הבוקר בחיסון השני....

אישון34

Well-known member
הייתה גברת אחת שעבדה שם עם שביס מכסה ראש שנכנסה איתי לשיחה.

ואז יצאה איתי לחצר שהיא מעשנת סיגריה.

וסיפרה על ילדיה ואני סיפרתי על בנותי.

ושאלה שאלות.

ואז ניגמר הזמן והיא צריכה הייתה לחזור לחדר, לא לפני ששאלה לשמי.

ואני נשארתי עם השאלה האם יהיה לזה סוג של המשך? האם היא פנויה? האם היא לא פנויה ורוצה?

בכלל מתן השליטה לצד האחר - מטרידה.

אישוניאיש.
ממתין לעצמו.

alongrin100

Well-known member

ושאלה שאלות.

ואני נשארתי עם השאלה האם יהיה לזה סוג של המשך? האם היא פנויה? האם היא לא פנויה ורוצה?

אישוניאיש.
ממתין לעצמו.
כמו בפרסומת של טוטו "אם לא תשלח - איך תיקח"?

Yakir4179

Well-known member
כמו בפרסומת של טוטו "אם לא תשלח - איך תיקח"?
כנראה שהיא טיפוס חברותית שאוהבת לפטפט סתם כך , משעמם לעשן סיגריה מבלי לפטפט, קח בחשבון שזה מקום עבודה והיא מהמגזר , ואולי האויבות שלה שם יקלטו ויתלחששו ויזמרו לבעלה מתי שהוא,אני זוכר שמחוץ לכותל התחילו איתי שיחות , לא כל אישה שמפטפטת עם גבר רוצה משהו, לפעמים אתה אך אומרים מפיג לה את השעמום, אם הן מתאהבות אין כבר ידעו להשיג פרטים ולשלוח חברות בפייס!

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
כנראה שהיא טיפוס חברותית שאוהבת לפטפט סתם כך , משעמם לעשן סיגריה מבלי לפטפט, קח בחשבון שזה מקום עבודה והיא מהמגזר , ואולי האויבות שלה שם יקלטו ויתלחששו ויזמרו לבעלה מתי שהוא,אני זוכר שמחוץ לכותל התחילו איתי שיחות , לא כל אישה שמפטפטת עם גבר רוצה משהו, לפעמים אתה אך אומרים מפיג לה את השעמום, אם הן מתאהבות אין כבר ידעו להשיג פרטים ולשלוח חברות בפייס!
איזה ייאוש לקרוא אותך חח. :-D .מדכא את הבן אדם,אולי איתך פיטפטו כי רצו סיגריה ואיתו היא רוצה משהו אחר?לכל אישה יש טעם ומשיכה לגבר כזה או אחר ומה שקורה אצלך שונה אצל האחר.
ושוב,אתה גבר רווק בל נשכח.

אבח"י

Well-known member

ושאלה שאלות.

אישוניאיש.
ממתין לעצמו.
בכל מקרה, כשהיא עישנה סיגריה ושוחחה אתך היא בדקה אופציות שונות. משלא הגבת כנראה כצפוי, זרקה את הפתיון הגדול מכולם - מהו שמך?
כנראה לא ממש הבנת את צפני הפלרטוט של הגברת המעשנת.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל

ושאלה שאלות.

אישוניאיש.
ממתין לעצמו.
אתה יכול להתקשר לקופת החולים שם היא נמצאת ולשאול אותה "מה בנוגע לתסמינים"? :-P: אני הייתי מנסה ולו בכדי לא להרגיש תחושת החמצה,כמובן אם הוא היה מוצא חן בעייני אבל בזהירות.

אישון34

Well-known member
אתה יכול להתקשר לקופת החולים שם היא נמצאת ולשאול אותה "מה בנוגע לתסמינים"? :-P: אני הייתי מנסה ולו בכדי לא להרגיש תחושת החמצה,כמובן אם הוא היה מוצא חן בעייני אבל בזהירות.
יש לי מחשבה מוזרה שהיא עוד תתקשר אלי.

ניראה.

אישוניאיש.
מבטיח לעדכן.

Yakir4179

Well-known member

ושאלה שאלות.

אישוניאיש.
ממתין לעצמו.
אני עד עכשיו לא מצליח להבין ,אך נשואה דתיה עם שביס שבגדה ושיודעת שלאחר האקט המלא אסור לה להישאר בבית ושהבעל ינגע בה , נשארת וחוטאת בנוסף לבגידה ויודעת שזה אסור

אישון34

Well-known member
אני עד עכשיו לא מצליח להבין ,אך נשואה דתיה עם שביס שבגדה ושיודעת שלאחר האקט המלא אסור לה להישאר בבית ושהבעל ינגע בה , נשארת וחוטאת בנוסף לבגידה ויודעת שזה אסור
כולם יודעים הוכל, וכולם עושים הכול.

