האם הכרתם את מייק הישראלי...

evermore

New member
האם הכרתם את מייק הישראלי...

אם לא...הנכם מוזמנים לבקר ולהתרשם

M i k e s F a n

New member
מייק הישראלי..

יש רק אחד, וזהו מייק ברנט, שהיה יפהפיה בצורה מדהימה שעד היום לא ראיתי יופי מיוחד כמו שלו. תאמת שמעתי על הזמר מייק שרון(33) מאלעד, לפי דעתי יש לו קול נחמד,לא הטעם שלי אבל נחמד, לא קרוב למייק זה בטוח. שמעתי את שיריו המתנגנים ברקע האתר, וחיפשתי בתוכנות שיתוף הקבצים ואין זכר לשירים שלו, ותאמת... לא הייתי משקיעה כסף על דיסק בחנות (אם יש בכלל). אבל נחמד שיש מישהו שמנסה לחקות את מייק, זה חמוד. ...Any way שיהיה בהצלחה.

shunit4

New member
מייק שרון

שם באתר שלו את הביצועים שלו לשירים של מייק. יש שם גרסאות עבריות של השירים (להשמעה, כולל טקסטים), שלפעמים יותר נאמנות למקור הטקסטואלי, ולפעמים פחות, אבל שומרות על הרוח הרומנטית בכל מקרה. יפה שהוא משקיע ממרצו לחדש שירים של מייק, ועוד בעברית, ויש לו קול טוב, אבל מה לעשות, רחוק מאוד ממייק. מעבר לצבע הקול שלו, שלא דומה למייק בכלל, השירים בביצוע שלו הפכו לקצת מזרחיים, זה נשמע ממש מוזר...

ורדושע

New member
מה מייק בראנט בו?

אולי השיער הארוך וגם לא.. רגע זה הוא שהראו בשישי עם מיכל אותה פעם??

evermore

New member
הבהרה והסליחה של בוקר../images/Emo24.gif

לכל חברי הפורום באשר הם ראשית תבורכו על הפורום המקודש, יישר כח שנית וואו, אני באמת באמת מתנצלת אם פגעתי במישהו באופן אישי, בדרך זו או אחרת, אישית חשבתי לתומי שנכון יהיה להמליץ לא על תחליף אלא על זמר טוב ששר ממיטב שיריו של מייק.... גם אני מעריצה של מייק בראנט, בטח לא ברמות שלכם, אבל עדיין אוהבת את השירים, אני באמת חושבת שמייק שרון הוא אומן ישראלי מוצלח ביותר שהתחיל את דרכו איך לא בעקבות אהבתו הגדולה למייק בראנט, כמו כל אחד מכם גם הוא לקח את אהבתו זו לכיוונים אחרים וכל הכבוד לו,למרות שהצלחתו היא משירתו שלו, ומהמוזיקה שהוא שר אישית אינני חושבת שהוא צריך לשיר כמו מייק בראנט,יש לו את קולו שלו,והוא טוב אם כי אם תקשיבו לשירים ברקע בעמוד, צור קשר/ספר אורחים, תוכלו להתרשם במו אוזניכם, למי שלא מצא את השירים בצרפתית הנכם מוזמנים לעמוד דיסקוגרפיה, בתקליט "נשיקה צרפתית" בכל אופן,אני מאמינה שיש מקום לכולם בעולם שיהיה בהצלחה לכולם ויום נפלא

M i k e s F a n

New member
בוקר טוב!../images/Emo66.gif

קודם כל תודה על הברכות, ודבר שני ספרי לנו קצת על עצמך שנוכל לפנות אלייך באופן יותר רשמי. חס וחלילה לא נפגענו מאת שכתבת, זה דווקא נחמד, אבל אנשים פה מכורים למייק ברנטו ולא יחליפו אותו בשום זמר שחי או מחקה אותו עם כל הכבוד למייק שרון, זמר מוצלח, עם פוטנציאל שכזה, שבאמת כל הכבוד לו שהלך בעקבותיו של מייק, ועל אהדתו למייק. דווקא יהיה נחמד לארגן איתו איזה מפגש שכזה עם כמה מעריצים. בכל מקרה תודה לך, ואת מוזמנת להצתרף אלינו. יום טוב, סיגל

evermore

New member
שלום סיגל...

