האם יש הבדל באהבה אצלכם בין הילד הביולוגי וזה מהתרומה?

פונה אל מי שיש לה כבר ילד ביולוגי ונזקקה לתרומה לשני... עם יד על הלב, אוהבים אותו דבר? מתחברים אותו דבר?

kobi932

New member
היי

פונה אל מי שיש לה כבר ילד ביולוגי ונזקקה לתרומה לשני... עם יד על הלב, אוהבים אותו דבר? מתחברים אותו דבר?
היי
מכוון שאף אחת לא כתבה לך אני אנסה לעזור לך אישתי חוותה הריון ולידה (שקטה ) מביצית שלה והריון ולידה מתרומת ביצית אם אני עושה הפרדה ברורה בין שיניהם ואני אוציא את העניין הכול כך רגיש שבגינה עברנו לידה שקטה ואת כול התהליך שאנחנו עברנו ואני עושה ניתוח קר וברור התשובה שלי היא אהבנו את שניהם באותה צורה את תתחברי להריון שלך בלי קשר לתרומת ביצית אם זה בבחילות של הבוקר ואם זה הביקורים אצל הרופא נשים שלך אולטרסאונד זה ילך ויגבר ככול שההריון יתקדם את תתחברי מאוד לעובר שלך עוד הרבה לפני הלידה את תרגישי איתו זז ברחם שלך כמו בהריון הראשון שלך החיבור הריגשי לילד יקרה לך בין אם תרצי או לא או בין אם את חוששת או לא החששות שלך מובנות מאילו אבל את יכולה להרגע ברגע שיניחו אותו אליך בחדר לידה את תדעי שעשית את הדבר הנכון

הי,

הי,
אני אמא ל2 מתרומה אחת ועכשיו החלטנו להרחיק את המשפחה עם תרומה חדשה (אין לנו ביציות מהסיבוב הקודם)
וחברה טובה שלי עם ילד ביולוגי ראשון וילדה לא מזמן ילד שני מתרומה.
אוהבת את שניהם אהבה אמיתית של אמא.
מאחר שאת בהריון וחווה הכל כמו שקובי כתב לך כבר החיבור הוא בלתי נמנע

TWEETY =^.^=

New member
המממ,,,,

המממ,,,,
למה שיהיה הבדל? כולה ביצית בגודל מיקרוסקופי שקטנה יותר מגרגר אבק...הגרגר הזה גדל והתפתח אצלי בבטן מגודל מיקרוסקופי ל-3 קילו בערך, גרגר שהרגשתי בועט שמעתי את הלב שלו והייתי עדה לכל שלב בהתפתחות שלו...כולל דפיקות הלב בדרך והפחד אם הוא בסדר או לא....יש לי 3 ילדים, אחד ביולוגי ו-2 מתרומה, ואני משוגעת על כל שלושת הגרגרים האלו�� בדיוק באותה מידה, ןבכלל למי משנה איזה גרגר הוא היה? מי זוכר? מי חושב על זה בכלל?? שלושתם ילדים שלי בדיוק באותה המידה לא פחות ולא יותר.
&nbsp

TWEETY =^.^=

New member
אחרי שקראתי את התגובה שלי...

המממ,,,,
למה שיהיה הבדל? כולה ביצית בגודל מיקרוסקופי שקטנה יותר מגרגר אבק...הגרגר הזה גדל והתפתח אצלי בבטן מגודל מיקרוסקופי ל-3 קילו בערך, גרגר שהרגשתי בועט שמעתי את הלב שלו והייתי עדה לכל שלב בהתפתחות שלו...כולל דפיקות הלב בדרך והפחד אם הוא בסדר או לא....יש לי 3 ילדים, אחד ביולוגי ו-2 מתרומה, ואני משוגעת על כל שלושת הגרגרים האלו�� בדיוק באותה מידה, ןבכלל למי משנה איזה גרגר הוא היה? מי זוכר? מי חושב על זה בכלל?? שלושתם ילדים שלי בדיוק באותה המידה לא פחות ולא יותר.
&nbsp
אני חייבת לחדד נקודה,,,מה שכתבתי זה מנקודת המבט שלי,,,אני יודעת שיש כאלו שחושבות/מרגישות אחרת...זה לגמרי אישי...ואין נכון ולא נכון,,,כל תחושה מחשבה היא לגמרי ליגיטמית וטבעית....ואני...רק על עצמי לספר ידעתי

