הבאר- פרק 13- הסיוט

YossihNew

Well-known member
:eek:

אז מי תפס את יואב?

מה יאיר יעשה בעזרת הצמיד?

והאם משפחת סורקין תבין שהילדים מתכננים משהו?

נערך לאחרונה ב:

YossihNew

Well-known member
שי. האמת שחשבתי שזה יהיה המטומטם השני. וואלה? היא קונה את זה? אוי, לא מרגיש טוב זה בעייתי. מסכנה שי. אמה דומה קצת לנופר סלמאן צעירה. וזה טוב כי זה שילוב מלכות.

סיוטים עוד לא היו לנו אצל ירון. מעניין אם זה יקרה והיא תיכלא בסוף בבאר עד שיצילו אותה. מפחד?! מפחד או מפחדת?!

הגר, כל הפרק הקודם לא עשית קריינות. קצת פחות, אפשר? אגב, היא בול יונתן מהחולמים.

למה הם לא? ומה היא מתכננת… היד של יואב היא לא משהו שאי אפשר לוותר עליו. ומה היא רוצה?

בטח עסוקה עם אחותה המתחזה לגבר. מעניין איך ליעם רואה את היצור ומה זה אומר. אולי שניהם קצת פחדו והתחברו. יואב היה ממש מטומטם כרגיל. ואפס זה נכון. החלק השני זה האקס העולב שלך? היא נראית כמו רות. סלפי בעייתי.

תראה מה עשית, טמבל! ואתה לא הטמבל הכי גדול פה! זה לא מגניב לשחק ברגשות של אנשים. בדיוק, יואב! איך אתה לא הבנת את הקטע?! תני לו את אגרוף לפנים. אוי, חמודים, הם חולקים סנדוויץ'. ברור לכם שבסוף היא תציל את כולם, כן?

עולב, תדבר ברור. והעגלה לא אותו הדבר אם היא לא סוטה מהמסלול שמאלה! יחי הגלגלים העקומים! אז למה יש לך אימא בנאס"א שהיא גם אלוהים בזמנה הפנוי?! וגם פה היא בנאס"א, היא אסטרונאוטית!

חוקר הבחור. יש דברים שאתם לא יודעים, זה לא הולך להיות משחק, ילדים… או שזה לא הולך להיות משחק ילדים? עזוב, לך לנטע.

עולב! עולב! עולב! מעניין מה ליאת מתכננת.

יואב, אתה אידיוט. אין לך לב ואתה דפוק. לא היית צריך, אפס. אבל אתה תמיד שקרן. אולי רובוט שמפיל את פאביו מהכיסא…

למה את כל הבתים? כמה אויבים יש לו? סליחה, לפרוץ זאת חובה ביישובים מבודדים וקטנים עם סודות. למי? לך תחפש במשטרת אשמורת. הם יקשיבו.

יואב, אמרתי לך כבר כמה וכמה פעמים שאתה דביל ומסתבר שגם אחרים חושבים. אתם יודעים שכלב, דרשו את השם שלו לכולו לב? כול… ו לב. כול… עולב. הוא… עולב. אני לא אניח לבנו עד שצפוף יסתיים, המלכה שירה ביקשה.

אכן כן, הנורנות. אני מהיחידים שמבינים את זה, כן? ויכוח מיתולוגי. המשפחה עוזבת עקב תגלית שאחותה של שירי התחזתה לזמר.

אולי גם אותו טוביה יעקובסון שיקר? מה, הוא גנב המון אדמות, לכו תדעו אם לא איזו אדמה של משפחת סורקין פה ושם. נועה קולר זה לא הורה, זה אלוהים.

הנה נועה קולר ישנה, אחרי שסיימה לברוא עולם נפלא של סדרה נהדרת. תביא לה שוקולד! מגיע לה שוקולד! או מהסוכריות האלה, שעושות רעש כשפותחים אותן.

בסוף זה יתפוצץ. אני כמעט בטוח. ונטע שפיגלמן היא מאוד קרובה לאלוהים. היא הייתה אימא של שירה האס. הגר, לא חייבים לקריין שוב.

אשכרה לכולם יש סודות. אבל אשמורת יותר טובה. מה, שם שום מנגנון לא עובד. העיירה בקריסה.

הלוואי יאכלו לך את היד. יואב, למה אתה מטומטם? למה אתה היית מטומטם ונשארת מטומטם? תגידו, זה נורמלי שהוא צועק ככה? כן, גם ליואב היד צריכה ללכת. מישהו צריך לאבד את היד. ועכשיו דברים יהיו מסוכנים. בוא, לא כולם שקרנים ונוכלים. עוד יש לכם המון עד שתגיעו לרמה של אשמורת ותזכו בפרס היישוב הכושל של העמק. הנה, עובדה. אהוד התקשר אליה כדי לאשר את שכפול המפתח מתוך הגינות. באשמורת?! לא היה מתקשר אליה בכלל אלא אם היה חפרפרת והייתה משלמת לו סכום טוב. להפך! משכפלים שם מפתחות לכולם, מנעולים לא עובדים שם! אבל משפחות אצולה מפחידות… בזה אתם מתקרבים.​

שיר m

Well-known member
אני אוהבת את הקריינות של הגר. ואת הגר בכללי.

ליאת מנסה לגלות משהו... אני תוהה מה היא כבר יודעת.

שיר m

Well-known member
גולו! איזה חכם אתה! הסתרת את זה כל כך טוב!

אין לך לב יואב. אין לך.

באסה לך שי. אל תסמכי גם על אבא שלך.

דני את כזאת חמודההה עם סרט או בלי סרט
רק ברור לך מה יקרה עם התמונה הזאת נכון?

הגר צודקת. שקרים הורסים הכל.

למעלה