הארגונית של רייסטלין

Xylophone

New member
הארגונית של רייסטלין

לפני שהפורום נסגר- הנה משהו נחמד שכתבתי. נכון בתחילתה של כול ארגונית (או יומן) יש שאלות אישיות כמו: שם, כתובת, טלפון, מס' רשיון, למי להתקשר בעת תאונה
קיבלתי ארגונית חדשה השנה ומילאתי אותה על השם של רייסטלין
. אז ככה זה הולך... שם: רייסטלין מאז'ר כתובת: מגדל הכישוף הנעלה בפאלאנתס מס' ת.ז.: מה זה? טלפון: אני כבר אדבר איתכם דרך הברכה אם אני ארצה כתובת עבודה: מגדל הכישוף הנעלה בפאלאנתס טלפון: תפסיקו לשאול אותי שאלות מעצבנות!!! מס' רכב: רכב? אתם מתכוונים לכרתי רועץ-דם מס' רשיון רכב: נראה לכם שמישהו יתן לו רשיון?! מס ביטוח הרכב:-- שם סוכן הביטוח: לוראק קאלדון טל. סוכן הביטוח:-- במקרה של תאונה, נא להתקשר ל: קריסניה מישהו רוצה להמשיך את זה עם דמויות אחרות?

lokilook

New member
הארגונית של - גדילן !

שם: גדילן קוץ רגל כתובת: קרין וכל מקום מעניין :) מס' ת.ז.: מממ משום מה יש את התמונה של חלמיש בת.ז שלי :) טלפון: תשאירו לי הודעה , אני כבר הקפוץ לביקור עם התכשיט של החזרה בזמן ! כתובת עבודה: מה זה? טלפון: תפסיקו לשאול אותי שאלות מעצבנות!!! מס' רכב: רכב? פעם אחרונה שבדקתי את מס הרכב בטעות גרמתי להר אש ליפול מהשמיים , אולי פעם אחרת נבדוק : ) מס' רשיון רכב: לא נמצא ,טבע במערבולת של ים הדם . מס ביטוח הרכב:-- שם סוכן הביטוח: פאלדין טל. סוכן הביטוח:-- בריכת הכוכבים במקרה של תאונה, נא להתקשר ל: חלמיש כור אש

למעלה