הא? קון! פרטים מדוייקים~

sonaku

New member
הא? קון! פרטים מדוייקים~

מחיר כרטיס - 30 ש"ח. מקום קניון עזריאלי, קומה 3(קומת הגג) בבנין העגול.( ביום הכנס יהיו שלטים) תאריך יום ד' 20/12/2006 שעות הכנס 10:00-22:00 כאשר החל מ20:00 הכניסה חופשית. פעילויות אולם המרכזי v אזור משחקים – DDR,PS2 ופינת הגו v אזור הקרנות – במהלך היום יוקרנו AMVs ותחרות טריוויה בנושא אנימה/מנגה. v פינת סדנאות– סדנאות אוריגמי והפעלות אומנויות לחימה יפניות, קנדו ואיאיידו. v תחרות קוספליי- התחרות תתקיים במידה ויהיו מספיק נרשמים אחרי השעה 20:00 v תהיה מסיבת JROCK ללא עלות כניסה. דוכנים v קומיקס וירקות v הדוכן של גיא v אוטאקו v אנימהוליק אולם ההקרנות וההרצאות (פרטים נוספים בתוכניה) v הקרנות אנימה v הרצאות -אלי צ'וצ'ידה-הרצאה "אלוהים והמנגה" (3> אהם..סורי..XDD;) -אדוה אלון- הרצאה "חיי בני הנוער ביפן" -הרצאות ע"י מרצים צעירים הערות *כדי לקצר את זמני ההמתנה בתור למכירת כרטיסים, אנא היצתיידו בסכומים מדויקים (30 ש"ח) *ביום הכנס יעמדו למכירה ללא הזמנה מראש, כמות מוגבלת של כרטיסים. *בכל שאלה ניתן לפנות אלינו, דרך האתר או הטלפון. *יהיה איסור מוחלט על הכנסת אוכל לשטח הכנס. יאי פאן פאן ^_^~ אתם באים?
או
?

../images/Emo45.gif

כמעט בטוח שאני באה^_^ אה כן, כל הכבוד ים שאת יודעת להעתיק את כל העמוד מהאתרXD סתםסתם.. אבל שמת לב שהעתקת גם את "בכל שאלה ניתן לפנות אלינו(...)"?

last day

New member
אני כמעט בטוח באה

אבל אין לי עם מי לבוא ואני לא אוהבת ללכת למקומות כאלה לבד ~.~ לא שאכפת לי ללכת לבד. אני מפחדת לאבד את עצמי :S

Omer Kun

New member
אני כל כך רוצה לבוא! T_T

אבל אין לי עם מי לבוא... וכל כך לא בא לי להיות שם לבד -.- אבל גם ממש לא בא לי להפסיד את זה!! T_T

מ א י י ק

New member
../images/Emo45.gif/../images/Emo31.gif-אני לא יודע עדיין../images/Emo211.gif

יכול להיות שכן...יש באותו יום אזכרה לסבתא שלי בשעה 15:00

sonaku

New member
נגמרו הכרטיסים ולא קניתם?בלי פאניקה

כנראה יהיו עוד 200 כרטיסים נוסיפים. וכדי לקנות כרטיס,אתם צריכים לבוא מוקדם מוקדם לעזריאלי. הקון מתחיל ב10 בבוקר ונגמר ב10 בלילה. תבואו ב9 וקצת,בטח ישארו לכם כרטיסים ^_^ אני הולכת לקום ב6 בבוקר בשביל הקון הזה. למה? מחוך~____~

אני הזמנתיי^___^

בזכות אלינה-צ'אןD: אני גם חושבת שאקום בשש בבוקר, מהתרגשותXD באנימה-קון בפורים אני קמתי מוקדם מבחילה (שחשבתי שהייתה מהתרגשות) והקאתי שלוש פעמים לפני הכנסX_X אז הבנתי שזה לא היה מהתרגשותXD בשאר המפגשים והכנסים האחרים שהייתי בהם קמתי מוקדם מהתרגשות, פשוט לא יכלתי לישוןXD

מ א י י ק

New member
אני ונדב עוד לא הזמנו../images/Emo211.gif

וגם לא יכולים להזמין
נצטרך לקום מוקדם ונדב בד"כ מגיע אליי ואז אנחנו נוסעים לרכבת בהרצליה ומשם ישר לעזריאלי,תוך 15 דקות אנחנו שם, אם יגדילו את מספר הכרטיסים בהזמנה זה מעולה,ואם לא אנחנו נקנה כבר בכניסה מוקדם ^___^

last day

New member
אני הזמנתי וחברה שלי לא

אממ..הזמנתי כרטיס ויש לי את הקוד... מה אני עושה אם זה? ומתי הם מתחילים להתארגן שם שאני אוכל להגיע מוקדם לקנות לחברה שלי כרטיס? ב9 הם רק מגיעים?

Sezuke

New member
../images/Emo45.gif

אני אעזוב את פיינל פנטזי 12 לכמה זמן בשביל לבוא
(וכן, בגלל זה ובגלל דירג' אוף סרברוס נעלמתי לכמה זמן ^_^; )

למעלה