האם אני אנרכיסט?

האם אני אנרכיסט?

לפי דעתי האישית (ולצערי), אנו חיים במדינה פאשיסטית, אשר שוללת מאזרחיה את זכות הבחירה בנוגע לכל תחום כמעט. אסור שגבר יתחתן עם גבר, אסור שיהודי יתחתן עם לא יהודי, אסור לעשן גראס, אסור לנסוע ברכב ביום כיפור, אסור להשתמט מהשירות בצבא הציוני הפאשיסטי אשר מבצע פשעי מלחמה ורצח ילדים חפים מכל פשע. ובנוסף גם אסור לבוא לבית הספר ללא תלבושת אחידה. אז אני נגד המילה "אסור" - מבחינתי הכל מותר! ובכן, האם לפי דעתכם אני אנרכיסט?

Dotan83

New member
עזוב אותך מכל הרעיונות וההגדרות.

לכל מדינה את החוקים שלה. יש מדינות יותר מאפשרות ויש כאלה שפחות. אם תשווה את מדינת ישראל למדינה ערבית ממוצעת תראה שאתה חי בארץ שמאפשרת לך המון המון המון. אני מסכים איתך שיש המון חרא. גם אני חושב למשל שמדינתנו צריכה להכיר ולאפשר נישואים לזוג הומו/לסבי שרוצה בכך. אבל אתה מוזמן גם לראות את כל הדברים שאתה כן נהנה מהם ושהפכו בעינך למובנים מאליו.

מה בדיוק מותר בישראל שאסור במדינות ערביות?

חוץ מזה, מי אמר שאני רוצה לגור במדינה ערבית? אני הייתי רוצה לעבור למדינה כמו הולנד משתי סיבות לפחות. 1. בהולנד מותר לעשן גראס. 2. גיל ההסכמה בהולנד הוא 13, כלומר אם אשכב עם ילדה בת 13 בהולנד, לא יקרה לי כלום.

Dotan83

New member
נשמע לי כיף לגור בהולנד.

אתה הולך על זה? למשל בהרבה מאוד מדינות ערביות נשים חייבות ללבוש את הלבוש שמשאיר חשוף רק שתי עיניים.

למעלה