האודישנים של העונה השניה - חשוב

Aviad1987

New member
האודישנים של העונה השניה - חשוב

לאחרונה היו פה כמה וכמה הודעות של אנשים שטענו כי הם עשו אודישן (ואף התקבלו) לעונה השניה של "ראש גדול". חשוב לנו להבהיר כי עוד לא נערכו בכלל אודישנים לסדרה כי העונה השניה לא כתובה וכן אם יהיו אודישנים זה יהיה רק עוד מספר חודשים - לכן אפשר לוותר על כל רוטינת ההודעות שלאחר מכן כמו "איך הגעת לאודישן, מה עשית באודישנים, מה התפקיד שתשחק.." וכו'. בתודה מראש, בן ואביעד

°°NaTaLi°°

New member
אה אוקיי אביעד תודה רבה שהודעתה לנו

טוב עכשיו אני יצטרך לספר לכיתה שלי שזה היה שקר ועוד לא בטוח עדין חח כולם שמחו חבל חח עכשיו אני עצובה!

a y o o s h

New member
אביעד רשמת ש...

"13.3.05 - הם חוזרים"... מי???!? סתם מסקרנות..חח אודה לך אם תשיב לי..

השיר שלנו!../images/Emo20.gif

איזה שאלה!מיה דגןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן שוב אראה אותך עם ביתך הקטנטנה ועם בעלך הדוססססססס אעאעעאעאעאע מיההההההההה

כולםםם כנסווו!!!!!!!!!!!!!

אני לא התקבלתי כשחקנית... אני התקבלתי כניצבת!!! ומי שלא מאמין.. שיראה אותי בטלוויזיה!!! א.!.ה.2.ת --> ספ*7!שש!!!

nivy0

New member
שקרנית!כל מי שרוצה להיות ניצב רק

צריך לבוא אין בחינות!

חחח...את חושבת שמשעמם לי בחיים?!?

רק לבוא לפורום ראש גדול ולהגיד: התקבלתי כניצבת... את לא מאמינה לא צריך.. אבל שיהיה את העונה השנייה אתם תראו אותי שם.. ויש פה ילדים שראו אותי ומכירים אותי!! והם מאמינים לי!! ה=ב=נ=ת?!? א.!.ה.2.ת --> ספ*7!שש!

אממ תודה שאתם אומרים לנו...

חחחח גם ככה לא נראה לי מישהו האמין לכל אלה שסתם זיבלו ת'שכל שהם התקבלו וכאלה...

אתם יודעים מה.. אתם לא מזיזים ליי..

אתם לא רוצים להאמין... לא צריךך!!! א.!.ה.2.ת--> ספירושש!!

s h l a g e r

New member
מה זאת אומרת ניצבת?

את עומדת ומחלקת כוסות שתייה ואוכל לשחקנים? או עומדת בתור עמוד? מה זאת אומרת ניצבת? נותנת רגעי נחת לבמאי מה? תסבירי לי?

חחחחחחחח ניצבת זה

שנגיד יש סצנה של מור ואדם והם מדברים בכיתה אז מסביב יש ילדים שסתם רואים אותם והם לא עושים כלום יעני שייתן הרגשה של כיתה

4קטיה

New member
וואלה?!../images/Emo46.gif

אוףףף!!!...איזה אנשים שקרנים!!!!.... מה הקטע שלהם?!..

אולי תעזבו אותה כבר?!

היא אמרה שהיא תהייה ניצבת זה הכל-אז היא תהייה... ספירוש שיהיה לך בהצלחה מאמי...מחזיקים לך אצבעות!!!!!

למעלה