האם תגובה כזאת מקובלת עליהם?

אני לא מצפה ליושרה של מנהלת הפורום חורזים וכותבים, לכן מצרפת כאן את צילום המסך + קישור במידה והתגובה תימחק.
תגובה #62:
צפה בקובץ המצורף 50300
המשך לחוסר היושרה של המנהלת חורזת:
  1. פתחה שרשור לגופו של כותבת במקום לעשות זאת במסרים אישיים.
    (21) שאלה לנוסטלגיה | Page 2 | תפוז פורומים (tapuz.co.il)
    חורזת פתיחה.png
  2. כשהשבתי לה (תגובה #7 שלי)
    נוסט.png לא אהבה את הכנות שלי וכתבה תגובה שאם אכתוב בפורום "שלה" עוד פעם, היא תחסום אותי מכל תפוז (האם מותר לה לעשות דבר כזה, לחסום אותי רק בגלל שכתבתי שהיא חסרת יושרה?) כפי שניתן לראות בתגובה #18 שלה ובצילום המסך, במידה ותחליט לטשטש עקבות ולמחוק את תגובתה:

3. חורזת.png נותנת יד ומשתתפת בלינץ' על גולשת.

קבצים מצורפים

• חורזת פתיחה.png
    חורזת פתיחה.png
    KB 160.2 · צפיות: 2
  • נוסט.png
    נוסט.png
    KB 56.9 · צפיות: 2

אבי בן 1231

Well-known member
אני לא מצפה ליושרה של מנהלת הפורום חורזים וכותבים, לכן מצרפת כאן את צילום המסך + קישור במידה והתגובה תימחק.
תגובה #62:
צפה בקובץ המצורף 50300

תגובה #62:
צפה בקובץ המצורף 50300
לא חוכמה להוציא דבר מהקשרו, אם תתני את כל אורך ההתנהלות של השרשור אגיב.
בנוסף, עברתי בפורום הזה עוד כשהיה קומונה הכפשות ותגובות הרבה יותר גסות.

לא חוכמה להוציא דבר מהקשרו, אם תתני את כל אורך ההתנהלות של השרשור אגיב.
בנוסף, עברתי בפורום הזה עוד כשהיה קומונה הכפשות ותגובות הרבה יותר גסות.
כלל לא משנה הסיבה, חצית כל קו אדום אפשרי באיום שלך לרצוח אותי, יש לך מזל גדול שלא רציתי להכניס ראש בקריא למיטה חולה ולהתלונן עליך במשטרה.
עדיין עומדת בפניי האפשרות להתלונן עליך במשטרה ואם לא תהיה לי ברירה גם אעשה זאת.
חורזת באהבה שהינה מנהלת הפורום שבו איימת עליי, שותפה שלך לדבר ברגע שנתנה לזה יד.

אבי בן 1231

Well-known member
כלל לא משנה הסיבה, חצית כל קו אדום אפשרי באיום שלך לרצוח אותי, יש לך מזל גדול שלא רציתי להכניס ראש בקריא למיטה חולה ולהתלונן עליך במשטרה.
עדיין עומדת בפניי האפשרות להתלונן עליך במשטרה ואם לא תהיה לי ברירה גם אעשה זאת.
חורזת באהבה שהינה מנהלת הפורום שבו איימת עליי, שותפה שלך לדבר ברגע שנתנה לזה יד.
חחחחחחחחחח, הצחקת את סבתי שבגן עדן. אם איני טועה את זו שכתבת אתה בטח הורג או תהרוג ואני המשכתי באותה רוח מטומטמת שלך.
תביאי לכאן את כל השרשור אני לא מתכוון להתדיין איתך ולחפש זאת.

חחחחחחחחחח, הצחקת את סבתי שבגן עדן. אם איני טועה את זו שכתבת אתה בטח הורג או תהרוג ואני המשכתי באותה רוח מטומטמת שלך.
תביאי לכאן את כל השרשור אני לא מתכוון להתדיין איתך ולחפש זאת.
לא אשמתי שאתה לא יודע לפתוח קישורים, תחזור לתגובות ותראה שליד כל תמונת מסך יש גם קישור.

למעלה