האם יו 2 הגזימו?

ESU Boscorelli

New member
האם יו 2 הגזימו?

לפני יומיים ב-3 בלילה (לא משנה מה עשיתי...) עברתי במקרה בין הערוצים בטלוויזיה ועברתי דרך ה VH-1 פתאום אני שומע את ההתחלה של השיר THE HANDS THAT BUILT AMERICA ובקליפ יש תמונות של חברי הלהקה מנגנים כזה בשקט ותמונות מהסרט כנופיות ניו-יורק והרי הסרט מתרחש בניו-יורק אז יש איזה קטע של דקה בערך שמראים את הקו רקיע של ניו-יורק ואז כל כמה שניות רואים אותה מתפתחת עם השנים פתאום מגיעים לשנות ה-2000 ונחשו מה מופיע? התאומים! לא נראה לכם שהם הגזימו? שזה פוגע? את האמת השיר הזה והמילים האלה והשילוב של התאומים בהחלט השאיר אותי ברגע של עצב ואח"כ תדהמה למה הם עשו את זה??? הרי ברור שיש לזה משמעות מיוחדת... אני בטוח שזה מה שבונו רצה מראש... להראות את העוצמה של ארה"ב שחלק ממנה היו התאומים... גם אני עד היום מסרב להאמין כאילו הם כבר לא שם... אבל זאת נקודה למחשבה נשארתי בהלם אחרי שראיתי את הקליפ וגם אחר-כך שראיתי עדיין נשארתי בחשיבה של למה הם שמו אותם... 01\11\9 we will always remember

alomm

New member
חבוב...

ראית את הסרט? זה קטע מסוף הסרט! ולדעתי זה לא פוגע זה מדבר על ההשיגים של ארה"ב וכמה שאסון התאומים היה נורא עדיין זה הישג לארה"ב. להשכלתך. בשנות השבעים עידן הפריחה מגדליי סירס ומרכז הסחר העולמי הראו את כיון התפתחות של ארה"ב ומאז לא היו סמלים כאלה.

ESU Boscorelli

New member
אה...

את הסרט לא ראיתי... מודע ולא ידעתי שזה קטע משם, אגב אני לא בא נגד או חס וחלילה תוקף את יו-2 רק אני בטוח שיש לו כוונה מסויימת והקטע הזה לא "סתם" מופיע... זה קטע בסגנון הרשימת שמות שהם הציגו בזמן הסופרבול... לגבי שנות ה-70 אתה לא מחדש לי כלום... ידעתי את זה...

למעלה