האחים מאז'ר

The Endeavor

New member
האחים מאז'ר

שלום לכולם - שאלה קטנה, אם לא אכפת לכם. התחלתי לקרוא השבוע את הספר האחים מאז'ר. קראתי בערך את הרבע הראשון של הספר, או טיפה יותר אני לא יודע אם זו הכתיבה או התרגום (אני משער ששניהם), אבל הספר די גרוע. העלילה והדיאלוגים מופרכים לגמרי, ויש בו די והותר סתירות עם ספרים אחרים. ומה הקטע עם החתולים האלה...? בכל אופן - האם יש כאן מישהו שקרא את הספר ויכול להגיד לי אם שווה להמשיך ולקרוא, או שאפשר לזנוח את הספר? תודה מראש. רותם.

dorbr

New member
זנחי

הספר נכתב על ידי קווין שטיין, אני לא מכיר ספרים נוספים שלו ויכול להיות שהעובדה שהכניסו אותנו לאמצע הסיפור מאוד מפריעה, אבל נראה לי שהבעיה היא הכותב. יש לו סגנון יחודי ודימיון עצמאי והוא כופה אותו על קרין. בתחילת דור ההמשך נכתב "כל עוד אתם נהנים מהסיפורים, מה זה משנה?", אם הספר לא מהנה, אין סיבה להמשיך לקרוא בו. הסיבה היחידה שסיימתי את הספר היא ששילמתי עליו כסף. קו העלילה (שרק נהיה הזוי יותר) כל כך לא מתאים לקרין, שאף אחד אחר לא הולך להתעסק איתו. הספר הזה היה יכול להיות הרבה יותר טוב אם הוא רק היה מפותח מספיק כדי לעמוד לבדו.

Gutterball

New member
וואלה, אני סה"כ נהניתי מהספר

זה מן סיפור בלשי כזה בסופו של דבר שאולי זה לא מה שאנחנו רגילים מהסיפורים, אבל זה לא אומר שזה לא טוב. אני אישית נהנתי, אבל אם את סובלת, אל תקראי בכוח

למעלה