האם אתם קולטים שבגלל השמאל המטומטם אתם תמתינו לבחירות עד 2026

ובבחירות של 2026 תאכלו עוד פעם את ה BB לעוד 4 שנים מייסרות?
חחחחחחחחחחחחחחחחחחח
אני מדבר עם הרבה אנשי ליכוד שאומרים רק מהפחד שמא יחזור השמאל לשלטון עם הערבים הם לא מפרקים את הממשלה עכשיו.
הם בליכוד מפחדים להחליף את ה BB השפן במנהיג עם ביצים .
ואני אומר להם תחליפו את הביבי בגידום ואז פרצופם נהייה אדום לוהט והם מסרבים ואומרים זה העריק הזה לעולם לא .
אבל הגידום נראה כי הוא הכי קרוב לימין. נכון הוא ישב עם הערבים בממשלה אחת וזה חמור מאוד אבל יש לליכוד בעיה. והבעיה היא ה BB.
15 שנה מסרס ה BB את הימין כי הוא לא ימין ולא בטיח. הוא בעצם מנהיג השמאל. בזכותו השמאל חי וקיים. הוא טירפד כל מהלך של הימין במשך 15 שנות שילטונו. הוא גם דאג שמדינת ישראל תישאר מדינה יהודית ולא מדינת כל אזרחיה וזה יאמר לזכותו אבל הוא לא עבר את מחסום הקונספט של ה6.10 ונשאר שפוט של אמריקה שברור היום שהיא מדינת אויב. אולי הגזמתי קצת אבל היא בהחלט עוזרת לאויבי ישראל אירן לבנון מצרים חמאס וחיזבאללה.
הממשל האמריקאי מתערב וכופה את האינטרסים שלו על ישראל וה BB נכנע ונכנע ונכנע.
אם גידום מוכן להתחייב שכשהוא יחליף את ה BB הוא יבטל מיד את הסיוע לרצועה ויתחייב לא לעזוב את ציר פילדלפי ולא את ציר נצרים ולחסל את החמאס ולהפסיק את הבושה במשא ומתן על שחרור החטופים כדאי מאוד להחזיר אותו לליכוד כמנהיג הליכוד ולדרוש מנתניהו להתפטר מתפקידו כראש הליכוד וכראש הממשלה ולהעביר את השרביט לגידום.
אני מודה שעד לא מזמן המחשבה הזאת שגידום יחליף את נתניהו לא עלתה אצלי כלל על סדר היום ואפילו התנגדתי לה אבל לאור המצב וחוסר התפקוד הביטחוני המדיני של נתניהו השתנתה דעתי. כמו כן אם הגידום יחליף את יו יו נהנתניהו השפן היועמש"ית תפסיק להילחם בממשלה.

evglev1

Well-known member
מנהל
חחחחחחחחחחחחחחחחחחח
אני מדבר עם הרבה אנשי ליכוד שאומרים רק מהפחד שמא יחזור השמאל לשלטון עם הערבים הם לא מפרקים את הממשלה עכשיו.
ואני אומר להם תחליפו את הביבי בגידום ואז פרצופם נהייה אדום לוהט והם מסרבים ואומרים זה העריק הזה לעולם לא .
אבל הגידום נראה כי הוא הכי קרוב לימין. נכון הוא ישב עם הערבים בממשלה אחת וזה חמור מאוד אבל יש לליכוד בעיה. והבעיה היא ה BB.
15 שנה מסרס ה BB את הימין כי הוא לא ימין ולא בטיח. הוא בעצם מנהיג השמאל. בזכותו השמאל חי וקיים. הוא טירפד כל מהלך של הימין במשך 15 שנות שילטונו. הוא גם דאג שמדינת ישראל תישאר מדינה יהודית ולא מדינת כל אזרחיה וזה יאמר לזכותו אבל הוא לא עבר את מחסום הקונספט של ה6.10 ונשאר שפוט של אמריקה שברור היום שהיא מדינת אויב. אולי הגזמתי קצת אבל היא בהחלט עוזרת לאויבי ישראל אירן לבנון מצרים חמאס וחיזבאללה.
אם גידום מוכן להתחייב שכשהוא יחליף את ה BB הוא יבטל מיד את הסיוע לרצועה ויתחייב לא לעזוב את ציר פילדלפי ולא את ציר נצרים ולחסל את החמאס ולהפסיק את הבושה במשא ומתן על שחרור החטופים כדאי מאוד להחזיר אותו לליכוד כמנהיג הליכוד ולדרוש מנתניהו להתפטר מתפקידו כראש הליכוד וכראש הממשלה ולהעביר את השרביט לגידום.
אני מודה שעד לא מזמן המחשבה הזאת שגידום יחליף את נתניהו לא עלתה אצלי כלל על סדר היום ואפילו התנגדתי לה אבל לאור המצב וחוסר התפקוד הביטחוני המדיני של נתניהו השתנתה דעתי. כמו כן אם הגידום יחליף את יו יו נהנתניהו השפן היועמש"ית תפסיק להילחם בממשלה.
תזכיר לאותם ליכודניקים שבדיוק כמו הסכמי אוסלו ב' וההתנתקות גם הסכם וואי של ביבי עבר בקולות הערבים עוכרי ישראל.