kobi932

New member
TWEETY

אני חייבת לחדד נקודה,,,מה שכתבתי זה מנקודת המבט שלי,,,אני יודעת שיש כאלו שחושבות/מרגישות אחרת...זה לגמרי אישי...ואין נכון ולא נכון,,,כל תחושה מחשבה היא לגמרי ליגיטמית וטבעית....ואני...רק על עצמי לספר ידעתי
TWEETY
לא הבנתי למה את חצי מתנצלת על מה שכתבת בתגובה הראשונה שלך כול מה שכתבת נכון חד משמעית ואי אפשר לפרש אותו אחרת אהבה יש אחת אין חלק ממנה אני לא מכיר כאלו שחושבות ומרגישות אחרת(וטוב שכך ) ואני חושב שאין כזה דבר חצי אהבה לדעתי (ואני מאוד מקווה שאני לא טועה )מי שהביא ילד אחד ביולוגי ועוד ילד מתרומת ביצית כולם אוהבות אותם בצורה שווה זה מזה לא נראה לי לגיטימי לאהוב אחד יותר מהשני לא נראה לי שקיימת אמא כזו כול מי שבחרה להיכנס לתהליך הזה הגיע ממקום של שלמות ומוכנות נפשית גדולה את דוגמה טובה לכך שאהבה זו אהבה ולא משנה מה

TWEETY =^.^=

New member
היי קובי

TWEETY
לא הבנתי למה את חצי מתנצלת על מה שכתבת בתגובה הראשונה שלך כול מה שכתבת נכון חד משמעית ואי אפשר לפרש אותו אחרת אהבה יש אחת אין חלק ממנה אני לא מכיר כאלו שחושבות ומרגישות אחרת(וטוב שכך ) ואני חושב שאין כזה דבר חצי אהבה לדעתי (ואני מאוד מקווה שאני לא טועה )מי שהביא ילד אחד ביולוגי ועוד ילד מתרומת ביצית כולם אוהבות אותם בצורה שווה זה מזה לא נראה לי לגיטימי לאהוב אחד יותר מהשני לא נראה לי שקיימת אמא כזו כול מי שבחרה להיכנס לתהליך הזה הגיע ממקום של שלמות ומוכנות נפשית גדולה את דוגמה טובה לכך שאהבה זו אהבה ולא משנה מה
היי קובי
הרגשתי צורך לעדן את התגובה שלי בגלל הידיעה שיש כאלה שכל נושא התרומה מאוד קשה להם, וגם אחרי שנולד להם ילד עדין מהדהדים בראש כולמיני שאלות, זה לא שאוהבים אותו פחות, אבל כן יש כאלה שיש להם כולמיני תהיות כאלה ואחרות.
בגלל שאנחנו שונים אחד מהשני, אני מתארת לעצמי שיש מגוון רגשות ותחושות וזו הסיבה שבחרתי לעדן קצת את התגובה.

ממש לא

ממש לא
אני יחידנית עם תרומת זרע. יש לי ילדה מהביצית שלי ותינוק מבתרומה. האהבה שלי אל שניהם היא אותה אהבה מהרגע שהעובר הוחזר לרחמי. או איך אני אומרת - כשנולד התינוק - הלב התרחב ביותר מפי 2. ביום יום אני אפילו לא חושבת ולא זוכרת שהוא מתרומה. הוא פשוט ילד מתוק ומקסים שמקבל את החינוך והערכים שלי, את החיבוקים והנשיקות שלי, בדיוק כמו שהילדה שלי מקבלת.
&nbsp

אין הבדל בכלל

ילד זה ילד
אין הבדל בכלל
אחד ביולוגי, אחד תרומה. אין הבדל, אין משמעות.

אם מישהו היה תורם לי כליה או לב גם לא היתה משמעות וזה עדיין הייתי אני. אותו דבר. גנים overrated, מה עושים אתם זה מה שנחשב.

