האח הגדול, האחות הפרחה והאח הלא ממש מוצלח...

פינליש

New member
האח הגדול, האחות הפרחה והאח הלא ממש מוצלח...

זה ממכר. אני מודה! אחרי שלא הסתרתי את העובדה הזאת אפשר להמשיך הלאה. אחרי שלושה ימים של צפיה מרוכזת + צפיה בדיווחים היומיים יש לי כמה מסקנות מאוד פשוטות: נתחיל בלחלק את הבית לזוגות: איתי מאוהב בקרן שחבל על הזמן, היא מצידה חכמה, שומרת על כל האופציות פתוחות. מסתובבת עם חצי תחת בחוץ, והיא יודעת שמצלמים, היא גם יודעת איך היא נראת. יש לה נשק טוב והיא יודעת להשתמש בו. ערן ושיפרה... אפשר להדליק את כל חדרה עם המתח שיש ביניהם. מתח מיני מצויין, תיזינג בלי סוף ותכלס? היא משחקת יפה, היא נותנת לא נותנת ומשאירה אותו צמוד אליה כמו כלב נחיה. ועכשיו קצת על האנשים: ונסה שבתה את ליבי בהתחלה עם המבטא, היה לי רצון כזה לחבק אותה היא נראתה לי מתוקה. אחרי יום וחצי הבנתי שהיא מדברת יותר מהגובה שלה ואחרי איך שהיא דיברה אל יוסי... נו, אין לי שום עניין בה. מישהי שמסוגלת לדבר ככה למישהו שמבוגר ממנה ועוד בגלל סיגריות, זה עצוב ופתאטי. שיפרה - עוד אחת שיודעת איך היא נראת ויודעת להשתמש בזה. אני בטוחה שאחרי שהיא תתבגר יהיה לה הרבה יותר מה לעציע, אפילו בשיחות סלון. בינתיים היא די מנסה למצוא את מקומה בבית ובעיקר סביב הבנים על תקן בת הרב הסוררת שרב הנסתר על הגלוי אצלה. משהו אחד אצלה שטעון שיפור: היא לא יודעת להקשיב. היא מאוד אוהבת לאכול לאנשים את הראש אבל כשזה מגיע לקטע של הקשבה היא לא מתרכזת לרבע דקה. ג'ני - רוסיה טובת לב, השאירה חבר בבית ומתנהגת כמלכת הנאמנות לשנת 2008. היא מתחברת עם ה"לא מקובלים", יותר נוח לה להיות במקום שהיא לא צריכה להתחרות. ביזבוז של בחורה מאוד יפה שלא יודעת את זה מספיק. ביטחון עצמי נמוך וחבל, אותי היא דווקא הקסימה, היא תלך מהר מידי לדעתי כי היא לא מספקת אקשן. נעמה - על תקן ה"דודה", אני חושבת שזאת לא מישהי שהייתי רוצה שתהיה חברה שלי. אין לידה מקום, היא תופסת את רוב השטח. היא שטלתנית מידי, אני אעז ואומר מאושעת משהו... בוריס - הצבעתי שישאר, אני חושבת שהוא הפיספוס של העונה. השקטים האלה באמת חודרים עמוק. היה בו קסם שלדעתי היה יכול להיפתח ולצמוח, חבל שהעם חשב אחרת. יוסי - מהיום הראשון ידעתי שהאיש הזה צרות. ידעתי שיהיה איתו סיפור רע עם סיגריות ובעיקר ידעתי שהוא ינסה להדליק מדורות במקומות שיעופו גיצים. אחרי סיפור הכספת והפיצוץ עם ונסה יש מצב שהוא יוריד פרופיל ויהיה עכשיו יותר נעים בגיזרה שלו. אהבתי שהוא נתן לבת שלו בראש שתפסיק לישון ותתחיל לעבוד על להשאר