האם בקנדה נהוג, כמו בארה"ב, שווקי

• פותח הנושא tbk
  • פורסם בתאריך

tbk

New member
האם בקנדה נהוג, כמו בארה"ב, שווקי

יד שניה (גרג´ סיילס) או משהו דומה? אנחנו לא מביאים ריהוט וכדומה ולא נוכל לרכוש חדש.. אז מה האופציות??

i f a t 2 2

New member
אני יודעת

שיש בדירות מקרר ותנור מכונת כביסה ומייבש אך גם אני הייתי מעונינת לדעת אם יש דירות מרוהטות.?

drz400e

New member
לפחות באיזור טורונטו

הגרא´ז סיילס מאוד פופולארים. בחודשי הקייץ תוכל לראות מעשרות שלטים תלויים על עמודים שיובילו אותך למכירות הצנועות והמעניינות האילו,ועד למודעות בעתון שייקחו אותך למכירות גראז´ יוקרתיות בכל מיני וילות ואחוזות... אני חושב אבל שהמקום הפופלארי על העוברים לצפון אמריקה הוא Ikea. כשאנחנו הגענו לניו יורק קנינו את כל הריהוט הבסיסי שלנו בפחות מאלף דולר שם, ורובו הגיע אתנו גם לכאן...בעצם הדירה שלנו נראת כמו עמוד 57 בקטלוג שלהם

sweet pita

New member
דודה, אני חייבת להגיד לך שהחתימה

שלך מתנגנת לי בראש מאז שנפתח הפורום הזה...כמובן שהשיר הזה מעולם אבל מעולם לא היה אפילו עולה לי בראש לפני זה

מקווה שזה טוב כזה.

האמת היא שהחתימה הזו שלי מככבת כאן עוד מן היום הראשון של הסתיו אולי באמת צריך להחליף אותה. ואולי עוד לא.

nehama horvitz

New member
ריהוט זול...

שלום לכולם. קנית ריהוט מיד שניה פופולרית לפחות בטורונטו.אפשר לפתוח את עיתון "טורונטו סטאר" או לעיין באתר שלו באינטרנט ולקנות את כל הציוד לבית..במחירים סבירים.הרבה קנדים בודקים מודעות "חיסול".אנשים שמכרו בית גדול ועוברים לדירה או שעוזבים את קנדה..עדיין יש שכאלה..דירות שכורות באות עם ציוד חשמלי כגון:מקרר,תנור,מכונת כביסה וייבוש ולעיתים מכונה לרחיצת כלים.כן,קיימות דירות להשכרה מרוהטות במחירים עד לשמיים..בהצלחה,נחמה.

yyzTO

New member
יש גם את ה-buy and sell

זה עיתון לדברים משומשים, ממיבשי שיער לתכולות שלמות של בתים. קנינו משם רהיטים, שטיחים, כלי חשמל, הכל! צריך רק סבלנות לחפש וזמן ללכת לראות, אבל את התחקיר הראשוני עושים בטלפון. העיתון עולה בערך $2

אם אנלא טועה יש חנות לריהוט..

בשם leon´s וחוצמזה בתור ישראלים, אפשר לפנות לאיזה רב מקומי, שבדרך כלל מכיר את הישראלים ששוהים במקום.... והוא יודע אם יש כאלה שעוזבים ו/או מעוניינים למכור את הריהוט בביתם כשעזבנו את קנדה, מכרנו את כל הריהוט (שהיה יחסית חדש מאוד) לאנשים שרק הגיעו לקנדה. ההורים שלי הכירו אותם דרך חברים משותפים. דינה

למעלה