כשמך כן שמי, גם לי קוראים לי סיגל - שם יפה מצאו לנו.... אהבתי את הגישה ואת הנכונות, ואם אנו מסכימות בדעה שאף אחד לא מחליף את אף אחד אז אחלה מה שכן, כאות שלום, אפשר לארגן מפגש של הפורום באיזו הופעה, ככה תוכלו לראות ולהראות, אני מזמינה אתכם לבוא ולהתרשם ממייק שרון, בלי לשפוט ובלי לקטול בטח לא לפני שראיתם ושמעתם, יש לו את הסגנון שלו....ואני חוזרת ומדגישה, לא כמחליף של מייק בראנט, לא כיורשו ולא שום דבר בסגנון, בואו עם ראש פתוח אני בטוחה שלא תתאכזבו, חוץ מזה, האם עשיתם כאן בעבר מרתון טריוויה על מייק בראנט וכאלה, אני לא ממש מכירה את הפורום ואת ההיסטוריה שלו, אבל רעיונות יש בשפע

Duvdevan Girl

New member
נעים מאוד ../images/Emo39.gif

שלום לך סיגל ב'!! האם את מכירה אישית את מייק שרון שאת מזמינה אותנו לפגישה איתו? זה נשמע רעיון מצוין! אני אשמח לבוא אם יארגנו משהו..בטוח יש לו סגנון יפה משל עצמו.. דבר שני, אם יש לך רעיונות כמו טריויה על מייק וכ'ו להעשרת הפורום, תני חופשי!!! נראה לי שכולםפה ישמחו לקבל רעיונות חדשים, כל עוד הם לא יפגעו ברגשותיהם של אנשים

evermore

New member
מסיגל לסיגל../images/Emo140.gif

לשאלתך יקירתי לא מכירה אישית את מייק שרון אבל הולכת הרבה לשמוע אותו הוא נחשב לאחד מזמרי המועדונים המבוקשים ביותר ומיותר לציין שהוא כל הופעה ולא משנה באיזה הוא עושה שני שירים של מייק שלנו ולכן אני מאד מכבדת אותו להבדיל מהמון אנשים בתקשורת שפשוט מתעלמים מקיומו של מייק ברנט בואו נעשה טריויה מי היה זמר החימום הישראלי בצרפת של מייק ברנט

M i k e s F a n

New member
סיגל ב'...

חחח מצחיק, אהבתי! יאללה בואו נארגן מפגש מעריצים במרכז או בהופעה של מייק שרון ביהוד, למישהו יש פרטים מת יזה בדיוק? הפורום הוא טרי ואנו כרגע עוסקים באירוויזיון "מייק ברנט" שעוסק בבחירת השיר הטוב ביותר שלו, אז מוזמנת להצביע כמובן! מרתון טריוויה נשמע מגניב ויגיע בהמשך.. ערב טוב

evermore

New member
ערב טוב....

תודה על תגובתכם החמה אז ככה, לדעתי המועדון ביהוד, לא ממש מתאים , הוא על טהרת מועדון לילה צפוץ נידח וכולל תקליטיה, מאיפה על המפה מרבית החברים של הפורום, אם מרכז וצפונה, אני הייתי ממליצה על מקום שנקרא "הפרוטה והירח" אשר נמצא בבנימינה, מקום מקסים וגדול מאוד, אשר יהווה גם מקום לבילוי וגם מספיק מקום בשביל לשבת בנחת ולא בדחס, מה אתם אומרים? אשמח לתת את בחירתי במצעד השירים, וכמו כן להמשיך להכות בטריוויה מדי פעם האם מישהו מכם כבר האזין לדיסק נשיקה צרפתית, אשר באתר של מייק שרון? מה דעתם של אלה שהאזינו? אשמח לשמוע, אני אהבתי ביחוד רצועה 1 ורצועה 8

Duvdevan Girl

New member
בוקר..

איזה שם מעניין "הפרוטה והירח"... אף פעם לא הייתי במועדוני לילה , נשמע כייפי אני מחיפה.. כמה זמן נסיעה זה לבניימינה ? ובקשר לדיסר, הוא לא עולה לי .. אני אנסה להכנס ממחשב אחר יאללה תתחילו ת'טריוויה! זה יהיה כייף...

למעלה