האם יש למישהו..

jaja14

New member
האם יש למישהו..

סרטון של האנקונדה הספיציפית בארץ? או של הטופ ספין? אבל פה בארץ בלונה פארק.. תודה ר-ב-ה למי שישים אני חייב את זה למצגת כלשהי.

jaja14

New member
שאלתי דברים דומים

אבל לא קיבלתי תגובה.. בקיצר אני מצטער על ההתקרצצות
אם למישהו יש ומוכן להעלות לפה או לשלוח לי אני יודה לו מאוד

jaja14

New member
בבקשה אל תתעלמנו ממני../images/Emo4.gif

אני חייב את זה

ori 15

New member
אני מניח שאם אף אחד אחר לא עונה..

לאף אחד אין סרטון כזה על המחשב

ori 15

New member
אם תקרא את זה נכון...

זה בסדר גמור לחלוטין נראה לי התבלבלת

jaja14

New member
אורי?

אם אני זוכר, כתבת איפשהו שייש לך סרטונים של כמעט מכל מתקן בלונה פארק זה נכון? זה היה באשכול ששאלתי אם אפשר לצלם בווידיאו...

ori 15

New member
כן, אבל זה סרטון משפחתי...

שבו מצולמים אחי, אחותי והבן שלה ככה שאין ממש סיכוי שאני שולח/מעלה לאינטרנט

ori 15

New member
לא לא לא....

כעקרון, קראתי את זה באיזשהו מקום, זה ציטוט אמיתי של ג'ורג בוש בתאכלס, שאתה קורא את השתיים הראשונות תומך באנטי גזענות ותומך באנטי שנאה כמובן ששתי אלו דברים בסדר גמור אחרי שקראתי את שתי אלו לא שמתי לב במיוחד, והנחתי שגם ההמשך הוא הגיוני...חח הרי זה ציטוט אמיתי עכשיו פתאום הפנית אותי שוב לקרוא, ניסיתי לקרוא עוד פעם ויש בזה באמת משהו לא ברור, מצד אחד רשום בהתחלה שהוא תומך באנטי גזענות ואח"כ תומך באנטישמיות יש כאן איזשהי סתירה כנראה בגלל זה המשפט הזה פורסם באינטרנט

ori 15

New member
אחרי בדיקות...

שחבל שלא עשיתי אותם לפני כן
זהו ציטוט של ג'ורג בוש שכנראה משהו השתבש לו עכשיו רשמתי של מי הציטוט, שלא ייצור בעיות אבל מה שהקטע שאהבתי בעניין שללכת על האנטי ולא להיות בצד החיובי

ori 15

New member
אני מתאר לעצמי...

תעשה חיפוש על הציטוט זה ציטוט אמיתי.. מצאתי את זה אתמול בynet באיזה כתבה על ציטוטים של מפורסמים ורובם היו מצחיקים

montu

New member
זה דווקא בסדר->

הוא התכוון שהוא תומך באנטי גזענות,אנטי שנאה ו(אנטי) אנטישמיות.... האנטי מתייחס גם לשנאה וגם לאנטישמיות.... לא?

jaja14

New member
חחחחחחחחחחח

מהאשכול שאני מבקש סרטון של האנקונדה תראו למה זה הגיע חחחח

למעלה