תזכיר לאותם ליכודניקים שבדיוק כמו הסכמי אוסלו ב' וההתנתקות גם הסכם וואי של ביבי עבר בקולות הערבים עוכרי ישראל.
השמאל והערבים הצביעו בכנסת בעד ההסכם חרף התנגדותם של מרבית חברי הכנסת של הליכוד להסכם שכלל פעימות של נסיגה ישראלית מיהודה ושומרון אם אני זוכר נכון .מיכאל קליינר ובגין הבן התנגדו ולא חתמו על ההסכם אבל בכל זאת היה רוב בכנסת להעביר את ההסכם שבסופו לא מומש לא על ידי ישראל ולא על ידי אש"פ.
אני זוכר שמיכאל קליינר הופיע בטלוויזיה ואמר שוב פעם ישראל מוותרת על אדמה ואש"פ מבטיח הבטחות שהוא לא יקיים אותם.
תקן אותי אם אני טועה?

evglev1

Well-known member
מנהל
השמאל והערבים הצביעו בכנסת בעד ההסכם חרף התנגדותם של מרבית חברי הכנסת של הליכוד להסכם שכלל פעימות של נסיגה ישראלית מיהודה ושומרון אם אני זוכר נכון .מיכאל קליינר ובגין הבן התנגדו ולא חתמו על ההסכם אבל בכל זאת היה רוב בכנסת להעביר את ההסכם שבסופו לא מומש לא על ידי ישראל ולא על ידי אש"פ.
אני זוכר שמיכאל קליינר הופיע בטלוויזיה ואמר שוב פעם ישראל מוותרת על אדמה ואש"פ מבטיח הבטחות שהוא לא יקיים אותם.
תקן אותי אם אני טועה?
כן זה גרם לבני בגין להקים את חירות עם מיכאל קליינר בטענה שהוא מקים מחדש את המפלגה של אביו שביבי כבר לא מייצג. וגם ב-2009 כשבני בגין חזר לליכוד קדימה הביאו תשדיר תראו מה השותפים החדשים של ביבי חושבים עליו באמת ובני בגין אומר בנאום "יש להם באש"ף ניסיון לא רע עם מר נתניהו, הוא נכנע לטרור פעמיים, תוך פחות משנתיים". והפעמיים זה הסכם חברון והסכם וואי, כך שזה בטח מה שבני בגין אמר בנאום הפרישה שלו מהליכוד והקמת חירות.

ואכן רוב הקואליציה והליכוד היה נגד וביבי גייס את כל האופזיציה חוץ כמובן מולדת והעביר את ההסכם שרוב הקואליציה הייתה נגד והאופוזיציה שתמכו היו העבודה, מר"צ והערבים ורק בודדים מהקואליציה כמו הדרך השלישית וכמה ח"כים מהליכוד הצביעו בעד. יש לציין שגם שר החוץ דאז אריק שרון ז"ל הצביע נגד או ברח מההצבעה, אבל אריק שרון ז"ל טען שהבעיה היא פעימה של 4.1% נוספים, ואם הפעימה הייתה רק 9% זה היה בסדר. ובגלל שביבי נזקק לכל השמאל בכנסת זה כלל גם את הערבים.

