האם טל מור יזכה למשפט צודק?

Snowgirl4

New member
האם טל מור יזכה למשפט צודק?

זוכרים את טל מור, שדרס למוות את בנו של השופט חשין? היום פורסם ראיון עם עורכת דין שטוענת שעבריינים "הרבה פחות גרועים מטל מור" כבר היו משתחררים למעצר בית. "מעולם לא נתקלתי בתיק חקירה מושקע כ"כ" כך אמרה הבוקר עורכת דין פליליסטית שביקשה להישאר בעילום שם "אין ספק שאם ההרוג היה עם שם משפחה אחר הנאשם היה משתחרר כבר למעצר בית". עוד אמרה בראיון שהיא לא מאמינה שעם משפט מתוקשר שכזה הנאשם יוכל לקבל דין צדק "איזה שופט ישחרר את מור ויביט אחר כך לחשין בעיניים? צדק לכל? מה דעתכם? יש היגיון בדבריה?

ב ר ז י ל י

Active member
מנהל
יש הרבה הגיון בדבריה

אני מאד מקווה שהוא יזכה למשפט צדק. עורכת הדין הנכבדה מנתה אוסף מרשים של עבריינים שלפי תאורה (איני מכיר את התיקים) זכו להקלות מפליגות, ואני מסכים איתה שאכן צריך דין שווה לכולם. הגיע הזמן ששופטים יפסיקו לזלזל בחיי אדם ויתייחסו לטל מור בדיוק כמו שהתייחסו לדוד כבאז שקיבל היום 20 שנות מאסר בפועל על עצם ההריגה בתוספת (במצטבר) עונש מתאים על הפקרת נפגע בכביש.

danamoyal

New member
חשין או שמעון השכן

מה שרלוונטי בכל הסיפור הזה זה שזה לא משנה עד כמה טל מור היה או לא היה אדם טוב. מה שזה משנה זה שהוא פגע בבנו של חשין וברח. אדם אשר משאיר אדם שהוא פגע בו למות בכביש הוא רוצח. נקודה. זה בכלל לא משנה אם זה בנו של חשין או בנו של שמעון השכן. אולי בגלל שזה קרה עכשיו לבנו של חשין, יתחילו לקחת את המקרים האלה יותר בכובד ראש ולא יתנו מעצרי בית לאנשים שאחראיים למוות של אנשים אחרים!

ומה עם העו"ד

שהרג אישה עם הג'יפ בדרך נמיר (והיה שם משהו גם עם הבת שלה הפעוטה) קיבל 15 חודשי מאסר... זה צדק? רק בגלל שהוא עו"ד הקילו כל כך בעונשו (ועוד הוא בכה שזה עונש כבד מדי הזבל הלבן הזה)

shlish2004

New member
אבל אותו עו"ד לא ברח

ממקום התאונה והפקיר את הנפגעים, לא הוכח בית המשפט כי נהג שיכור, ולא ניסע לטשטש את עקבותיו וחזר לביתו לישון ורק אחרי כמה שעות הסגיר את עצמו. אולם, למרות מה שכתבתי למעלה, אני די מסכים עם העובדה שהוא נענש בקלות יחסית, אך אנחנו לא יודעים בדיוק מהם הנסיבות שהובילו לגזר הדין הזה.

danamoyal

New member
חשין או שמעון השכן

מה שרלוונטי בכל הסיפור הזה זה שזה לא משנה עד כמה טל מור היה או לא היה אדם טוב. מה שזה משנה זה שהוא פגע בבנו של חשין וברח. אדם אשר משאיר אדם שהוא פגע בו למות בכביש הוא רוצח. נקודה. זה בכלל לא משנה אם זה בנו של חשין או בנו של שמעון השכן. אולי בגלל שזה קרה עכשיו לבנו של חשין, יתחילו לקחת את המקרים האלה יותר בכובד ראש ולא יתנו מעצרי בית לאנשים שאחראיים למוות של אנשים אחרים!

למעלה