האם מיגרנה וסינוסיטיס יכולות להיות ריאקציה?

הי נועה

לקחתי רמדי ואולי אחריה התחילו צרות שדומות לבעיות של בלוטת התריס ואז היא נתנה לי אחת אחרת והיא כנראה עשתה הרגשה כמו של מיגרנות ....

../images/Emo22.gifכיוון בטיפול

פעמים רבות בטיפול הומיאופתי יש חזרה של מצבים דומים למה שהיה בעברו הרפואי של האדם אך לאחרם או במקביל יכול שיפור כללי במצבו . אנו רואים חזרה של דברים שעברו "דיכוי " טופלו ע"י תרופות קונבנציונליות לפני ההומיאופתיה . בד"כ לא מדובר בחזרה של מצב אקוטי חריף או מסכן חיים, אלא על ביטויים קלים יותר שחולפים. האם הסימפטומים שתארת חלפו והאם במקביל או לאחר מכן חל שיפור כללי ברמת האנרגיה שלך, הרגשה נפשית וסימפטומים פיזיים אחרים הם הסימנים לכיוון של ריפוי בטיפול נועה שגיא
[email protected]

האם מיגרנה וסינוסיטיס יכולות להיות ריאקציה?

אני מטופלת בהצלחה כבר 7 שנים אצל הומאופתית קלאסית לפני 7 שנים סבלתי מסינוסיטיס ובאתי אליה ותוך 24 שעות הסינוסיטיס עבר וגם היו לי מיגרנות קשות שגם בזכות הטיפול נעלמו היתה לי גם בעיה של פעילות יתר של בלוטת התריס והיא טופלה בהצלחה על ידי ההומאופתית והבלוטה התאזנה לחלוטין לפני כמה ימים התחיל לי סינוסיטיס ותופעות קשות כמו מיגרנות ורצתי לעשות בדיקות של בלוטת התריס כי היו תופעות מאוד דומות לתקופה שסבלתי מהבלוטה דיברתי עם ההומאופתית ואמרה משהוא על ריאקציות קשות ממינון גבוה בבדיקות הדם בלוטת התריס מאוזנת יש סיכוי שבגלל רמדי שנתנה לי לרפא כל מיני צרות אז הגוף גם העלה מההיסטוריה את התופעות של בלוטת התריס והמיגרנות והסינוסיטיס? אשמח לדעתכם

אני עדיין עם שאריות של הכאבים

ועדיין בודקת אם התופעות שדומות לתופעות שקורות כשיש בעיות עם בלוטת התריס עברו או קיימות נראה שאני עדיין בטראומה ממה שהייה תודה על התגובה

../images/Emo11.gifשאלתך מופנת ל?

הי רויטל, אשמח לענות, מכיון ששאלתך היתה מחוץ לשרשור האירוח האם את מעוניינת בתשובותו של האורח דר' קונקרני או שפנית בשאלה אלי... אשמח להעביר אליו אך תשובה תהיה תוך מס' ימים, אם רצונך אחר אני כתבי לי תודה, נועה שגיא, הומיאופתיה קלאסית noahome@g,ail.com

"מינון גבוה" = "פוטנץ גבוה"

אני מחדדת את זה בשאלה שלי, כי שגיתי בהסברים

למעלה