האקסית שלי

האקסית שלי

לא יוצאת לי מהראש. היינו חברים שנתיים, ובכל השנתיים האלה תמיד ידעתי שהיא לא בשבילי, אבל אהבתי אותה ואני עדיין אוהב אותה. תמיד נפגעתי ממנה, תמיד רבנו, היינו בנתק המון פעמים, תמיד דיברנו, ותמיד חזרה לאותה צורת התנהגות, היו לי תמיד מחשבות לעזוב אותה, רציונלית אני יודע שהיא לא בשבילי ואם אני אהיה איתה אני פשוט אתמוטט, ואילו מצד שני, יש בי חלק שכ|"כ רוצה אותה, כ"כ אוהב אותה, אני מרגיש שיש בתוכי מלחמה שלא הוכרעה. אני יזמתי את הפרידה והיא ניסתה לחזור, בימים שלאחר מכן אך דחיתי אותה, הייתי כ"כ פגוע ממנה, שידעתי שזהו, זה נגמר. מאז עברו כמה חודשים ועכשיו היא לא יוצאת לי מהראש, רוצה אותה ולא רוצה אותה. אני יודע שאם אתקשר אעשה לעצמי נזק, ומצד שני לא מצליח לשחרר את המחשבות המציקות האלה, מה קורה לי?

איזה נזק תעשה ? ריגשי ?

אני לא בעד לחזור לאחר מערכת כושלת, אבל אם אתה מתגעגע אליה עד כדי סבל פנימי גדול ... לך אליה איש. מקסימום שלושה תרחישים : 1. או שפתאום הכל יילך. ותחזרו זה לזו והחיים יהיו יפים. 2. או שתחזרו ותראו שזה באמת לא זה ותהיה לשניכם תובנה עמוקה שתגרום אפילו לסלידה. 3. היא תעיף אותך בבעיטה ואז אתה תקבל תובנה שזה לא זה. כגבר הנבחר, אני יכול להמליץ על איחוד מיני בלבד ויאללה הביתה, אבל כמי שעומד מאחורי הגבר הנבחר, אני יכול להציע שתתן לנפש הסובלת שלך עוד צ'אנס ואז אם זה לא יצליח, תצטרך להודות בכישלון ולעזוב אותה פיזית ונפשית. אתה תגלה שיש עוד בנות טובות (כמעט ולא...) עם ציצים, אף ודמעות. הכי חשוב... להקפיד לנשום ולאכול. זה מה שנשאר אחרי שנשארים לבד.

למעלה