רוב ההסכם יושם על ידי אהוד ברק שתיקן אותו במקצת בשארם אל שייח 1999 וביצע את הפעימות שביבי לא ביצע אם בגלל שערפאת לא קיים את חלקו, בנוסחה של ייתנו - ייקבלו, לא ייתנו - לא ייקבלו או כדי לשמור על השלטון כשכל הקואליציה ורוב מפלגת השלטון היו נגד.

כן זה גרם לבני בגין להקים את חירות עם מיכאל קליינר בטענה שהוא מקים מחדש את המפלגה של אביו שביבי כבר לא מייצג. וגם ב-2009 כשבני בגין חזר לליכוד קדימה הביאו תשדיר תראו מה השותפים החדשים של ביבי חושבים עליו באמת ובני בגין אומר בנאום "יש להם באש"ף ניסיון לא רע עם מר נתניהו, הוא נכנע לטרור פעמיים, תוך פחות משנתיים". והפעמיים זה הסכם חברון והסכם וואי, כך שזה בטח מה שבני בגין אמר בנאום הפרישה שלו מהליכוד והקמת חירות.

ואכן רוב הקואליציה והליכוד היה נגד וביבי גייס את כל האופזיציה חוץ כמובן מולדת והעביר את ההסכם שרוב הקואליציה הייתה נגד והאופוזיציה שתמכו היו העבודה, מר"צ והערבים ורק בודדים מהקואליציה כמו הדרך השלישית וכמה ח"כים מהליכוד הצביעו בעד. יש לציין שגם שר החוץ דאז אריק שרון ז"ל הצביע נגד או ברח מההצבעה, אבל אריק שרון ז"ל טען שהבעיה היא פעימה של 4.1% נוספים, ואם הפעימה הייתה רק 9% זה היה בסדר. ובגלל שביבי נזקק לכל השמאל בכנסת זה כלל גם את הערבים.

רוב ההסכם יושם על ידי אהוד ברק שתיקן אותו במקצת בשארם אל שייח 1999 וביצע את הפעימות שביבי לא ביצע אם בגלל שערפאת לא קיים את חלקו, בנוסחה של ייתנו - ייקבלו, לא ייתנו - לא ייקבלו או כדי לשמור על השלטון כשכל הקואליציה ורוב מפלגת השלטון היו נגד.
אני לא מבין מה סמוטריץ ובן גביר עושים שם בממשלה הזאת.
הרי הם מתנגדים לעסקאות של החטופים עם ארה"ב מצרים וקטאר.
הם אומרים שכל העיסקאות האלה מטרתם להפסיק את המלחמה לעכב את הניצחון, להפריע לצה"ל במשימה שלו ואני מסכים איתם. אז למה הם לא מפרקים את הממשלה של ה BB יוצאים לציבור ומספרים לציבור תומכי הליכוד את האמת על המנהיג שלהם שנכנע לארה"ב ומחרבן את כל המטרות שהוא הצהיר עליהם ב8.10.

מה שווה התחייבות של פוליטיקאי ?
הוא תמיד יפר התחייבות כשישתלם לו ואז יסביר לך שהוא בסבל רב הפר את הבטחתו לטובת עם ישראל ולפי צרכי השעה שדחקו בו .
שווה לתחת. על זה אין לי ויכוח איתך. הבעיה שבישראל הוא יכול להפר את הבטחתו ולצאת מזה בשלום. כאן אצלנו בארה"ב וא לא יצא מהפרת הבטחתו בשלום. הוא יכול לומר מה שהוא רוצה. לתרץ את עצמו לדעת הוא כפוליטיקאי גמר את הקריירה שלו.
ככה זה בדמוקרטיה האמריקאית. הבטחת ? תקיים. לא קיימת? הבייתה. סיונרה בייבי.

evglev1

Well-known member
מנהל
שווה לתחת. על זה אין לי ויכוח איתך. הבעיה שבישראל הוא יכול להפר את הבטחתו ולצאת מזה בשלום. כאן אצלנו בארה"ב וא לא יצא מהפרת הבטחתו בשלום. הוא יכול לומר מה שהוא רוצה. לתרץ את עצמו לדעת הוא כפוליטיקאי גמר את הקריירה שלו.
ככה זה בדמוקרטיה האמריקאית. הבטחת ? תקיים. לא קיימת? הבייתה. סיונרה בייבי.
טראמפ לא קיים הרבה הבטחות והוא אולי עושה היסטוריה הוא גם הראשון מזה ארבעים שנה להתמודד שוב אחרי שהפסיד בבחירות (אם הפסיד בצדק) וגם יכול לקבל קדנציה שנייה אחרי הפסקה של 4 שנים וזה לא שהחומה מול מקסיקו כבר קיימת או שצפון קוריאה מורתעת.

