האתר הכי שווה ברשת!

האתר הכי שווה ברשת!

כולם כנסו לאתר שהכנתי על אלמה בן זאב. בינתיים יש רק עיצוב. תרשמו פה תגובות על העיצוב האתר: www.alma.coo.co.il

תגובה!

זה ממש התחלתי לא עשית כלום אבל ממה שעשית זה ממש משגע!את גאונת מחשבים או משהו?

כוס אמק אני בן!!!!

למדתי פוטושופ ועיצבתי את האתר. אני יודע שאין בו כלום. אני צריך ליצור קשר עם אלמה שתגיד לי מה לשים באתר, אבל היא לא עונה לי. טוב יש לי סבלנות, אני מחכה. ד"כ תודה עוד תגובות...

1dana1

New member
תירג... ילד.. רק הביעו דעה...

ואם אתה לא רוצה לקבל דעה של אחרים אז אל תפרסם תאתר

ואאי האתר ממש יפה.!!

כשהוא יהיה מוכן אני אכנס אליו... גם אני מתה על אלמה.!!!!
אי אפשר שלא לאהוב אותה חח.!!!!!

וואי! מדהים!!

נכנסתי לאתר וממש ממש ממש ת-ו-ד-ה-! אני לא מוצאת זמן להיכנס להודעות הפרטיות אז אני מבטיחה שאני אענה לך בקרוב! ושוב המון תודות! אוהבת,
אלמה

תודה לכולם

אלמה דברי איתי לא התעצבנתי על מי שחשב שאני בת, התעצבנתי בגלל שכבר הרבה זמן בפורום חושבים שאני בת. אם זה פגע במישהו אז סליחה... תזכרו דבר אחד - קפוארה, האומנות לחימה הכי שולטת באזור (נורדיה)!!!

טוב תקשיבו

נראה לי אני יעביר את האתר שרת. השרת של נענע כל הזמן נופל. אם מישהו מכיר שרת (עדיף) 100MB ומעלה שתומך PHP וMySQL (לפורום) תודה לעוזרים. אני מאוד מקווה שהאתר יתפתח מהר מאוד. יכול להיות שאני אצטרך אנשים שיעזרו בפורום של האתר ואולי בעוד כמה דברים.

vbbabi

New member
אממ...

יש את Polarhome.com ויש את לייקוס ויש גם את idohost.com למרות שהוא נופל הרבה.. ואחרי כמה שבועות הוא מוחק משתמשים .... :S השתמשתי בו לספר אורחים שבניתי בPhp אבל אחרי שבועיים הוא נפל אז לא מומלץ

אלמה אני צריכה את עזרתך

ראיתי את הראיון שהיה לך בתפוז והרשמת אותי מאוד! אבל בעיקר עוררת את הקינאה שלי! את פשוט מאוד הגשמת את החלום שלי! שמעתי שאמרת שהגעת לשם דרך אודישן ושאין לך סוכן. אני אישית מחפשת אחרי אודישנים ואין לי שמץ לאן לפנות! אולי תעזרי לי...אם את שומעת על אודישנים לעונה השנייה או לכל מקום אחר בבקשה תכתבי לי פה בפורום או באימייל שלי: [email protected] אני נורא מקווה שתעני לי. דרך אגב אני חושבת שאת באמת שחקנית טובה...למרות שלא צפיתי בסדרה כי זה לא ממש לגיל שלי זה עניין אותי לראות אותך כמה פרקים!

נעמה ערמוני

לדעתי אין דבר כזה "לא לגיל שלי" מי שאוהב רואה את זה. לא קשור לגיל.(ואני אומרת לך את זה לא מתוך כעס או משהו כזה) ויש פה אנשים בפורום שרואים ראש גדול והם בני 19 או 18 מי שאוהב רואה את זה, זה לא קשור לגילאים..... מצליל טלמור (אלמה בן זאב השווהההההההההההה) שימו לב-
אלמה בן זאב

לנעמה ערמוני

תראי נעמה.. אני גם לא ידעתי על שום אודישנים קודם ( חוץ מאלו שהיו מהביה"ס) אבל לא חיפשתי אודישנים פשוט הודיעו לי עליהם.. תמיד היה לי חלום להיות שחקנית מוערכת ופתאום לפני שאפילו הספקתי לקלוט התגשם לי החלום... אני לא יכולה להמליץ לך על אודישנים מכיוון שגם אני לא יודעת עליהם.. מקוו שעזרתי במשהו, אלמה

לאלמה בן זאב

היי זאת שוב אני ממצב? אני רוצה לדעת עם יש לך איימיל או איי סי קיו כי אני ממש מעריצה אותך נשיקות...

אממממממ.......

עוד אין כלום...אבל זה נראה שזה יהיה אתר שווה...הייתי מציעה לשנות את הרקע וזבעים אחרים...לא יודעת למה..כל האתרים כחולים..תנשה..... -טל-

לא יודעת אולי אדום או כחול שונה...

האתר נראה יפה בכל צבע אבל תעשה אותו נועז מה שנקרא ולא עוד אתר כמו כל האתרים...אם תרצה עוד רעיונות או עזרה אני אשמח לעזור...דבר איתי בפרטי

למעלה