האיינג'לס ביטלו את ההצעה שלהם לבלטרה!!

omri1234567

New member
האיינג'לס ביטלו את ההצעה שלהם לבלטרה!!

כנראה בגלל שהוא לא ענה להם והוא מושך אותם אז הם משחקים חזרה.

איזה בוראס זה למשוך את בלטרה לתוך ינואר

ועכשיו נכנסים לשבוע המת שבין קריסמס לשנה האזרחית החדשה...

omri1234567

New member
זו המומחיות שלו , איזה מעצבן הוא! ובכלל די

משעמם בשבוע האחרון , מאז קליף לי לא קרה הרבה ועכשיו בקריסמס לא יקרה גם הרבה. נחכה בסבלנות להתפתחויות

omri1234567

New member
שוב פעם שמועות שהאיינג'לס המובילים להביא את

בלטרה, אבל לא משהו רציני, כזה שעמום בעולם הבייסובל לא ראיתי הרבה זמן אבל כנראה שזה בגלל תקופת החגים , נקווה שגם זה יגמר בקרוב ועוד חודש השחקנים חוזרים להתאמן. דרך אגב ברנדון ווב חתם בריינג'רס

omri1234567

New member
בלטרה בדרך לריינג'רס! קרובים לסיכום , השאלה

היא האם האיינג'לס ילחמו או שהם יותרו על עוד שחקן?!?! לא אישית נמאס שכולם דורכים עלינו באוף סיזן הזה , יאללה שמורנו ירשום כבר צ'ק גדול יותר וייתן קצת שקט נפשי לאוהדים שמתחננים לשחקן נורמאלי, מלפני רגע הוא הציע לקרופורד איזה 110 מיליון אז שיציע לבלטרה 80 ויתן קצת מנוחה אחרי אוף סיזן מאכזב בטירוףףףףףףףףף

מקווה שזה יקרה

מצטער עומרי ובאמת ממש מבאס בשבילכם אבל אני אומר את זה רק כי זה ייתן לבוסטון את הבחירת דראפט הכי גבוהה שהם יכלו לחשוב עליה, בחירת סיבוב ראשון, ולא שני או אולי שלישי אם אתם תחתימו אותו. פלוס שמח בשביל בלטרה שיילך לפארק קצת יותר התקפי מהאופציות בווסט, ועדיין קבוצה טובה לשנים הבאות.

omri1234567

New member
זה בסדר אין לך על מה להתנצל זה מובן לחלוטין,

מה אני לא קיויתי שקבוצות אחרות יחתימו את פיגינס? זה ברור היום דראפט נהייה נורא חשוב מאוד מעריכים את השחקנים הצעירים על פני הכסף הגדול שלא תמיד משתלם כמו שלפי דעתי הולך לקרות לנשיונאלס עם וורת' למרות שלהם יש פרוספקטס מטורפים באירגון

omri1234567

New member
מתחילות להגיע שמועות בלטרה בריינג'רס!!

וואוו האיינג'לס כאלה לוזרים במידה וזה באמת קורה, אף אחד לא מגיע אליהם..... העסקה באזור ה-6 שנים ו90-100 מיליון ממה שרשום 5 שנים בטוחות והשנה השישית היא אופציה, אני מקווה שהאיינג'לס אולי סוף סוך ילחמו קצת וינסו בכול זאת להביא אותו , כי הוא היה פלן בי של האיינג'לס ופלן סי די כבר חתומים במקומות אחרים אז שיעשו משהו לפחות כבר למעו השם

omri1234567

New member
סופית בלטרה בריינג'רס 96 מיליון 6 שנים

השנה השישית היא אופציה או משהו כזה, בהתחשב בעובדה שלריינג'רס לא היו מתחרים רבים הם שילמו 26 מיליון יותר מהאיינג'לס מפגרים יכלו להציע 80 ועדיין הוא היה מגיע אליהם

למעלה