האלבום שלכם!!!

טובא

New member
האלבום שלכם!!!

מהו אלבום הרגאיי האהוב עליכם? אחד כזה שהשפיע על ההסתכלות שלכם על המוזיקה.או שממש תפס אתכם. יאללה שרשרו! אני יתחיל עם שלי. SIZZLA-ASHANTY אז מה שלכם?

s h i d a n

New member
וואי זה קשה

abyssianians - satta massagana culture - international herb bob marley - survival legalize it כמובן ואני יכול להמשיך אבל אין לי כח, הרגע קמתי

Ambitionz

New member
שלי

Sizzla - The Real Thing הרגאי המקורי הראשון שהיה לי אני חושב. האמת שכל כך חרשתי עליו שכבר קשה לי לשמוע אותו...

SaBaGMaN

New member
אחד האהובים

Buju Banton - Inna Heights קשה לי להצביע על אלבום אחד שהוא הכי אהוב עליי אבל זה אחד האלבומים שהכי אהבתי..והשפיע המון על ההסתכלות שלי על מוזיקה..היום אני כבר פחות שומע אותו אבל הוא אחד האלבומים שלא הייתי מפסיק לחרוש מומלץ מאוד למי שלא מכיר (מקווה שאין אוהב רגאיי כזה) באותה תקופה היו לי המון קאסטות של כל מיניי סאמפלרים ואוספים שהיינו משיגים.. לא היה אינטרנט וכאלה אז אם מישהו מהשכונה היה מביא קאסטה או דיסק היינו מאושרים עד השמיים.. יאלה שבוע טוב לכולם!

yaarasta

New member
שלושה כלליים!

Bob Marley - Legand מהתיכון, A-MAR SOUND - RELIESE THE CURE קבלתי אותו בקיוב לפני שנה, ואז הבנתי.. SIZZLA- SHOW ME דיסק שהראה לי כמה שריפה הולכת טוב גם בתור מיים זורמים..... וצלולים.... יש עוד המון, דיסקים של לי פרי שקניתי בתיכון או בצבא, אלפה בלונדי, LEGELIZE IT, SOUL SHAKE DOWN PARTY, מור פאיה של קפלטון, ואפילו הדיסק של THIRD WORLD ששמעתי לראשונה בסביבות כיתה ו'....!!! (אם השיר המפורסם- "now that we've got love") -יער

Nechi Nech

New member
יש כמה-

Sizzla - Blaze Up The Chalwa/The Story Unfolds Bob Marley - Legent Capleton - More Fire/Regin Of Fire/Still Blazin Rudeboy Sound - Danchall & Hebrew Specieals יוניטי סאונד - מעל הצלילים כמובן שיש עוד המון אבל זה העיקר..

Carcass

New member
...

Bob Marley - Uprising היה ונשאר האלבום הטוב בכל הזמנים לדעתי.

ras21

New member
יש כמה...........

ללא ספק alpha blondy -jerusalem alpha blondy - apartheid is nazism והדיסק המעולה של buju banton -'til shiloh דרך אגב אני חדש כאן בפורום..........

יש יותר מדי :|

קשה לי לענות על זה... til shiloh של בוג'ו באמת אלבום די מושלם, שכל טיון בו מרגש אותי, אבל כמוהו יש המון. אני מעדיף לסווג את זה לרידימים ואומנים, כי בהמון אלבומים יש שירים שאני לא אוהב ואני לא הייתי מכניס לאלבום במקומם, אבל זה מה יש.בשנה החולפת אחד האלבומים המדהימים שיצאו הוא של I Wayne(בתמונה שמשמאלי). ממליץ עליו בחום!

למעלה