האם ההופעות של הבקסטריט בויז התקיימו?

INBALUSHY

New member
האם ההופעות של הבקסטריט בויז התקיימו?

מאז תחילת מבצע צוק איתן נשאלת השאלה האם הבקסטריט בויז יגיעו לארץ או ההופעות יתבטלו או יידחו

ההפקה משדרת אומנם עסקים כרגיל אבל המבצע עדיין ממשיך

אני ממשיכה להיות אופטימית
מה אתם אומרים?

michall831

New member
רק שלא יבוטל!!

אני מחכה לזה בטירוףףף!
מקוווה שעד אז המצב ישתפר והכל יחזור להיות כרגיל... נחזיק אצבעות

itaikadosi

New member
אמאלה' תראי בעיקרון אמרו הפסקת אש ועכשיו חזרו.. אז אני לא בטוח.

ההופעה של ניל יאנג התבטלה אז אי אפשר לדעת, אני חושש שכן אבל אני מקווה שלא.

jjtt31

New member
כן יבוטל

לצערנו כולם מבטלים בגלל המצב.
גם אמנים בארץ מבטלים הופעות אז הם בחיים לא יבואו לכאן.

INBALUSHY

New member
תגובת ההפקה לגבי ההופעות המתקרבות

״ההופעות בסוף החודש צפויות להתקיים כמתוכנן.
הלהקה מתרגשת ומצפה להגיע לכאן.״

נחזיק אצבעות שצה"ל יתיש את החמאס עד סוף השבוע וסוף סוך יהיה לנו שקט

AeroRotem

New member
באתי מהראשי, ואני פסימית.

אני מתארת לעצמי שלאמריקאים או למעשה לכל מי שגדל במדינה שלא יודעת מלחמות אנחנו נראים כמו קוסובו.
אני בטוחה שמשקשקות להם הביצים ובצדק.
אף אחד לא מעוניין להגיע למקום בו עפים לך טילים מעל הראש והאמת היא שאולי חבר'ה מהמרכז והצפון לא ממש שמים לב אבל החמאס תמיד יורה טיל פה שני טילים שם, גם ב"הפסקות אש".
מספיק טיל אחד אחרי הפסקת אש {באם תהיה כזו} כדי לחזק את תחושת הפחד ותחושת חוסר היציבות באזור.
כבר אמרתי לאחותי שלא תפתח ציפיות, לצערי.
השאלה האמיתית היא האם במידה וההופעה מתבטלת אנחנו נקבל את מלוא הכסף חזרה? יש להם ביטוח כוח עליון? ואיך עושים את זה אם קנינו ממישהו? מקבלים מזומן?

INBALUSHY

New member
תהיי אופטימית

החמאס לא יחזיקו מעמד שבועיים אין מצב
חייבים להיות אופטימיים
תקראי את תגובת ההפקה זה יעודד אותך

Shiri from the block

Active member
אני לא מסכימה עם מה שאמרת קודם כל,
יש נוצרים קתולים שמאוד מאוד מאודדדדד בעד ישראל. כשאני מסתכלת על תגובות ביוטיוב בדפים באנגלית הרבה מהנוצרים האדוקים אומרים שאנחנו העם הנבחר של אלוהים ושישראל שייכת לעם היהודי.
בריאן הוא מסוג הנוצרים האלה, כנ"ל לאישתו שכבר הביעה תמיכה בישראל בטוויטר, וגם אישתו של ניק.
הסיבה היחידה שהמופע יתבטל לדעתי זה במידה ובאמת יהיה סיכון שבמהלך ההופעה ירו טילים והמשטרה תאלץ לבטל את המופע כי אסור לאשר התקהלות של יותר מ 3000 איש במרחב פתוח בזמן חירום.

מבחינת בקסטריט הם מאוד מאוד רוצים לבוא לפה ואני בטוחה שהם מאוד בעדנו גם. אם הם יאלצו להודיע על ביטול זה לדעתי יהיה ממש בדקה האחרונה כשיבינו שאין ברירה אחרת.
וגם אם יהיה ביטול, הם עוד יבוא לפה. אם זה לפני תחילת הטור האמריקאי באוקטובר, או בסוף הטור האמריקאי, אבל הם יבואו.

AeroRotem

New member
אין קשר בין דיעה פוליטית, דת או סתם חיבה לעם

לבין הפחד המוצדק מלהופיע באיזור רותח כמו שלנו, לפחות עכשיו.
בכל אופן, הבנתי מה שאת אומרת אבל לצערי אני עדיין פסימית...

gilad0152

New member
למכירה זוג כרטיסים למופעה של ה 30.07

בנות מתוקות וגם בנים!
למכירה בהזדמנות!
שני כרטיסים להופעה של ה״בקסטריט בוייז״ ביום רביעי 30.7 בפארק רעננה גוש א' שורה 7 באמצע.
כרטיסים בישיבה!!! בקיצר מקומות פצצה שאפשר להנות מההופעה. המחיר הוא 700 ש״ח לכרטיס (מחיר עלות לכרטיסים האלו)
יש מקלט בקרבת מקום
פרטים 0532244801

בקסטריט בויז

תאמת שעדין לא הצלחתי לאשיג כרטיס אבל במידה והם יבוא אני מוכנה לשלום בשבילים ורק צריך לחכות וליראות מה היה

מקווה מאוד שלא יבטלו

קצת קשה לי לשמור על אופטימיות אחרי השבוע האחרון אבל עדיין מקווה...

חחחחחחחחח

אתמול קיבלתי סמס שמודיע על דחיית ההופעה, שהמופעים יתקיימו במהלך חודשי מרץ-אפריל 2015 והכרטיסים הקיימים ישמשו למופעים הללו

למעלה