האלן

האלן

האמת אני רווק מאונס, נכון אני כולה בן 28 שלגבר זה לא כזה קיצוני, אבל זה רק בגלל החוסר מזל שלי בתחום העבודה והפרנסה, כי לא ממש עבדתי הרבה בחיים ואני מתבייש אפילו לדבר על זה..., לא שחלילה אני לא מחפש עבודות.., אני גם מכיר הרבה אנשים שעובדים בשכר מינימום והם בני 30+ ואיך לא רווקים, ואני במצב גרוע יותר, אצל בחורות זה יותר קל, אני בכלל לא שובניסט, אבל נשים מזלזלות בעבודה ומוכנות לעבוד בשכר נמוך כי תמיד הן מוצאות את ה"טחון" (בסלנג הישראלי), וזה לא כולן חלילה אבל די הרבה, רציתי רק לשאול פה, האם אתם רווקים מבחירה אישית או רק בגלל בעיות כספיות?, כי זה ממש נוראי שלא יהיה לך דור המשך בגלל "כסף", אולי אני קצת קיצוני אבל ככה אני חושב, מעניין מה אתם חושבים, וסליחה שקצת בילבלתי לכם את המוח חחח.

קודם כל ברוך הבא!

ודבר שני, פעם ראשונה אני שומעת על רווקות בגלל בעיות כספיות. כן,לכולם חשוב שבני זוגם יעבדו, (אחרת מן הסתם לא תוכלו אתה והיא להתפרנס ממשכורת אחת,שלה). השאלה היא אם אתה עצלן ובטלן או עובד ובכל זאת זה לא מספק את הבחורה שאיתה אתה רוצה לצאת? אתה בגיל שהבחורה שאיתך תרצה להקים משפחה.. קשה לי להאמין שבגלל שאתה מקבל משכורת לא גבוהה מאוד לא ירצו אותך.אבל אתה אפילו לא מחפש עבודה רצינית-אז...אתה בבעיה. ‎/tapuzforum/images/Emo13.gif‎ גוד שבאס

La Femina

New member
מסכימה עם מורן - לגמרי !!!

ולמה אתה חושב שכל הבנות מחכות ל"טחון" ???
נשים יכולות לכלכל את עצמן יפה מאוד בעבודות מכובדות בזכות השכלה גבוהה שהן רוכשות בעצמן. להחזיק דירה, רכב , שופינג וקפה עם חברות גם מבלי שיהיה גבר בסביבה טחון או לא . מתי איבדה הזוגיות את המהות שלה והפכה להיות עסקה כלכלית משתלמת או לא ?

באמת שאלתי את עצמי את אותה שאלה..

ממתי זוגיות היא עסק כלכלי? ממתי הבחורה מבקשת תלוש שכר מהגבר, או ההיפך.. ורק לאחר מכן מחליטים על זוגיות? זה נשמע הזוי

אני מסכים עם מה שאמרו הבנות

אתה בגיל שבו נשים רוצות להקים משפחה, כשחושבים על משפחה חושבים קדימה וקשה מאוד להסתדר עם משכורת אחת. מעבר ללהסתדר עם משוכרת אחת, לא בריא לחיות בזוגיות שבה רק אחד מבני הזוג עובד והשני יושב בבית(ולא משנה מה גובה המשכורת).

גם אני מסכים

רק לתומי חשבתי ככה, כי פשוט ראיתי שרוב אלה שעובדים בשכר מינימום נשארים רווקים בגיל מופלג וחשבתי שבגלל זה הם לבד, או שאולי הם מפחדים לגשת אל אשה שלא בצדק, וגם שמתי לב לא יודע אם זה קשור שדווקא כדורגלנים מתחתנים בגיל הכי צעיר וזה בכל העולם, לא יודע מאיפה הבאתי את זה אבל זה עובדה, וגם בישובים ושכונות פחות מבוססות גיל הנישואים צעיר, וחוץ מזה דווקא אחת בחורה די יפה שהכרתי בעבודה רצתה (או שעדיין רוצה) להתחתן איתי, אבל מסיבות כלשהן נראה לי שזה לא יילך, אני מסכים שזה תמוהה להתחתן רק בשביל חשבון הבנק של הגבר, אבל התופעה הזאת דווקא די גדלה בשנים האחרונות ובגלל זה יש יותר רווקים ורווקות, ואל תחשבו אותי ככה, לדעתי נשים זה עם מקסים, ואם יש רעים זה אצל כולם גם אצלנו הגברים, ואפילו יותר.

למעלה