האים יובל המבולבל מתאים לבנות 5 ו 6 ?

האים יובל המבולבל מתאים לבנות 5 ו 6 ?

תגידו האים יובל המבולבל מתאים לבנות בנו ת 5 ו 6 ? ואים ישנן המלצות אחרות אשמח לשמוע

frige

New member
לא יודעת, אצלי עוד לא הגיעו לגיל הזה

הראל למשל מאוד אוהב את יובל המבולבל, למרות שבזמן האחרון קצת ירד לו ממנו. אלעד ואיתי נקרעים מצחוק כל פעם מחדש כשהם רואים אותו.

S r 35

New member
יובל המבולבל הוא אהוב הילדים

אגב - גם אני מחבבת אותו והוא לא הצליח להימאס עלי עדיין: יש לי אהדה רבה אל דמות ה"טמבל" הלא יפה והלא מוכשר (הוא שר זוועות) הזה. אני מפרגנת לאנשים כאלה שמצליחים - במיוחד אם הם מלאי הומור עצמי, יודעים לצחוק על עצמם ומשדרים מסרים נעימים ויפים לילדים - המילים של השירים שלו מלאות אופטימיות, חברות, שמחה, צחוק ואהבה. בקיצור - זו בהחלט דמות ששני הבנים שלי (שנתיים ושש) אוהבים. תפרגני לקלטת בכייף ועוד מעט תמצאי את עצמך, כמונו, מזמזמים בכל הזדמנות שירים כמו "תן חיוך והמצב יהיה הפוך" ...
לגבי עוד המלצות ... תראי, בגיל הזה הם מתחברים מאוד לסרטים - בעיקר של דיסני: שלושת המוסקטרים של דיסני (עם דונאלד, מיקי וגופי) הוא להיט, וכמוהו גם מלך האריות, אלאדין (למרות שבעיני הוא קצת מפחיד) או מחפשים את נמו. כמובן שגם סרטים כמו שרק לדורותיו, מדגסקר, לרדת מהפסים וכו' חביבים ביותר. הבן הגדול שלי גילה עכשיו את עולם צבי הנינג'ה, באטמן, ספיידרמן וכו' ... לא כל-כך לרוחי ולטעמי, אבל כנראה שזה חלק בלתי נפרד מהאבולוציה ההתפתחותית של הבנים, כך שאני לא אומרת הרבה בנדון. אם אני אזכר בעוד המלצות, אכתוב לך ...

למעלה