האירוח של אדם עלה!!!!!!!!!!

TuTa123

New member
../images/Emo185.gif לירון, שני, שטן מחורמן ולירן

כמובן!!! איזה כיף לכם.. הוא מסר לכם ד"ש אותי הוא בכלל לא זכר... אני לא אוהבת אותו יותררררר
!!! חנוכה שמיח לכוווווווווולם רותם. נ.ב: לירן: פטוטהההההההה, המבין יבין!

גם אני !!! ../images/Emo7.gif

הוא העליב אותי
התכתבנו כזה בפרטי הרבה פעמים והיה ס22ה ונהיינו כזה ידידים (בערך) ואז הוא שכח אותי... נראה מה התירוץ שלו...

תירגעו..אתם בחברה טובה..חחח...

גם אותי הוא לא הזכיר...תבליגו ! חחח...יהיו לו עוד הרבה הזדמנויות לכתוב לכם,למה אתם נעלבים? החיים יפים אנשיםםם!! חבל שיתבזבזו בעצב...חחח..סתםםם *~!!Love u all~* דנדושית

baeutifulgirl1

New member
ראש גדול הסדרה הכי פצצה!!

מי יודע בת כמה מיכאלה [טלי] אלמה [ מור] ומה האיסיקיו של השחקנים|סופגניה ןחג שמחחחחחחחחחח

שני ממן

New member
אמאאאאאאאאא הוא התכוון אליי?!?!

עכשיו ראיתי! אנשים הוא התכוון אליי??

שני ממן

New member
"חחח מצחיקה"...כנסי רגע כפרה

מישהי אחרת אומרת שהוא התכוון לשני אחרת! אוףףף לא יודעת למי הוא התכוון... אבל מה שאני יודעת... זה שאנחנו מדברים המון! והוא ממש חמודדד את חושבת שהוא התכוון אליי מאממי?!

שני ממן

New member
תמונה שלי:....

http://www.pic.co.il/UserPicPopup.asp?pid=3492151&alid=53275&uid=35930F9E2B14402A9FBC71811CE8F12E כנסו לזה!!!... אני השמאלית....

כן ../images/Emo70.gif

תראי, את מתכתבת איתו הרבה, את מאוד פעילה בפורום... הוא בטוח שם לזה
כן, נראה לי שזאת את...כי כל השמות שהוא הזכיר נימצאים בפורום

שני ממן

New member
איזה חמודה! שוב העלת לי את המצב רוח

יש לך אי סי?! משהו?! כיף לדבר איתך!!! קבלי ממני מואההההההההה ענקית!!!

הוא הזכיר אותי גם!!!!!!

אדם המתוק וההורס הזה הזכיר את השם+שם משפחה שלי ושאל אותי אפילו מה המצב.... זה נמצא בחלק 2 ב3:09 דק'

לאאאאאא כנסו דחוף!!! הוא התכוון ל..

הוא התכוון עליי [לירון] שני [מהצאט] ולירן [המושלם] הוא לא התכוון לשני ממן או לחולה על רועי!! אפילו תשאלו אותו..

הוא התכוון גם אליי!!!!!

תכנס להודעה הקודמת שלי שם כתבתי את הדקה המדוייקת... הוא אמר חן מרינה!!!!!!! ואז הוא הסתכל למסך ואמר חן מרינה מה המצב.....

למעלה