האויב הוא נאצי.

Harrington

Well-known member
מנהל
חבל שהיה צריך 1500 הרוגים ביומיים כדי להבין את זה.
זו לא הכמות של אותם יומיים שלימדה על היות (חלק מאויבינו) נאצים. זה המעשים שבוצעו באותם שני ימים. הלא מבחינת כמות הנפגעים כל אויבי ישראל מנסים דרך קבע למקסם אותה. אין בזה כל חדש. הם כולם מנסים להצליח לבצע מגה פיגוע. זה לא מה שגרם לרבים לפתע להתחיל לדבר על "נאצים" או "הנאצים החדשים". אולם המעשים המחרידים שבוצעו באותה שבת בבוקר, מעשים שרק דבר אחד ניתן ללמוד מהם (לעניין זה) והוא שמבחינת המבצעים הקורבנות נחשבו תתי-אדם ולא יצורים אנושיים, זה מה שהביא להשוואה לנאצים ולנאציזם.

ובאמת, מבלי להוריד לרגע מכל דבר שלילי שתוכל לומר על כל מחבל באשר הוא כזה, מחבל 'רגיל' ש'בס"ה' מבקש לפגוע בכמה שיותר ישראלים, התואר נאצי פחות ראוי לו. מחבלי הנוחבה לעומתו, זה התואר המתאים גם אם יש פה איזה 2 צעקנים שלא מסוגלים שלא לצווח שזולתם אף אחד לא מבין מי היו הנאצים וכיו"ב.

נאצים שמשתמשים בנאכבה כדי לטעון בעולם שהנאציזם נובע ממצבם ולא משלמים את המחיר של ההוקעה כמו שמשלמים הנאצים האירופאים.
אין שום קשר - הנאצים רצו להשמיד את כל היהודים - הם רוצים לשלוט על הארץ.

k.i.s.s

ארי שביט מתחנף לימין,

הרי היה פעם שמאל מה פתאום הוא משתולל?

כי האג'נדה זה להיכנס ללבנון אז הוא חייב לחמם.

את הזבל הזה הייתי שולל לו האזרחות ומעיף אותו ממדינת ישמעל.
הוא תמך באוסלו.
חכמים לאחר מעשה. איפה הייתם לפני מעשה? איפה הייתם בהתנתקות? הייתם בעד ההתנתקות.
הראוס ממדינת ישמעאל.
ה ר א ו ס.

רוב הזמן נח

Well-known member
הוא תמך באוסלו.
הראוס ממדינת ישמעאל.
ה ר א ו ס.
אתה יודע איזה דברים מעוותים ומופרעים יש בערוץ ברגעים שהדעת שלהם לא צלולה?

evglev1

Well-known member
מנהל
הוא תמך באוסלו.
הראוס ממדינת ישמעאל.
ה ר א ו ס.
יש אנשים שצריכים ללמוד בדרך הקשה.

יש אנשים שצריכים ללמוד בדרך הקשה.
מהי הדרך הקשה ללמוד?
אני כיניתי לפני 30 שנה את כל מי שתמך באוסלו כפושע מלחמה.
פושעי המלחמה האלה הם כל מי שתמך באוסלו, כל מי שלא הבין ששלושה אנשים בחליפות מעונבות לחצו ידיים למחבל ארכי רוצח כמו היטלר שעמד שם עם מדי צבא , צבא הטרור שלו .
אלה הם הצ'מברליין שלחצו את ידיו של היטלר לחצו את ידיו של עראפת הרוצח .
עד היום כולל היום אסון אוסלו הוא היה התחלת חיסולה של מדינת ישראל.
אם לא תעמידו למשפט בעוון בגידה את כל מי שיזם ותמך בהבאת הרוצח הזה להור ההר אתם לא תחגגו לישראל יום הולדת 80.
אם לא תשחררו את יגאל עמיר מכלאו כשכולם בצמרת יודעים שהוא לא רצח את רבין לא תהייה תקומה למדינת ישראל והיא תושמד כמדינת העם היהודי.

evglev1

Well-known member
מנהל
מהי הדרך הקשה ללמוד?
אני כיניתי לפני 30 שנה את כל מי שתמך באוסלו כפושע מלחמה.
פושעי המלחמה האלה הם כל מי שתמך באוסלו, כל מי שלא הבין ששלושה אנשים בחליפות מעונבות לחצו ידיים למחבל ארכי רוצח כמו היטלר שעמד שם עם מדי צבא , צבא הטרור שלו .
אלה הם הצ'מברליין שלחצו את ידיו של היטלר לחצו את ידיו של עראפת הרוצח .
עד היום כולל היום אסון אוסלו הוא היה התחלת חיסולה של מדינת ישראל.
אם לא תעמידו למשפט בעוון בגידה את כל מי שיזם ותמך בהבאת הרוצח הזה להור ההר אתם לא תחגגו לישראל יום הולדת 80.
אם לא תשחררו את יגאל עמיר מכלאו כשכולם בצמרת יודעים שהוא לא רצח את רבין לא תהייה תקומה למדינת ישראל והיא תושמד כמדינת העם היהודי.
להעמיד לדין 40% מהעם?

רוב הזמן נח

Well-known member
וכמובן אסור לשכוח שהיה מי שהעדיף את ה"נאצים" על הרשות ודאג לחזק אותם במשך שנים.
בגלל שהם קצת פחות מפגרים מאלה שבעזה ופועלים יותר בשכל, אז קבעת שאלה שתחת הדיקטטור מחמוד, הם לא נאצים בדיוק כמו אלה שבעזה?

evglev1

Well-known member
מנהל
חוץ ממך כולם נאצים.
האמת ילידים או "ילידים" כמו הערבים שדורשים פינוי התנחלויות הם נאצים קטנים אולי נאצים עובריים אפילו או אפילו הגולם לפני הפרפר הנאצי אבל עצם הרעיון מצד הילידים או ה"ילידים" שמתנחלים צריכים להתפנות הוא ניצנים של אידיאולוגיה נאצית שמבוססת על טוהר הגזע של הילידים לעומת הדם המזוהם של המתיישבים / המתנחלים.

למעלה