האם אני היחיד בעולם???????

• פותח הנושא MK4
  • פורסם בתאריך

MK4

New member
האם אני היחיד בעולם???????

האם אני היחידי שאוהב שוקולד תפוז? כל חיי סבלתי מליגלוג וזילזול של חברי...... "איכס שוקולד תפוז!" הם היו אומרים........ "מה אתה אוכל את זה יא מגעיל?!"................ לא עוד!! מוקמת בזאת אגודת אוהבי שקולד התפוז בתפוז (אאת"ת) כל תרומה תתקבל בברכה (עדיף בדולרים) יום טוב

maayan15

New member
ללא ספק...כן!

אתה היחיד שאוהב שוקולד תפוז!!! אני אוהבת כמעט כל שוקולד אפשרי, כמעט, חוץ משוקולדי-פירות...אני לא מצליחה להבין למה שמישהו יעולל דבר כזה לשוקולד..למה????

גם אני...

סבלתי כל חיי מהאנשים המוזרים האלו שאמרו לי "מה אתה אוהב שוקולד תפוז!!!" עד שיום אחד נמאס לי לשמוע את זה ומאז אני אוהב אותו בשקט, וגם מכניס אותו לכל גלידה שאני קונה ככדור האשון ואז מכסה מהר בטעמים אחרים כמו שוקולד מריר ותותים. זה לא שאני הכי אוהב בעולם שוקולד תפוז, אני אוהב יותר שוקולד מריר... חוצמזה שקשה נורא להכין אותו כמו שצריך (לנצח אני אזכור את הגלידת שוקולד תפוז של ד"ר לק, הכי טובה שטעמתי), ואז בטח שיגידו לך שאתה מגעיל אז בוא תתצטרף אלי, ותהיה אוהד בסתר. לא צריך להפסיק לאכול, רק לא לשתף את כל העולם בזה...

Niecy

New member
אני חושבת...

ששוקולד צריך להישמר בצורתו היותר פשוטה ובלי יותר מדי פיצ´פקעס ושטויות כי אז כבר בקושי מרגישים את השוקולד, אבל ההורים שלי אוהבים שוקולד תפוז ובמיוחד את הגלידה של שוקולד תפוז של ד"ר לק...

שחל

New member
אחי!!!!!

הגיע הזמן לצאת מהחפיסה! אין, אבל איייין כמו שוקולד תפוז. והמלצה חמה, רוץ לחנות הקרובה ותחפש את הושולד של לינדט, אבל לא רק עם המילוי, אלא עם הקוואנטרו! ואם אתה כבר מכיר, אז תקנה עוד אחד, כי זה ח ב ל ע ל ה ז מ ן.

giri

New member
אני לא יודעת לגבי שוקולד תפוז...

אבל אחד הפינוקים הכי מדהימים שאהבתי בילדותי היה פלחי תפוז טרי טבולים בשוקולד... החמצמצות לעומת מתיקות השוקולד, פשוט מדהים... חוץ מזה, תאכל מה שבא לך (בעיקר אם זה שוקולד)!

perrinat

New member
ואייייייייייייי../images/Emo103.gif

בילדותי סבתא שלי תמיד היתה קונה את השוקולדים הממולאים בתות או בתפוז, יותר אהבתי את המילוי של התות. אבל היום אני לא כ"כ אוהבת מילוי של פירות...... עדיף שוקולד ממולא בשוקולד!!!!!!

Phoebs

New member
גם אני אוהבת שוקולד תפוז

בכי הרבה ניסית פעם מילקשייק שוקולד+תפוזים? יש כאן שוקולד תפוז מעולה של קאדברי :) יאמי!!!!!!!!

למעלה