האח הגדול 2010 מקום פרס המקום הראשון של

האח הגדול 2010 מקום פרס המקום הראשון של

האקדמיה לקולנוע הערב אצל גיא פינס הודיעו. אלירז מזל טוב הכוכב הגדול של האח הגדול 2010. העם צדק בבחירתו וגם האקדמיה לקולנוע ראתה את מה שראינו כולנו באח הגדול. הצלחה בהמשך הדרך הקולנוע, בטלויזיה ובכל מה שתבחר לעשות

לא סלב

New member
לא כוכב ולא גדול

ליד אוסף המוזרים שהיו באח הגדול הוא פשוט יצא ברירת מחדל (אביב סער איילה ארז אלין פותנה גואל בנצי)

לא סלב

New member
עוד אחת מהקומונה ששולחת זרועות כמו תמנון

ומסקרים כל גיהוק של אלירז . די צאו לו מהורידים

אני צוחקת ממך.

אם אתה כל כך שונא אותו,אל תצפה בו.אל תסתכל עליו,פשוט וקל תן למי שאוהב אותו מנוחה

dafi33

New member
אהה זה אתה לא סלב ?מי שולח זרועות אני רואה

אותך בכל פעם שאני נכנסת לדואר שלי ושמעתי שעוד הרבה מעריצים של אלירז מתכבדים בהודעות ממך ואתה מדבר על שליחת זרועות, אתה התמנון אי אפשר להתפטר ממך

2ani

New member
אם היית רואה היום גיא פינס היית יודע שקשת

ביקשו מכל הטאלנטים שלהם לא להגיע לטקס מכיוון שהם עושים עליו חרם ,על זה שהוא משודר בערוץ 10 קשת פחדו שהטקס יקח להם את כל הרייטיניג מערוץ 2 שמשדרת במקביל את מועדון לילה,אז הם שלחו את כל הלא מעניינים- ביניהם מי שציינת.

הבנתה מה לא הבנתה???אלירז לא אוכל פירורים

שאחרים משאירים. אלירז אוכל גורמה ולא שאריות.... אלירז אלירז אלירז כוכב נולד בזכות ולא בחסד.

לא סלב

New member
מה הקשר ?

איילה רשף לקחה את הפרס של האח הגדול ובכך הוכרזה כדמות המייצגת את האח הגדול ולא אלירז למרות ההתלהבות שלכן שהתבררה כשיק ללא כיסוי.

באמת הצחקתה היא ובן זוגה היחידים שהלכו

לטקס אז מי הכריז עליה שהיא הדמות המייצגת ???אתה חחחחחח

Sימה2

New member
לא סלב אתה חולה ובסופו של דבר תיתאבד כי

לא תוכל יותר לסבול את עצמך. צא לדרך חיובית ליפני שיהייה מאוחר ועזוב את האהבה הניכזבת שהיתה לך .

אכן גם האקדמיה בחרה באח הגדול =אלירז שדה==

אלירזון בזכותך האח הגדול 2010 זכה . נאחל לך הצלחה בעשיה בהמשך .

למעלה