהכי שימח אותי בעולם, וזה מדהים איך תחושות יכולות להתנוון אם לא מרגישים אותן הרבה זמן. מקווה שעוד נזכה לראות הופעות של גלעד, אמיתיות כאלו, בבארבי [או אפילו תמונע. למען השם, אני מוכנה גם להתפשר על קפה ביאליק], מלאות בחיוכים והתרגשויות ו"גילי, תעשה לי טוב". היתה תקופה טובה
ותודה למורי ותומר על היוזמה ההיא שנלקחה לפני איזה 4 שנים

מה?../images/Emo14.gif../images/Emo7.gif

בשבוע האחרון הרבה מאוד דברים הסתיימו להם בחיים שלי, הרבה מאוד תקופות שהייתי נותנת הרבה כדי שיחזרו. ועכשיו, כשגם את הפורום של גלעד סוגרים אני מרגישה שעוד משהו ננעל אצלי בחיים ובלב
. את גלעד אהבתי עוד מכשיצא "עכשיו טוב" לרדיו, אי אפשר לתאר במילים מה הוא עשה לי, איך הוא השפיע על מי שאני ואיך הוא חלק ממה שאני. אני אוהבת את גלעד, מבלי להכיר אותו באמת באופן אישי, כמו שאני לא אוהבת הרבה אנשים, המוזיקה שהוא כותב היא אחד הדברים הכי טובים שקרו לי, ואני לא מגזימה
. לפורום הגעתי בפברואר שמלפני כמעט שלש שנים, בעצם הגעתי הרבה לפני אבל התחלתי לכתוב רק אז, ותמיד נהנתי לקרוא ולכתוב בו. הוא היה מעין בית שלי בתפוז כבר מההתחלה, זאת אומרת, הרגשתי בו בבית, הכי נינוחה והכי מאושרת. דרכו גם הגעתי לתפוז
שהפך אותי לאדם אחר לגמרי
וגם הכרתי אתכן
ואני אוהבת אתכן נורא
כשהוא היה מתרוקן מאנשים בהתחלה הייתי לוקחת את זה ללב, אפילו שסתם הייתי עוד אחת שכותבת פה, אח"כ זה עבר לי, הפכתי להיות אדישה שכזאת.. ועכשיו כשראיתי שסוגרים את הפורום אני מצטערת על זה, כי איך אפשר להפרד ממשהו שהוא באמת חלק ממך?
ועוד בתקופה כזאת שלוקחים לי את הכל. אני מקווה שכשגלעד יחזור עם סינגלים ודיסק חדש הפורום יחזור להיות חי, נושם ובועט ושיפתחו אותו מחדש, ויהיו בו עוד הרבה מאוד כותבים והודעות
. זה לא הסוף, זה רק פסק זמן!
אבל גם בפסק זמן אפשר לעשות מפגש פורום! אז אמ.. מתי ואיפה
אוהבת אתכם מאוד.

למעלה