בבית. מישהו היה צריך לעשות את זה. אני גם חושבת שכל שבוע הוא יועמד להדחה וכל שבוע הקהל ישאיר אותו בשביל האקשן. שי - הוא מוצא חן בעיני! הוא מנהיג, הוא עושה בשביל הבית, הוא מבין מהר את מהות השבט, הקומונה. הוא גם שומר עם כולם על רמת יחסים טובה. אני רואה אותו בפירוש בין האחרונים אם לא הזוכה. אני בעדו. איתי - "אני יודע הכל", אני נוטה להתרחק מאנשים כאלה. הוא מדבר יותר מידי, מנסה להראות כמה הוא מבין ויודע. סך הכל הוא מאוד חיובי ותורם, הוא רק על גבול של "חפראווי" הייתי נזהרת איתו. לאון - הוא מתוק, אני חולה על הומואים, רק שלצערי אני חייבת להודות שהוא קצת נעל, בלשון המעטה. הוא מקצין את ההתנהגות שלו, מדבר שטויות, מציק לאנשים והוא בסוף יהיה כמו שוקולד. נחמד בהתחלה ואחרי יותר מידי כבר בא להקיא. לא אהבתי. אם ישאירו אותו זה רק בשביל הבידור. ערן - יודע מה שהוא שווה ומשתמש בזה. מניפולטיבי מאוד, אסטרטג טוב, אבל הוא לא תורם לבית ומדבר לא יפה לאנשים. הוא מהמקובלים שהיו דורכים על אנשים קטנים, רואים את זה. הוא גם יגיע די לסוף בזכות זה שהוא יודע לתמרן, אבל שם זה ייגמר. הוא לא מהחומר שינצח אחד כמו שי. קרן - יפה, יודעת את זה, משתמשת בזה. ואגב, מאוד חכמה! היא שונאת פרחות כמו עינב אבל היא צמודה לה לתחת כי ככה היא יודעת שהיא תגיע יותר רחוק. אהבתי את המשחק שלה. אשר - לכל אחד מאיתנו היה דוס כזה איפשהו בחיים. שתמיד כשצריך לעשות משהו הוא יש לו איזו תפילה או משהו דתי לעשות. הוא תורם לבית אבל שאלוהים יעזור לו כמה הוא מזיין את השכל על ארוחת שישי ועל אוכל בלבד. אם היה קצת פחות חופר, הוא גם היה יכול להתקדם לא רק לשקוע. עינב - הדבר היחיד שאני יכולה להגיד עליה זה אמיתית. פריחה, וולגרית, אבל אמיתית (אפילו שהציצי לא), ככה זה עם אנשים פשוטים הם בגובה העיניים. חבר שיש בבית יותר מידי "מקובלים", היא לא תגיע רחוק. מיקי - כמו כלבה. כל עוד אתה לא דורך עליה או נוגע לה באוכל היא לא נובחת. היא ממש הפוכה, לא הייתי מסתובבת לידה. נראה לי שהיא טובה בלתקוע סכינים. רנין - הבתולה הלא ממש תמימה. אני אוהבת אותה. היא גם מהסוג של עיניב. זאת אני קחו או לא. צבר - יפה! שכל כך יודע שהוא יפה. הוא יישבור לנשים שם את הלב והוא בחיים לא ייגע באף אחד. הוא לא יגיע רחוק. וכמה מילים לסיום: פינת העישון כל כך לא "קולית". כמות העשן שם והסיגריה בסיגריה... מיותר. זה שהם עושים עיסוי אחד לשני כל היום... נהיה משעמם. האח הגדול חייב להתחיל להפעיל אותם, יש שם חירפון רבתי. יש לתכנית הרבה פוטנציאל, אני מקווה שהוא ימומש. בהצלחה