ואם אדם רוצה להיות טהור - שלא יחייה.

אישוניאיש.
בקושי חי.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
מה יש פה יותר מידי להבין?אין לה צרכים?חשקים?תאווה?אני משוכנעת שיש נשים דתיות סמויות שקוראות בפורום והייתי שמחה שתצטרפנה ושירגישו הכי נח וחם פה.

Yakir4179

Well-known member
מה יש פה יותר מידי להבין?אין לה צרכים?חשקים?תאווה?אני משוכנעת שיש נשים דתיות סמויות שקוראות בפורום והייתי שמחה שתצטרפנה ושירגישו הכי נח וחם פה.
זה שיש צורך וחשק ותאווה זה ידוע, גם לי ובעוצמות גבוהות, שאתה דתי או מגדיר את עצמך כדתי או חרדי אז סולם הערכים ושמירה על המסורת והדת היא שונה מאצל מישהו שלא מאמין או דתי , אם הייתי אישה דתיה והייתי ברומן אסור עם סקס מלא אסור, אז כבר הייתי יוזמת את הגירושים מהסיבה ,חטאתי לוקחת אחריות ומתגרשת כי אסור לבעלי לגעת בי, כנל לגבי חילופי זוגות ויש לא מעט מהמגזר שעושים!

Ellis Murphy

Well-known member

ושאלה שאלות.

אישוניאיש.
ממתין לעצמו.
לאוטובוס נכנסת גברת עם שביס
עלי היא מעשנת... רוצה זיון או ביס
טאטאטאואואטאטאטאטאטאטאואטאטאטאואטאטא

טכנולוג

Active member
בשבת עשיתי חיסון שני |זבנג| מאז עומד לי בלי הפסקה, לא סיפרו לי שהתסמינים של פייזר זה זיקפה מתמדת, מה עושים עם המידע? :)) :D

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
בשבת עשיתי חיסון שני |זבנג| מאז עומד לי בלי הפסקה, לא סיפרו לי שהתסמינים של פייזר זה זיקפה מתמדת, מה עושים עם המידע? :)) :D
למה לי אין את המזל הזה שהכל עומד..למה?אני אחרי 10 ימים מהחיסון ועייפה וחשה כמו בת 90..אגב,,מעניין אייך הייתי חשה אם היה לי בן זוג שכל היום היה עומד לו??? :-D ;-) |משוגע|

טכנולוג

Active member
למה לי אין את המזל הזה שהכל עומד..למה?אני אחרי 10 ימים מהחיסון ועייפה וחשה כמו בת 90..אגב,,מעניין אייך הייתי חשה אם היה לי בן זוג שכל היום היה עומד לו??? :-D ;-) |משוגע|
המנה הראשונה כאב ביד למשך 12 שעות וזיקפה שעתיים, המנה השניה כאב ביד למשך 12 שעות וזקפה למשך 12 שעות, יישן על הגב, מגיע למשרד עם מעיל....:cool::p:D:giggle::LOL:

מזל? למה מזל מה היית עושה עם זיקפה 12 שעות? יכולה לגמור ברצף? להשפריץ מטר? |ליצן|

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
המנה הראשונה כאב ביד למשך 12 שעות וזיקפה שעתיים, המנה השניה כאב ביד למשך 12 שעות וזקפה למשך 12 שעות, יישן על הגב, מגיע למשרד עם מעיל....:cool::p:D:giggle::LOL:

מזל? למה מזל מה היית עושה עם זיקפה 12 שעות? יכולה לגמור ברצף? להשפריץ מטר? |ליצן|
הייתי עושה בך שימוש נכון.. :ROFLMAO: |מאוהב|

דקל נור*

Well-known member

ושאלה שאלות.

אישוניאיש.
ממתין לעצמו.
לך תבין ראש של נשים דוסיות. אני חושבת שהיה לך מצב ועוד חצי צעד מצידך בזמן אמת, היית יודע מה בנוגע.

alongrin100

Well-known member
לך תבין ראש של נשים דוסיות. אני חושבת שהיה לך מצב ועוד חצי צעד מצידך בזמן אמת, היית יודע מה בנוגע.
בתור אחד שהיו לו כמה מערכות יחסים עם נשים מהמגזר, אני יכול להגיד לך שהראש שלהן בדיוק זהה לראש של אחיותיהן החילוניות.

למעלה