האח הגדול , קטן , קטנטן ! ! !

תמר שרוני

Active member
בעת שצפיתי בתוכניות אקטואליה , נחשפתי לפרסומות לתוכנית האח הגדול . עומדים שני המנחים , מנחים ? מעבירי דף המסרים של ההפקה : אתם לא רוצים להפסיד את הפרק של הערב , אסור לפסוח על ההדחה היום , מחר יש שתי הדחות שיהפכו את כל המצב בבית הכי מפורסם והכי מדובר בארץ , ושום דבר לא יהיה עוד כפי שהיה . כל יום יש ספירה לאחור מתי הבן של זהבה יבוא , מה אמא מוישה לזוכמיר , מתי והאם תהיה נשיקה של x עם y . ועוד כל מיני שטויות כאלו . התפתתי , ונכנסתי להציץ . תוכנית כלכך רדודה מזמן לא ראיתי . משעמם טיכו . בושה לערוץ 13 .
הקיצקץ , מינוס בסולם שרוני .

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
בעת שצפיתי בתוכניות אקטואליה , נחשפתי לפרסומות לתוכנית האח הגדול . עומדים שני המנחים , מנחים ? מעבירי דף המסרים של ההפקה : אתם לא רוצים להפסיד את הפרק של הערב , אסור לפסוח על ההדחה היום , מחר יש שתי הדחות שיהפכו את כל המצב בבית הכי מפורסם והכי מדובר בארץ , ושום דבר לא יהיה עוד כפי שהיה . כל יום יש ספירה לאחור מתי הבן של זהבה יבוא , מה אמא מוישה לזוכמיר , מתי והאם תהיה נשיקה של x עם y . ועוד כל מיני שטויות כאלו . התפתתי , ונכנסתי להציץ . תוכנית כלכך רדודה מזמן לא ראיתי . משעמם טיכו . בושה לערוץ 13 .
הקיצקץ , מינוס בסולם שרוני .

על מה בדיוק את מלינה ?

המנחים, ההנחייה והתכנים מותאמים בדיוק לציבור הצופים של תוכניות כאלה. רמה טיפ טיפה יותר גבוהה תבריח אותם.

יוליקה

Member
מנהל
זאת בדיוק הסיבה שאני לא צופה בערוץ 13... איילה חסון... עם מסרים מבלפור... גם בבוקר עברתי מאברי גלעד
לערוץ 12 ובערוץ 12 כשתוקעים את משה דץ אני מזפזפת שוב...

ויוי 25

Well-known member
אגב, בערוץ 12 ,מהיום ובכול יום בשעה 12 ,תהיה תוכנית חדשה למבוגרים .

תמר שרוני

Active member
בין השעה 12.00 ל14.00 אני אוהבת להקשיב לתוכנית שאינני זוכרת את שמה , אבל משהו כמו " יש עם מי לדבר" זה ערוץ 103 ברדיו ומופיע ב T.V ב 315 . עם ישראל מתקשר לדבר עם אריה אלדד / גיא פלג /יורם לס , וכו . מענין לשמוע מה אנשים שונים חושבים על בעיות אקטואליות . אחרכך ישנה התוכנית של דידי בביקיני , אבל זה באמת לא הטעם שלי .

למעלה