הבדיחה היומית

frige

New member
הבדיחה היומית

לכבוד המימונה ובלי לפגוע כמובן. יהיו גם בדיחות על פולנים ורוסים ועוד במהלך הזמן, אל דאגה. מרוקאי אחד החליט שהוא רוצה להיות שוטר הגיע למשטרה וביקש להצטרף הושיבו אותו והתחילו בראיון : "אנחנו מעוניינים להתחיל בכמה שאלות ברשותך: מי הרג את הבל?" המרוקאי :"באמת שלא ידוע לי..." "אם כך, קח לך כמה ימים למצוא את התשובה, ואולי אז תחזור אלינו" המרוקאי חוזר הביתה מרוצה אומר לאשתו: "את לא תאמיני, כל כך התלהבו ממני, כבר נתנו לי לפענח רצח"

frige

New member
אם כבר שוטרים...

החליטו במשטרה לשפר את התדמית שלהם אספו את כל השוטרים והכניסו אותם אחד אחד לועדת מומחים. נכנס השוטר הראשון, הראו לו תמונה של חשוד בפרופיל ושאלו אותו מה הוא רואה "אני רואה חשוד, אשכנזי, כבן 40 עם אוזן אחת" איך אוזן אחת? שאלו אותו "אתם לא רואים שיש לו רק אוזן אחת?" ענה שלחו אותו לדרכו והזמינו את הבא בתור נכנס השני, מראים לו את אותה התמונה "אני רואה חשוד, אשכנזי, כבן 40 עם אוזן אחת" איך אוזן אחת? שאלו אותו "אתם לא רואים שיש לו רק אוזן אחת?" ענה שלחו גם אותו לדרכו. בדרך החוצה הוא פוגש את השוטר השלישי ולוחש לו: "לא משנה מה תאמר רק אל תאמר להם שיש לו אוזן אחת, זה מאד מעצבן אותם" נכנס השוטר השלישי, מראים לו את התמונה והוא עונה: "אני רואה חשוד, אשכנזי, כבן 40 עם עדשות מגע" אתה בטוח שיש לו עדשות מגע? בטוח! עונה השוטר שולחים פקיד לארכיון, מביא את התיק של החשוד ובאמת רואים שהוא משתמש בעדשות מגע. "תשמע, אתה שוטר גאון! לשוטרים כמוך אנחנו זקוקים במשטרה. איך ידעת שיש לו עדשות מגע?" עונה להם השוטר: "יש לו רק אוזן אחת, איך ילבש משקפיים?!"

למעלה