האם לדעתכם וונסה תשכב עם הדורבן?

דורוN

New member
האם לדעתכם וונסה תשכב עם הדורבן?

נראה שכל הגברים בבית לא עונים לחיזוריה. האם לדעתכם יגיע השלב בו היא תנסה להכנס למיטתו של יוסי? והם יוסי יסכים?

ילד רע 16

New member
ברור!

הרי ארז טל לא מפסיק לציין שמדובר בטלנובלה ללא תסריטאי, אז אם לא הספיק לנו לקבל את "יאוו!! אבא שלי!" (עינב בובליל על כניסתו של אביה לוילה), היא (עינב) גם תכנס לחדר המיטות כשזה יקרה! בו ברגע תרגיש נבגדת וכשכולה מתייסרת תאמר "אוי הברוך!", תפצח בבכי ותרצה להתאבד. אין מקום טוב יותר לעשות זאת מאשר בבריכה. אולם אז מודיע 'האח הגדול' (ב3 בלילה בערך, מנסים לעשות את זה מהר - בכל זאת הבמאי נרדם בחדר הבקרה) - שבית 'האח הגדול' הוא חסכוני במים ועל כן תאלץ עינב לבחור בדרך אחרת. הפרס יהיה כמובן נצחון טכני-אוטומטי לאבובליל. ונסה, המניפולטיבית, התחמנית והאסטרטגית הגדולה- משהו תנסה שוב לפתות את יוסי ולמשוך אותו אלייה, "ותאמר לו ונסה: הלא ידעת אותי בחדר המיטות, שהרי בתך התאבדה היא, כי הנך הבטחת לי את המליון, ואני אהיה לך לשפחה, לעבדתך, אמתך", ואז כמובן יוסי, שישפיל עוד טיפה את ונסה ויברח עם המליון (הפעם בלי שום מזימת כספת מיותרת שמוציאה אותו רע ומטופש) - והיא לא מקבלת כלום, חוץ מקופסאת סיגריות כמובן.

למעלה