הבאט ביט הכי נוראי שהיה לי... וכנראה שיהיה לי

guitarkid

New member
הבאט ביט הכי נוראי שהיה לי... וכנראה שיהיה לי

אז ככה.. זה היה לפני שנה בערך בקזינו באירופה. שולחן של 10 שחקנים, אני על הכפתור... מקבל A6 עלה. בערך 4 שחקנים עושים לימפ עד אליי, אני מעלה העלה רגילה של פי שלוש מהביג בליינד - שני משויים נפתח 8 עלה, 10 עלה, 6 לב. אני עם זוג נמוך וסיכוי לנאט פלאש... הראשון מדבר - צ'ק, ככה גם השני אני, כמובן, מעלה ... קצת התלבטתי אם אני רוצה למשוך אותם או להבריח אותם, בסוף עשיתי משהו באמצע, הקפצתי בערך בחצי מהקופה... אחד משווה. נפתח נסיך עלה - קיבלתי את הצבע הגבוהה... אני מאושר - הקופה רצינית, הבחור מושקע - הוא עושה צ'ק - אני רייז בינוני והוא משווה. נפתח עוד קלף, משהו לא חשוב כמו 3 לב... לא זוכר בדיוק. בכל מקרה - הוא מעלה... אני מעלה מעליו. הוא נכנס אול אין - ואני משווה. מיד הוא חושף את הקלפים שלו. אני רואה שני עלים הוא אומר לי "Flush" אני מחייך, חושף את הקלפים שלי ואומר "nut flush" הוא מסתכל לי בקלפים, המבט שלו לא משתנה הרבה, כנראה הוא לא שחקן צעיר והוא חווה אכזבות , הוא אומר "ah, you got the ace - congrads" אני מניח את הקלפים , שולח את הידיים לקופה, שדרך אגב היה בה בערך 250 דולר... (סכום ממש ממש לא קטן יחסית לסכומים שאני משחק בדרך כלל) ואז... מהקצה השני של השולחן, אחד השחקנים (אפילו לא הדילר !) אומר, "wait!! he got a straight flush" אני מיד מעיף את המבט שלי לקלפים שלו, שזרוקים עדיין על השולחן כמו עיתון משומש ואני רואה,כמובן, 9 עלה מלכה עלה. בום... אגרוף לבטן, סתירה ללכי, ולפני שאני מספיק להגיד WHAT THE FUCK הכסף שלי כבר אצלו בערימה. אני מניח שאם הוא היה מבין בעצמו שיש לו סטרייט פלאש במהלך המשחק והיה משחק אותו, ואני די בטוח שהתוצאה הייתה נשארת בדיוק אותה דבר... אולי אפילו עם אותם מהלכים - ההפסד לא היה צורם כמו מה שקרה. עמדתי שם בערך 10 שניות בתדהמה מוחלטת, כמו השחקן השני... אחרי זה אמרתי לכולם תודה, קמתי , ונשבעתי שאני לא יחזור לקזינו הזה יותר בחיים.

למעלה