האם זה מקובל?

• פותח הנושא 0ל0
  • פורסם בתאריך

0ל0

New member
האם זה מקובל?

קיבלתי עכשיו טלפון עם הצעת עבודה לאירובי מדרגה ומה זה שמחתי,אך מאחר והם פותחים עכשיו רק את השיעור הזה הם הציעו לי להעביר שיעור אחד ללא תשלום,כדי לקבל את תגובת התלמידים. אמרתי להם שאחשוב על זה כי לא ידעתי מה לומר..... מצד אחד אני ממש רוצה כי אני אוהבת את זה ויודעת שיש לי אנרגיות להעביר הלאה( וגם צריכה עבודה) ומצד שני אני יודעת שאני טובה אז מה יש לי להפסיד? רק שרציתי לדעת אם הדרך הזו מקובלת? כי לא נתקלתי בזה בעבר...
ל.25

תראי בעיקרון

לא ממש זה מקובל כי גם לשיעור ראשון צריך לשלם. אבל במקרה הנ"ל לדעתי תלכי על זה חבל אם יאבו אותך ויהנו אז תהיה לך עבודה קבועה וחבל לפספס אז לא נורא שיעור אחד סה"כ.

snufkin

New member
לא הבנתי

אם זאת כיתה חדשה (שאת צריכה לבנות) אז התלמידים שצריכים להתרשם ממך לא מגובשים על אופי מסויים של שיעור - אז איפה פה אפקט התגובה? (אם זאת כיתה קבועה ומגובשת, אז מילא). חסרים לי עוד פרטים, כמו כמה הם ישלמו לך אח"כ (שאלת?), האם המקום מצליח, קרוב אלייך (צריך גם להכניס נסיעות כשיקול) וכן הלאה. אני לא שמעתי על צורה כזו של הצעת עבודה, לדעתי זה אפילו לא ממש חוקי. עם זאת, המצב בתחום הוא של רוויה של מורים טובים, ולכן יכול להיות שמקומות מרשים לעצמם דברים יותר מבעבר. בקיצור, תעשי את השיקולים הרלוונטיים...

0ל0

New member
אני אסביר שוב.....

זה מקום שקיים רק שנה,עד לפני מספר חודשים היה להם אירובי מדרגה המורה נסעה לחו"ל וגם ככה טענו שהיתה משעממת(כך אמרו לי) לפחות שלא היו אומרים לי את זה,איזה חצופים. כך שמן הסתם אם זה יצליח ,אז אני הולכת לבנות אותם. בין לבין הכניסו קיק בוקס וזה לא ממש הלך,אז מנסים שוב את המדרגה,רק שהפעם איתי... את שיקולי התשלום והנסיעות כבר עשיתי(15 דק נסיעה) וזה ממש משתלם. אז מה את אומרת לנסות ללכת על זה בכ"ז? 0ל0

snufkin

New member
אם ככה

תנסי. הכיף הכי גדול הוא לבנות כיתה מהתחלה (זה לא קל אבל זה משתלם בענק כשהם לא רוצים אף אחד אחר..
), אבל תבדקי שנפח הפעילות במקום הוא כזה, שלשעור יש סיכוי להצליח (יש שם שעורים מלאים? אילו?). בהצלחה ספרי לנו איך הלך..

0ל0

New member
../images/Emo51.gif לך טל ורונה

אוקיי קיבלתי,
אני הולכת על זה,ומיד אתקשר לתת תשובה חיובית. אגב, הם בקשו ממני שיעור מתחילים כדי שכולם יצליחו ,אבל נראה לי שאפשר טיפה להעלות רמה כדי שלא יגידו שהיה שוב משעמם את יודעת קצת לגוון ,מן מתחילים פלוס כזה... ואם הם יהיו שלי אז אני כבר אדאג ואדע לבנות אותם. אז שוב תודה וביי עד הערב........

snufkin

New member
אל תעלי רמה

ובכל מקרה תכיני לעצמך כמה אופציות.בהצלחה!

0ל0

New member
../images/Emo51.gif../images/Emo51.gif לכולכם!

באמת תודה לכולם על העידוד, אני מבטיחה לעדכן יש עוד זמן זה ביום שני הבא..... ביי בינתיים אני רצה לשיעור של עדי רוטמן, מכורה לשיעורים שלה,איך לא?! 0ל0

0ל0

New member
../images/Emo67.gif ........

איפה היא לא מלמדת?! היתי אצלה בשיעור בגרייט שייפ ,ומה אני אגיד לכם.....אין מילים ,פשוט מדהימה כל פעם מחדש.

0ל0

New member
../images/Emo45.gif

זה בסדר טל, היא מקבלת אותם כל יום ממני גם טלפונית...........

למעלה