O

Oraba12

Guest

O

Oraba12

Guest
אני מאמינה שאם היתה מביצית שלי הייתי מתחברת יותר,ניגשת יותר אני מרגישה החמצה היא לא דומה לי וגם לא ממש לבעלי מה שעוד מוסיף תגובות בנימשפחה וחברים שכולםמאומרים לא קשורה אליכם אני נמצאת בתוך מערבולת וקונפליקטים וזה קשה,זה גאווה שהילד/ילדה היא שלך ודומה לך פה התחושה היא אין ספק שפחות לפחות מבחינתי

ל

לורליי71

Guest

היי
הייתי בטיפולים כמה שנים, לאחר שלא הצלחתי מביציות שלי פניתי לתרומה, שגם לקח לה קצת זמן להיקלט. אך זה הגיע.
מהשניה שביקשו ממני להגיע להחזרה כבר הייתי מאוהבת בביצית המופרית הזו. היתה לי תחושה טובה לגביה. וצדקתי. אחרי הריון מאושר ומופלא ילדתי את בתי הבכורה שחגגה 9 חודשים לפני כמה ימים, והיא האור והאהבה שלנו. יצא שהיא דומה לבעלי (זרע שלו) עם הצבעים שלי (כי בחרתי תורמת עם צבעים דומים לשלי) ואף אחד לא חושב שהיא תוצר של תרומה. אני באמת ובתמים לא חושבת שהייתי יכולה לאהוב אותה יותר אם היה לה את החומר הגנטי שלי. הרי אדם הוא כך כך הרבה מעבר לחומר גנטי, והוא תמיד תמיד תוצר של משלב בין גנטיקה וסביבה. פה את מדברת על סביבה שהיא כולה את/ ההריון הוא ברחמך, וכבר בשלב הזה את משפיעה על ההתפתחות של העובר. כשאת רואה את הבטא החיובית הראשונה והשניה וההכפלה- למי איכפת מאיזו ביצית זו?! את בהריון!
כדאת רואה את שק ההריון ושומעת את הדופק בבדיקה הראשונה- זה הילד/ה שלך שם! בתוכך!!!! זה בלתי נתפס ממש. וכך זה מתקדם, כל שלב הוא יותר ויותר אושר, ובגלל שזה מתרומה יש הרבה פחות חרדות קיומיות להריון עצמו- זו ביצית צעירה, הסיכוי למומים ובעיות או חלילה הפלות קטן בצורה משמעותית, ובד בבד גדלה היכולת לנשום ופשוט להינות מהעובדה שאת בוראת חיים! כי עם כל הכבוד לביצית ולדי אן איי, הם רק פוטנציאל. מי שמביא את העובר הזה מפוטנציאל לממשות והתגשמות, מי שתישא אותו ברחמה, תערסל אותו בחיקה ותגדל אותו- זו את. את האמא.

T

Think good1

Guest
שאלה לoraba12
האם יש לך ילדים נוספים מביציות שלך ? כלומר מנסה להבין אם יש לך אומדן להשוואה או שזו בת יחידה מתרומה ואת חשה רגשות מעורבים בעניין

I

ima le 2

Guest
לי יש שני ילדים. הבכור מביצית שלי והשני מתרומה. מזדהה מאוד עם החשש שלך כי הייתי באותו מקום לפני שנכנסתי לתהליך. חייבת לאמר לך שמבחינתי אין שום הבדל באהבה. גם ככה כל ילד הוא שונה כל כך ועולם בפני עצמו. כן היה לי חשוב לעשות מסלול עם תמונה ולראות את התורמת כדי לפחות להתחבר אליה. בפעם הראשונה שהגעתי לבחור לא התחברתי לאף תורמת בקלסר התמונות ופחדתי שלא אוכל נפשית להכנס לתהליך. בפעם השניה שהגעתי מצאתי תורמת שממש התחברתי אליה והלכתי על זה. תודה לאל נכנסתי להריון על ההחזרה הראשונה ונולד לנו בן מהמם ובריא! החששות שלך מובנים והם חלק מהתהליך. תהליך של אבל גדול על זה שאת מבינה שלא תוכלי להרות מביצית שלך. אבל כמו שהרבה רשמו לך פה- גנטיקה זה רק פוטנציאל. הרי גם ככה כל כך הרבה ילדים נולדים ולא דומים לאמא או לאבא. מה שחשוב זה שהוא גדל לך ברחם שאת ילדת אותו הנקת אותו חיבקת ועירסלת אותו. הוא עולמך ואת כל עולמו. הוא שלך! פתאום השנים הנוראיות של הטיפולים שכשלו, הבדיקות, הניתוחים, ההפלות- כל הסיוט הזה התפוגג כלא היה ברגע שהוא נולד. אל תפחדי. לכי על זה בכל הכוח. לא תצטערי. זה חלום שמתגשם. אושר אדיר.

למעלה