האם כדאי

• פותח הנושא toros
  • פורסם בתאריך

toros

New member
האם כדאי

לשים לב בתחזיות היומיות / שבועיות, למזלות השולטים בכוכבים שלי - לגבי מה שנאמר בהן לגבי התחומים הנוגעים? ז``א - אם הירח שלי בסרטן, אז האם כדאי לשים לב למה נאמר בנושאי רגשות וזוגיות בתחזית של מזל סרטן וכד`. והאם אפשר / חכם לעשות כך לגבי המזלות השולטים בבתים השונים במפתי או שבכלל עדיף להתמקד בכוכבים השולטים בהם ובתנועתם.... או הכל ביחד? מה עדיף וכמה משקל יש לזה (כמו מזל אופק למשל?) תודה מתלמידה סקרנית.

כן כן וכן - נסוי וטעייה..

השאלות האלה נקראות בפי שאלות קידבק : האם לקחת גם את הקידבק, המפקד ? ומה עם המימיה ? עצם העלאת השאלות האלה מראה על אישיות סקרנית שרוצה לדעת הכל, ומוכנה גם לנסות הכל.. אם כך, נסי את כל ההרכבים שאמרת, אבל את כו-לם. הירח ידבר איתך על התחום הרגשי, השמש על תחום ה`אני`, וכו` וכו`, וכך, על ידי נסוי וטעייה שוב ושוב, תוכלי לדעת מה עובד במפה שלך, מה מפעיל אותה, ומה לא. שימי לב לתחזית השבועית שלי ב`מיסטיק אייג` ` (בדרך כלל אני כותב שם על מצב הכוכבים השבוע) ונסי לראות איך הם משפיעים על המפה שלך, ובתוכה על השמש, על הירח, וכו. ככה לומדים הכל, בעצם, ומרגע ששאלת את שאלות הקידבק הנכונות כשלעצמן שלך, מאותו רגע את כבר לא יכולה להגיד שלא חשבת על זה. זהו. עכשיו את נידונה לעשות שעורי בית כשהנושא - המפה שלך, ואני אישית מבטיח לך שאשמח לשמוע את ההתרשמויות והמסקנות שלך, ולהגיב עליהן. מוכנה להרים את הכפפה ?..

toros

New member
מוכנה ומזומנה אבל למה קידבק?

.... אני אנסה, אשמח לשאול עוד שאלות (קידבק או מיימיה) ולקבל את תגובותיך והערותיך המלומדות.

למעלה