פינליש

New member
צר לי

אני לא מקבלת הוראות. זה עושה לי צרבת. לא מעניין אותך, הלאה. לא בכוח.

יניבל1

New member
לצערנו יש יותר ויותר תגובות כמו שלך

הבחורה באה , משקיעה זמן ואנרגיה בניתוח התוכנית , ואפילו עושה את זה לא רע בכלל , וזה מה שהיא אמורה לקרוא כשהיא תחזור לפורום? בכלל אני שם לב שהפורום הזה יותר ויותר הופך לפורום של התנשאות , ירידות ומריבות עד צאת הנשמה

פינליש

New member
לא יכולתי לכתוב את זה אחרת

תודה על התמיכה. טרולים מרושעים וחסרי חיים מעולם לא הפריעו לי במיוחד, אני פשוט מתרחקת מהם כמו מאש. אם יש פה כאלה לרוב, אז כן, אשתדל לא לחזור. זה לא כאילו אין מקומות ברשת לכתוב... חבל.

יניבל1

New member
הרוב פה הם לא טרולים (בינתיים לפחות)

ואת כותבת לא רע אז את יכולה לתרום לפורום בשהותך

חבל, אל תתני לזה להשפיע

כי כן יש פה אנשים שכיף לדבר איתם. והייתי רוצה לקרוא עוד פרשניות שלך בעתיד.

אתה בסך הכל מטומטם שלא יודע לקרוא יותר משתי

שורות. תפסיק להגיב תגובות כאלה מסריחות.

טלטל99

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gifאבחון לא רע בכלל. מסכימה איתך עם רוב

הדברים. בהחלט קליעה בול לטעמי.

ליעדון

New member
אני מצידי

מחזיק דעות שונות משלך לגמרי... שי - מזכיר לי שועל, וכשהוא מחייך, הוא מזכיר לי שועלה ערן - חנון לשעבר עם קוביות. יש לו גם מבטא של תוכנת מחשב. כל הפוזה של "אני שווה" היא מצערת כי הוא משדר "אני חכם ויש לי כסף", והעובדה שהוא מודד את עצמו לפי כמות הבנות שכבש - מצערת גם, ואופיינית לגיל ההתבגרות. צבר - מוצא חן בעיני לגמרי. לדעתי ראינו 1% מצבר. הוא מפחד מהמצלמות פחד מוות, ואני מת לראות מה יקרה שהוא יצליח לשבור את המחסום הזה עם עצמו. מת לדעת מי זה צבר. וונסה - צריכה ג'וינט. דחוף. עינב בובליל - הסגנון הבדואי הזה דווקא כובש אותי. וזה שהיא מתנוענעת כאילו היא הגיחה מ LA בכלל הופך אותה לחגיגה. דמיינו לעצמכם מלאווח עם מלא מלא תבלינים לא קשורים עליו - זוהי עינב. קרן - מזכירה לי קצת גופה. אבל גופה של כוסית. איתי - אין בו שום דבר רע, אבל הוא מעורר בי רצון לחבוט בו עם חובט שטיחים. הצורה שבה הוא רוקד - מלחיצה. שיפרה - מעריכה את עצמה, וגורמת גם לי להעריך אותה בשל כך. אם היא לא הייתה מעריכה את עצמה, הייתי מזהה אצלה תסמינים של פסיכופתית. שיפרה בהחלט עברה לא מעט בחיים - והסיקה מכך את המיטב. נעמה - דודה. לאון - מצחיק. אבל אין לי שום חיבור רגשי אליו. יוסי - דביל חינני. אבל מצליח להפתיע אותי כל פעם מחדש. יש לו את זה. זהו.

יעלי102

New member
ליעדון- אתה המועדף עלי בפורום הזה

אבל כמה תיקונים קטנים, ברשותך: שי- אמרת שועל...מסכימה איתך. מנסה להיות דן מנו של הבית, אבל אין לו כ"כ הרבה שכל בראש וגם יומו קרוב. שים לב שלכולם לאט לאט מתחיל להימאס ממנו.. ערן- עם כל הדיבורים על המשפחה המושלמת ממנה הוא בא והכסף וכל הפוזה השחצנית, מה עם יישור שינים? צבר- מ-ש-ע-מ-ם. גם כשהוא מדבר הוא מדבר כאילו הוא במחוזי מייצג לקוח. די נמאס, הבנו שאתה בדרך להיות עו"ד, תירגע. וונסה- מסכימה איתך שהיא צריכה משהו דחוף !! חשבתי על משהו אחר מג'וינט..... עינב- מתה עליה !! כל מילה מיותרת. קרן- אכן גופה. שתאכל משהו...וגם אצלה, אם כבר חולצות פולו וסווצ'רים של אברקרומבי & פיץ' מה לגבי טיפול שיניים וסגירת הרווחים? איתי- אני גם באה עם חובט שטיחים ....חפרן ברמות קשות.....ושלא ירקוד יותר ! בבקשה.... שיפרה- הדתיה, הדיילת שהיתה עם אשה ויש לה משפחה קצת מופרעת....מפחידה אותי בעיקר.... נעמה- "דודה" ? קצת להסתיר את הציצי שלה לא יזיק. בהמה. תככנית ומלקקת לשי ללא הפסקה. נמאסה בכל רמה אפשרית. לאון - הומו טיפוסי, צריך תשומת לב כל הזמן, חמוד אבל גם קצת ביץ'... יוסי- המלך של הבית הזה. הדיירים יעמידו אותו להדחה והקהל ישאיר אותו פעם אחר פעם. מי שיהיה חכם בתוך הוילה, יתחיל להבין את זה ויתחבר אליו מהר מאד !!! זהו גם ממני.

