הבדיחה האחרונה :

Cranio

Well-known member

שר האוצר: "אחרי שננצח - מי שהוריד את הדירוג יחזיר אותו לרמתו האמיתית"​

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחההההההההההההההההההההההה

סטילהוק1

Well-known member

שר האוצר: "אחרי שננצח - מי שהוריד את הדירוג יחזיר אותו לרמתו האמיתית"​

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחההההההההההההההההההההההה
אין לי ספק שמדובר בשמאלני חלאתי שונא ישראל ותומך טרור איסלאמונאצי מהסוג של גדעון לוי. ואחרי שננצח הוא ושכמותו בהחלט יטופלו. אם את הנייה אפשר לחסל בלב טהרן ואת נסראללה בלב דמשק, אז אפשר לחסל גם כל איסלאמונאצי או שמאלני אנטישמי ואוטו-אנטישמי שונא ישראל נאלח ומושחת, ולדאוג שלא יישאר ממנו זכר ואף אחד לא ימצא אותו לעולם. המוסד הישראלי יודע טוב מאוד איך עושים זאת, אין צורך ללמד אותם. כל מה שצריך זה יוזמה וביצים.

Cranio

Well-known member
אין לי ספק שמדובר בשמאלני חלאתי שונא ישראל ותומך טרור איסלאמונאצי מהסוג של גדעון לוי. ואחרי שננצח הוא ושכמותו בהחלט יטופלו. אם את הנייה אפשר לחסל בלב טהרן ואת נסראללה בלב דמשק, אז אפשר לחסל גם כל איסלאמונאצי או שמאלני אנטישמי ואוטו-אנטישמי שונא ישראל נאלח ומושחת, ולדאוג שלא יישאר ממנו זכר ואף אחד לא ימצא אותו לעולם. המוסד הישראלי יודע טוב מאוד איך עושים זאת, אין צורך ללמד אותם. כל מה שצריך זה יוזמה וביצים.

לך לטיפול
חולה נפש

dory30

Well-known member
כדורים לקחת?

Cranio

Well-known member

לאחר שנתיים: גיא לרר הודה בטעותו בנוגע לשר בצלאל סמוטריץ'​

מגיש התוכנית "הצינור" בערוץ 13, גיא לרר פרסם הערב (שבת) בדיחה "על חשבונו" ברשת החברתית X ובה התייחס לציוץ שכתב הוא עצמו בנובמבר 2022.
לרר כתב בזמנו: "עניינית - נקודתית: אוהב את הרעיון של סמוטריץ' באוצר.
הוא לא מחובר למערבבים שמושכים בחוטים, הוא נמרץ והגון. יודע לעבוד. עשויים לצאת דברים טובים".

כעת לרר פרסם הודעת "תיקון" שהשמיט בה את מרבית המילים למעט חמש בודדות.
בכיתוב התמונה כתב: "אוקיי, לקח לי שנתיים וכמה טיוטות שהודלפו מוקדם מדי, אבל בשעה טובה הציוץ מוכן".

X \ Guy lerer גיא לרר ב-X: "אוקיי, לקח לי שנתיים וכמה טיוטות שהודלפו מוקדם מדי, אבל בשעה טובה הציוץ מוכן https://t.co/nQ5kbK44Do"

למעלה