האם יש תאריך רשמי לפתיחת תחנת מלחה?

מצב
הנושא נעול.

smoshes

New member

fireman

New member
חלודה......

יש אבל הרכבת לא מאפשרת לפרסם
אותו מטעמים מסויימים.
חלודה......
בכניסה לאחד המוסכים בלוד יש קרון ניהוג DD בודד שלא מחובר למערך שלם. מה הסיפור של הקרון ניהוג הזה? נשאר רזרבה אחרי החלוקה של המערכים?

קרון 408. עבר תאונה קשה בעבר.

חלודה......
בכניסה לאחד המוסכים בלוד יש קרון ניהוג DD בודד שלא מחובר למערך שלם. מה הסיפור של הקרון ניהוג הזה? נשאר רזרבה אחרי החלוקה של המערכים?
קרון 408. עבר תאונה קשה בעבר.
ממתין לתיקון.

scooby5

Member
408 הוא בהחלט קרון ניהוג

אני מדבר על ניהוג DD
הוא נראה חדש....
408 הוא בהחלט קרון ניהוג
כמו כל אחיו 401-424. בהתחלה הובאו 14 מערכים ו-15 קרונות ניהוג, כמו שעשו עם ה-PP. מערך 415, היה, עד לסידור הקרונות בצורה החדשה, מערך 408 המקורי (נדמה לי שפעל כמקוצר, כי נפגע בו גם קרון אחד).

9 או 16 באפריל, לא סופי

9 או 16 באפריל, לא סופי
כמו שפורסם בעיתונות, תוכניות הרכבת הן לפתוח את תחנת אשקלון ב-9 באפריל. מכיוון שהפעלת לוח זמנים ציבורי חדש היא לא עניין ל מה בכח, נוהגת הרכבת בשנים האחרונות לשלב פתיחה של תחנות וקווים למועדים זהים, ולפיכך ברור שתחנות ירושלים מלחה ואשקלון יופיעו לראשונה באותו לוח זמנים. את זאת יש לסייג בעובדה שגם התאריך 16 באפריל כבר עלה לדיון, ובכל מקרה, היות שאנו נמצאים כחודשיים לפני המועד המיועד, עדיין יכולים לחול שינויים לכאן ולכאן, בהתאם להתקדמות העבודות (לפי התמונות מאשקלון, יש עוד דבר או שניים לגמור שם).

fireman

New member
חן, השאלה נשאלה על מלחה

9 או 16 באפריל, לא סופי
כמו שפורסם בעיתונות, תוכניות הרכבת הן לפתוח את תחנת אשקלון ב-9 באפריל. מכיוון שהפעלת לוח זמנים ציבורי חדש היא לא עניין ל מה בכח, נוהגת הרכבת בשנים האחרונות לשלב פתיחה של תחנות וקווים למועדים זהים, ולפיכך ברור שתחנות ירושלים מלחה ואשקלון יופיעו לראשונה באותו לוח זמנים. את זאת יש לסייג בעובדה שגם התאריך 16 באפריל כבר עלה לדיון, ובכל מקרה, היות שאנו נמצאים כחודשיים לפני המועד המיועד, עדיין יכולים לחול שינויים לכאן ולכאן, בהתאם להתקדמות העבודות (לפי התמונות מאשקלון, יש עוד דבר או שניים לגמור שם).
חן, השאלה נשאלה על מלחה
לא על אשקלון.

תחנות אשקלון וירושלים מלחה

חן, השאלה נשאלה על מלחה
לא על אשקלון.
כמו שכתבתי בהודעתי המקורית, נוהגת הרכבת לשלב פתיחה של קווים ותחנות שונים למועדים מאוחדים, וכמו שהסברתי, הכלל יחול כנראה גם על אשקלון וירושלים. לפיכך, ניתן כנראה להסיק מאשקלון לירושלים (ולהיפך).

תודה. יש לך

כמו שכתבתי בהודעתי המקורית, נוהגת הרכבת לשלב פתיחה של קווים ותחנות שונים למועדים מאוחדים, וכמו שהסברתי, הכלל יחול כנראה גם על אשקלון וירושלים. לפיכך, ניתן כנראה להסיק מאשקלון לירושלים (ולהיפך).
תודה. יש לך
רעיוןמאיפהאני יכול לברר את התאריך המדויק? העניין הוא שלאח שלי תהיה בר מצוה ממש קרובלתאריך של פתיחת הקו, ורצינו לדעת אם להתסמך על הרכבת..

בוודאי, משרד פניות הציבור של הרכבת

תודה. יש לך
רעיוןמאיפהאני יכול לברר את התאריך המדויק? העניין הוא שלאח שלי תהיה בר מצוה ממש קרובלתאריך של פתיחת הקו, ורצינו לדעת אם להתסמך על הרכבת..
בפניות רשמיות לרכבת ישראל הכתובת היחידה היא המשרד לפניות הציבור - [email protected]. אני מקווה שיענו לך עוד לפני פתיחת הקו...

שלחתי אליהם מייל.

בפניות רשמיות לרכבת ישראל הכתובת היחידה היא המשרד לפניות הציבור - [email protected]. אני מקווה שיענו לך עוד לפני פתיחת הקו...
שלחתי אליהם מייל.
הם ל אענו - שלחתי לפני יותר משבוע. נו יאללה אביתר, אל תמתח אותנו..!

יופי.. ומייד כשאתה יודע

אני חושב שזה בקרוב
מאוד מאוד בקרוב. יותר קרוב ממה שאתם מתארים לעצמכם. אני אבדוק מחר.
יופי.. ומייד כשאתה יודע
רוץ לפורום לספר לי

מצב
הנושא נעול.
למעלה