ילד רע 16

New member
לא צפיתי ואין לי אפשרות, בטח שלא באופן מרוכז

כמו שהייתי רוצה (לשבת כמה ימים וכל פעם לאסוף עוד קצת על המתמודדים, תכל'ס זה מעניין לראות אותם, ולא בסיכומים השבועיים של ערוץ 22, שזה רק על קצה המזלג) - אבל ללא ספק ניתוח מעניין, יפה וחכם. אני בכל זאת לא חושב (ממה שכן הספקתי לראות) שהמתמודדים שם מתוחכמים מידי. שי בינתיים תופס טרמפ על יכולת המנהיגות שלו, וזה בזכות עצמו כמובן, עינב ויוסי הם ללא ספק כח, ונסה סתם עשתה רעש וצלצולים והיא לא טריקית או אסטרטגית אז לדעתי היא תעוף. את מיקי הקהל ידיח מתישהו, אנשים צבועים וכלבים העם לא אוהב. צבר גם לא יגיע רחוק לדעתי, הוא נאיבי מידי, וחוץ משאר הבנים - ערן אולי הכי "עסקי" ו"מתכנן". ג'ני חמודה בטירוף! ממש מתוקה, בהחלט דימוי ובטחון עצמיים ירודים, חבל כי היא יכולה להגיע רחוק. בינתיים ישאירו אותה - כי היא פשוט נעימה ומקסימה. ליאון נמאס כמו מסטיק באיזשהו שלב, אם אני - לא צופה קבוע בתכנית - מתחיל להרים גבה כשאני רואה אותו (ובלי קשר לנטיה המינית שלו) אז כנראה שהוא באמת מגזים. לפעמים צריך להיות ראש קטן, להנמיך פרופיל וקצת לשחק אותה. הוא לגמרי הוא ברמות מציקות, שזה יכול להפריע לקהל ולשאר הדיירים. אבל נו, אם זה עושה לו טוב - שייהנה. יוסי בטח ישאר עוד כמה פרקים לפי המצב, בוריס אכן היה נפתח בסופו של דבר, אבל אי אפשר לערער על המופנמות והסגירות שבו, הקהל בחר להדיח אותו, אין מה לעשות. שפרה... יש בה משהו מושך לגמרי, היא חכמה, מהנה, נאה מאוד ודרמטית. נחמד לאהוב אותה, בעניין חוסר ההקשבה אין לי מושג - אבל היא נשמעת כמו מי שמשליטה עצמה על אחרים בעניינים מסוימים. אנשים שקשה להם להקשיב זה גרוע יותר מקשה להם לקבל דעה או משהו או מישהו, כי הבסיס שגוי, לכן היא לא יכולה לקלוט או לעבד מהסביבה. היא שקועה בעצמה, וחבל. באיזשהו שלב היא תצטרך לגלות אחריות קולקטיבית-קבוצתית בוילה, אדם שמרוכז בו ובעצמו קצת לא תורם, אבל זה גם תלוי בקהל הצופים. אחלה ניתוח!

יניבל1

New member
בוריס, לידיעתכם דווקא כן נפתח

אני שמעתי אותו מדבר לא מעט בשבוע האחרון , ואני לא מדבר על דיבור מתוך נימוס ששואלים אותך ואתה מוכרח לענות , אלא הוא ממש יזם שיחות(אחד על אחד בעיקר) ואמר לא מעט דברים בטון מתלהב ובטוח בעצמו , והבן אדם הזהמסתבר יותר מטומטם מאחיו אפילו .

Lady in red2

New member
שמעתי אותו מדבר עם ערן והוא די התחנף אליו

פחות חיבבתי אותו אחרי השיחה הזאת.

למעלה