האח הגדול 2023 עונה 13 פרק 53 לצפייה ישירה

• פותח הנושא popay02
  • פורסם בתאריך
P

popay02

Guest
האח הגדול עונה 13 פרק 53 לצפייה ישירה, האח הגדול עונה 13 פרק 53 להורדה, האח הגדול עונה 14 פרק 53 שידור חי, האח הגדול עונה 13 פרק 53 שידור ישיר, האח הגדול 14 פרק 53 המלא לצפייה ישירה או להורדה, האח הגדול ישראל 2023 עונה 13 פרק 53 לצפייה ישירה או להורדה, האח הגדול 2023 פרק 53 לצפייה ישירה, האח הגדול 2023 פרק 53 להורדה, האח הגדול 2023 פרק 53 שידור חי, האח הגדול 2023 פרק 53 שידור ישיר – הפרק המלא באיכות FULL HD ובחינם.

לצפייה בפרק המלא לחצו כאן!

תקציר הסדרה: האח הגדול היא תוכנית מציאות ישראלית המבוססת על בירכתי נהג בנפנוף לבבי ונכנסתי למונית שלו. כשנסענו מפאתי אטלנטה ללב העיר, שאלתי את הנהג שלי על הקשר שלו למקום הלא מוכר הזה. ההקשבה לו הייתה חוויה מרגשת - נראה היה שהוא לא כל כך מדבר אליי, מאשר הוא מספר על מתח בין החלקים שלו שעדיין לא הצליח ליישב, שבשבילם הייתי קהל צנוע. תוכנית האח הגדול העולמית – כעת, בתוך הטרמינל, הסתובבתי זמן מה כדי להעריך את "שדה התעופה העמוס ביותר בעולם". אם אפשר לומר משהו על המקום, זו הייתה יצירה בעלת חשיבות ארכיטקטונית! שדה התעופה היה רווי בגוונים של אפור מגוונים עדינים של פנינה ופיוטר ועד גווני מבטא חזקים של צפחה ופחם. מעל ראשי היו רצועות אור לבן ארוכות ומסתלסלות שקטעו את הדוגמה הגיאומטרית של התקרה ונראה היה ש"משכו" אותי אל המתחם הראשי של שדה התעופה. כשעשיתי את דרכי לאזור "איסוף המדרכה", חלפתי על פני רצפות אריחי פורצלן שהתיזו בחום חלודה, שחור ולבן והגעתי אל מתחת לשתי חופות זכוכית מתנשאות שעליהן עוקבות רשת של חיפויי פלדה ואלומיניום. תהיתי איך, במזג אוויר טוב יותר, יתנהג אור השמש כשהוא חודר את דרכו דרך הקרום המוזר הזה של מתכת וזכוכית. למרות זאת, מוגדר המשתנה מעונה לעונה, ובמהלכו עליהם למלא משימות שמטילה עליהם הפקת התוכנית. במהלך התוכנית, מודחים דיירי הבית (על פי רוב מתקיימת הדחה אחת לשבוע) עד לתוכנית הגמר, בה לוקחים חלק חמשת הדיירים האחרונים שנשארו בבית. בסיום הגמר, מוכרז הדייר האחרון שנותר בבית כמנצח וזוכה בפרס.​

למעלה