Harrington

Well-known member
מנהל
חחחחחחחחחחחחחחחחחחח
המחנה הלאומי לא היה ממליך את ביבי כל כך מהר ולו מהטעם הפשוט שאין לו מועמד חלופי מתאים. אז נחמד שיש חברי ליכוד שטוענים ש״אילו…״, אבל אין לזה כל בסיס. זאת בוודאי לא במפלגת הליכוד שכזכור לא מחליפה ראשי מפלגה כשהיא בשלטון.

אם נצטרך להמתין עד 2026 למניינם? כלל לא בטוח. זה תלוי מה יקרה עם המלחמות השונות. הקואליציה הודיעה שלא תלך לבחירות באמצע מלחמה. אך מעבר לכך שהיא יכולה עם הזמן והתמשכות המצב הבטחוני לשנות את דעתה, המשמעות בפשטות היא שאם המלחמה תסתיים ב2024-5 ככל הנראה יוכרז כל בחירות בסמוך לאחר מכן (וכך צריך להיות כמובן בנסיבות הענין).

Topale1

Active member
גידום גדעון הוא לא מנהיג
לא סוחף אף אחד אחריו
בכלל כמו בארהב הדור הנוכחי מואס בזקנים
ביבי ירד מבמת ההסטוריה כאיש שפגע במדינה יותר מכולם

גידום גדעון הוא לא מנהיג
לא סוחף אף אחד אחריו
בכלל כמו בארהב הדור הנוכחי מואס בזקנים
ביבי ירד מבמת ההסטוריה כאיש שפגע במדינה יותר מכולם
שטויות במיץ עגבניות.
השמאל פגע במדינת ישראל יותר מביבי. הרבה יותר מביבי.
רבין פושע המלחמה הכי גדול בהיסטוריה של העם היהודי. הוא יזכר לדראון עולם.
בעוד 100 שנים כשילדי היהודים בגולה יצטרכו ללמוד מה הביא לחורבנה של מדינת ישראל והפיכתה למדינת כל אזרחיה הם ילמדו שהסכם אוסלו היה החורבן שתקע רבין במדינת ישראל עת הביא להור ההר את רב המרצחים הטרוריסט הרוצח עראפתץ המיפלץ.
אחרי רבין יבוא הפושע נתניהו שהתמכר לאמריקה והפך את מדינת ישראל לתלויה באמריקה בהיבט הכלכלי ובהיבט הצבאי וכל האמירות שישראל חזקה ולא תלויה באמריקה התגלו ב7.10 כשקר גס ששיקרו אתכם.
אבל אתה שמאלן מטומטם שלא מבין עניין.

אף אחד לא מפריע לימין להפיל את הממשלה וללכת לבחירות
יש לי דרך טובה יותר מבחירות.
גידום יחבור בחזרה לליכוד עם סיעת הימין הממלכתי שלו בכנסת ובהסכמה יחליף את יו יו שפנפניהו כיו'ר הליכוד וימונה לראש הממשלה . יומיו שפנפניהו יהיה שר החוץ של מדינת ישראל. זה התפקיד שהולם אותו. מיד שר הביטחון גלנט יפוטר.
הליכה לבחירות בזמן מלחמה זה לא מהלך הגיוני. ובטח שלא רצוי.
השמאל לעולם לא ירכיב ממשלה בלי תומכי החמאס בכנסת ישראל.
המהלך הראשון של הממשלה בראשותו של הגידום היא להודיע לבג"ץ שכל החלטה של הבג"ץ שתהייה מנוגדת להחלטות הממשלה שיובאו לאישור בכנסת לא תתקבל . ומיד תיפתח חקירה פלילית נגד שופטי הבג"ץ שמא הם עובדים בשרות האויב.

למעלה