האם באמת טראמפ הפסיד??

יוליקה

Member
מנהל
אני כבר התרגלתי בשנים האחרונות... שאני תמיד מהמרת על הסוס הלא נכון....
לא האמנתי שטראמפ עשוי להפסיד את הבחירות... זה נדיר בארה"ב שנשיא מכהן מפסיד בחירות...
אבל כניראה שלקח לאמריקאים להבין אחרי 4 שנים שהם הימרו על הסוס הלא נכון בבחירות הקודמות...
הילרי קלינטון היתה יכולה להראות להם איך עושים זאת נכון... אבל הם התעוררו מאוחר מידי,
והשיטה האמריקאית עם האלקטורים טיפשית ומיותרת... הילרי קיבלה 3 מיליון קולות יותר מטראמפ ובכל זאת הפסידה....
נאחל לנשיא החדש הצלחה ונקווה שלא יאכזב אותנו.

SupermanZW

Well-known member
אני כבר התרגלתי בשנים האחרונות... שאני תמיד מהמרת על הסוס הלא נכון....
לא האמנתי שטראמפ עשוי להפסיד את הבחירות... זה נדיר בארה"ב שנשיא מכהן מפסיד בחירות...
אבל כניראה שלקח לאמריקאים להבין אחרי 4 שנים שהם הימרו על הסוס הלא נכון בבחירות הקודמות...
הילרי קלינטון היתה יכולה להראות להם איך עושים זאת נכון... אבל הם התעוררו מאוחר מידי,
והשיטה האמריקאית עם האלקטורים טיפשית ומיותרת... הילרי קיבלה 3 מיליון קולות יותר מטראמפ ובכל זאת הפסידה....
נאחל לנשיא החדש הצלחה ונקווה שלא יאכזב אותנו.
השיטה האמריקאית לא טפשית כלל וחבל שאינה מיושמת בישראל. השיטה האמריקאית דואגת לייצוג הוגן של כל הStates וכל מחוזות הבחירה. בגלל שבישראל אין יצוג למחוזות כלל קל כל כך לקפח את הפריפריה ולהימנע מלהשקיע באזורים שאינם טעונים פוליטית או עתירי קבוצות לחץ. השיטה האמריקאית מבטיחה ייצוג גאוגרפי הוגן.

Harrington

Well-known member
מנהל

האם באמת טראמפ הפסיד??​

אני עדיין לא יודע אבל גם אם כן, עצם העובדה שהמרוץ כל כך צמוד מלמדת שגם אם הוא לא ינצח את הבחירות בסופו של דבר, הוא בהחלט ניצח מבחינת התודעה הציבורית. זה אמנם גם מסמן פילוג אדיר שקיים בארה"ב וחבל, אבל איש בתשקורת (שם או כאן) לא נתן לו סיכוי אפילו להתקרב לנצחון והנה הציבור מגלה לנו שהוא בכל זאת בחלקו המאוד גדול, חושב אחרת.

תמר שרוני

Active member
גם ביידן אוהב ישראל , על כך אין חילוקי דעות . אבל ביידן , לעומת טראמפ , גם חושב לפעמים , הוא פוליטיקאי מקצועי שלבטח יפעל לטובת ארצו ואזרחיה , שלא כמו טרמפ שפועל מתוך גחמה רגעית ,ואהבת הטרמפיזם .
הכי מתאים לי טראמפ וביבי נשיא /ראש ממשלה חלופיים בטימבקטו .
וגם זה חשוב ................. מסתבר שחתנו של ביידן יהודי , עד כמה יהודי אינני יודעת , אבל שורשים יש לו .

ויוי 25

Well-known member
אין לדעת כרגע הכול ניחוש בלבד,
ניאלץ להתאזר בסבלנות עד לגמר ספירת הקולות.

נערך לאחרונה ב:

יוליקה

Member
מנהל
זה אבסורד שארבעה ימים אחרי גמר הבחירות במדינה הכי מודרנית והכי ממוחשבת
אין עדין תוצאות סופיות!! הטפסים שהגיעו בדואר, מסומנים בנקודות שחורות כתשובות
אין כל בעיה לקרוא אותם ממוחשב... ובכל זאת הם עושים זאת ידנית...

למעלה