האמן האהוב עליכם?

Carcass

New member
האמן האהוב עליכם?

גם לאנשים שאוהבים את כל הרגאי מיוזיק,על גווניו הרבים,יש אמן אחד אהוב במיוחד שלעולם לא נמאס לשמוע אותו... שכל אחד יתן את האמן האהוב עליו,וימליץ על שלושה טיונים מובחרים של הנ"ל!

Carcass

New member
...

טוב אז האמן האהוב עליי מאז ומתמיד הוא האחד ולא אחר.. Miguel Orlando Collins הידוע בשם Sizzla Kalonji קצת פרטים למי שלא ידע,נולד ב שנת 76 באחד מגטאות קינגסטון.. הפריצה הגדולה שלו היתה באמצע שנות התשעים ומאז,חוץ מכמה נפילות פה ושם,הוא לא מפסיק להפציץ. לבחור שלושה טיונים מכל המוזיקה האדיר שהוא עשה,זה ממש קשה,אבל אני יצמצם אופציות. No Pain - טיון די שקט,שכולו צ'נטינג שכזה. Strength And Hope - מתוך האלבום האדיר Bobo Ashanti משנת 2000. ואחרון אחרון חביב,טיון שהכניס כל כך הרבה מעריצים לסיזלה ובכלל לעולם הרגאי...כן כן... Praise Ye Jah,מתוך האלבום האדיר Praise Ye Jah משנת 97.

K C

New member
Praise Ye Jah!

בזכות הטיון והאלבום התחלתי לשמוע רגאיי

K C

New member
../images/Emo47.gifBurning Spear../images/Emo47.gif

הראשון: Creation מהאלבום Studio One Presents Burning Spear Great riddim! גם לפי המסורת של ההרכב, כל כמה אלבומים עושים לו עוד גרסא. גרסא יותר איטית היא It's a Long Way Around באלבום Dry And Heavy השני: The Invasion (a.k.a. Black Wa-Da-Da) אם אתם מחפשים אותו, עדיף לשמוע את הגרסא מהאלבום האוסף Chant Down Babylon. הטיון יצא מהאלבום Marcus garvey, אבל כמעט ובלתי אפשרי למצוא את האלבום הזה ברשת אלא רק גרסאות מחודשות.. והשלישי: He Prayed גם מהאלבום הראשון מסטודיו 1. אלבום גאוני הטיון הזה התפוצץ ב-72 בג'מייקה ועדיין מתנגן כאן.. אצלי בפלייליסט ועוד אחד, Jah No Dead, אקפלה מהסרט "Rockers" http://www.youtube.com/watch?v=cr_ixBjSNFI

bigwill

New member
Capleton ../images/Emo69.gif

בין האנשים הגדולים בעולם הרגאיי..
אוקיי 3 טיונים? 1. Babylon a use dem brain - ת'אמת שזה עם סיזלה אבל זה גם נחשב
שיר חזק מאד עם הבאבילון ועל המצב הקשה.. ענק. 2. Open Uno Eyes - מהאלבום Free Up.. שיר טובבב מלא וויבז טובים וכייפים 3. That Day Will Come - מהאלבום Reign Of Fire - אלבום ענק לכשעצמו.. שיר גדול באמת. קיצר הבן אדם מלך. :]

DuBsYs

New member
prince far i

אומן שאני מאוד אוהב הנה 3 טיונים מצויינים: 1. Heavy Manners, מתוך האלבום under heavy manners, הטיון על su su pon rasta riddim (הטיון המקורי של naggo morris ויש גם גרסה מצויינות של trinity ודאב של joe gibbs & the professionals). 2. Long Life חפשו את המיקס של Rockers Hi-Fi - DJ Kicks מ1997, דאב מעולה עם המון ניאבינגי, מומלץ עם קטנה בצד! 3.עוד דאב מפציץ, Good Music Brother מתוך האלבום המצויין Dub To Africa מ1979, פשט מדובר באחד הבייסליינים הכבדים ביותר שיצא לי לשמוע, ה- arabs (ה- roots radics) נשמעים פשוט מצויין, יש גם גרסה ששומעים בה יותר את הנסיך, היא נקראת Mount Zion מתוך האלבום Ten Commandments. מי שרוצה להתעמק במוסיקה של prince far i יכול להכנס לאתר הזה: http://www.princefari.com/ ולמצוא שם המון מיידע.

s h i d a n

New member
אתה מסתדר עם הקול שלו???

קצת קשה לי איתו, יעני אין ספק שהוא עושה דיג'יי סטייל מטורף, אבל הקול כבד מידי, מתאים לfאנק ת'אמת.... אני הייתי ממליץ על יו מנדל, זמר נשמתי ביותררררר תורידו את השיר my woman can ותבינו

DuBsYs

New member
לדעתי אחד הקולות המעניינים ברגאיי

אם אתה שואל אותי הקול שלו מתאים בטירוף לבייסליינים הכבדים של הראדיקס, ובכלל כמה שיותר כבד יותר טוב. ואם יו מנדל אז הטיון שלו שאני הכי אוהב הוא great tribulation. עוד טייון נחמד שלו הוא King Of Israel, גרסה ל Queen Of The Minstrels (לדעתי אחד מעשרת הרידיימים הטובים בכל הזמנים). ובכלל האלבום Africa Must Be Free by 1983 בהפקתו של אוגוסטוס פבלו הוא אלבום חובה שכל מי שאוהב רוטס חייב לשמוע אותו.

s h i d a n

New member
אמנם אני מגיב באיחור עקב צבא

אבל עדיין... הדי ג'יי שלפי דעתי הכי טוב זה טריניטי הוא נותן קטע מרגש מאוד בשיר שלו עם יאבי יו jah vengeance וכן אפריק מאסט בי פרי זה אחד האלבומים, שיום שיהיה לי אותו על 12 אינץ' אני עושה ת'מסיבה של החיים ואם כבר דיברנו על רוטס רדיקס הם עושים עבודה מדהימה ואתיופין קינג של רוד טיילור וטיון הכי טוב לדעתי שהם השתתפו בו זה ריץ' מאן פור מאן של בארי ברואן... להקה מדהימה, יש המון מה ללמוד מהם באיך לעשות רגאיי כמו שצריך, הרבה מהכתיבה שלי בטראבין באה מהאלבומים האלה בזכותם קיצר, יש כישרון בג'מאיקה

קשה מדי

יש כל כך הרבה אומנים שאני אוהב, כל כך הרבה אומנים מוכשרים, מבריקים, טובים....... אני נמנע מלבחור אומן אהוב כי אני פשוט לא מצליח, אני אנסה למצוא עד מחר את האהובים ביותר.

MC SammY

New member
Jah cure../images/Emo23.gif

4!(
) טיונים שאני ממש אוהבת: Longing for Love is What will it take Jah bless me יש עוד המון, אבל אלה הפייבוריטס

לקח לי זמן עד שהחלטתי

אבל אני בוחר בברינגטון ליוי וגניס בראון, שפשוט אין שיר של שניהם שאני לא אוהב! הכי גדולים בעיניי...

Nechi Nech

New member
capleton

Capleton - Unnu No Fear (ראגאמאפין סטייל לפנים, מתוך האלבום Alms House) Capleton - Leaders Let The People Down (וויקיד טיון שאף פעם לא יימאס עליי.. מתוך Reign Of Fire) Capleton - Faya Haffi Bun (פשוט פסיכי) da one ya naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaame

למעלה