האנטנות הסלולריות- תמונת מצב

האנטנות הסלולריות- תמונת מצב../images/Emo56.gif

למי שלא קורא, עיתון כל הכפר החליט לצאת במאבק אמיץ נגד האנטנות הסלולריות. למה אני אומרת אמיץ? מכיוון שהעיתון יוצא כנגד המפרסמים שלו, שמהם הוא יכול להרוויח כסף למען מאבק ציבורי, למעננו. כתושבת העיר אני לא מוכנה לשתוק בנושא וחושבת שיש לייחס לו מקום בפורום, אם אנו לא יוצאים למאבקים לפחות שנדע במה מדובר. ולכן מביאה לכם את עיקרי הכתבה של אירית גרינברג שאול מהשבוע. להלן מיקומי האנטנות הסלולריות בעיר:
האנטנה ברחוב אנה פרנק 20- לפני 5 שנים התלוננו דיירי הבניין שבעל דירת הגג משכיר חלק מהגג לטובת הצבת אנטנה של חברת סלקום. בחודש האחרון התחדש מאבקם של תושבי האזור.
האנטנות על גג בי"ח מאיר-בית החולים החליט בעקבות מאבק התושבים להסיר את מרבית האנטנות.
האנטנות ברחוב בוסל-על גג בניין ברחוב בוסל 1 מוצבת אנטנה. התושבים נמצאים במאבק מתמיד.
האנטנות ברחוב רוטשילד פינת ויצמן-הוקמו אנטנות רבות עוצמה על גג קופת חולים (לדעתי מדובר בקופת חולים מכבי).
האנטנות באזור התעשייה- באצטדיון ומעל בניין צוק, מאבק התושבים כשל והאנטנות נשארו במקומן.
האנטנה בשכונת הדרים-ועדת הערר המחוזית אישרה הקמה של אנטנה רבת עוצמה על גג המרכז המסחרי, התושבים החליטו להחרים את בעלי העסקים עד שיסירו את האנטנה.
האנטנות ברחוב תל חי-הרחוב כולו עמוס באנטנות. ברחוב תל חי 76 הוקמה אנטנה סמוך לאולפנת הראל ולגני ילדים. גם ברחוב ויצמן הותקנו אנטנות, אחת מהן על הבניין בויצמן 40.
האנטנה מעל מרכז אהרוני-חשוב לזכור שליד המרכז ישנם בתי מגורים רבים.
האנטנות בשלטים-במרבית שלטי הפרסום בעיר יש אנטנות סלולריות מסוות.
האנטנות מעל מרכז הקליטה ובית הדיור המוגן עמיגור- "קול הכפר" גילו אנטנות רבות בעוצמתן ובמספרן.
האנטנה ליד בית הספר הדמוקרטי- הנושא הובא בפני מועצת העיר והוועדה המקומית לתכנון ובנייה, הועדה החליטה לאסור הצבת אנטנות במרחק הקטן מ100 מטר מאזורים עם אוכלוסיה ומוסדות חינוך. האנטנה הוסרה אך ההחלטה לא נאכפת בכל המקרים. במידה וגיליתם אנטנה סלולרית ניתן לפנות למערכת "קול הכפר" בטלפון: 7678115

Adidason326655

New member
יש אנטנה

ברחוב סוקולוב. נסתרת. אבל קראתי על זה בעיתון ומסתבר שאני גר ממש שם. שיט.

למעלה