הבחירה הפופולארית - הדור הבא הבא - תוצאות סיבוב מספר 3 🤖

keren or5

Well-known member
אוף, איזה נדושים אותם! ברור שגם לי עלה דבר ראשון לראשון בכוכבת ריאליטי ישראלית זה נינט וכוכבת ריאלטי אמריקאית קלי קלארקסון, אבל אמרתי- אין סיכוי שכולם יבחרו בדבר שהוא כ"כ אובייס, ואולי זה בגלל שאני מסתובבת לפעמים עם זומרים קטנים שהם האחיינים שלי שבכלל נולדו אחרי שנינט זכתה והם מכירים את מלא אנשים מפורסמים אחרים מריאליטי שלא שמעתי את השם שלהם בחיים, שגרם לי לשכוח שרובכם פה זקנים כמוני. :rolleyes:

טוב, סדרת בית חולים- אני התלבטתי הרבה בין האוס לסקראבס כי במוח שלי הם סדרות הבתי חולים היחידות שקיימות (כנראה כי אני כ"כ אוהבת אותם וגם אלו סדרות שראיתי את כל הפרקים בהם והרבה פרקים יותר מפעם אחת). ורק אחרי ששחלתי נזכרתי באנטומיה של גריי (שדווקא כן ראיתי שתי עונות ראשונות שלה מלפני מאתיים שנה). טוב נו, זה הגיוני לי בדיעבד.
לפחות בקווין ספייסי הייתי עם הרוב.
שוב כל הכבוד ללונה- המשחק הזה ממש כייפי, ואני מקווה לעוד סיבובים, אני יודעת שאני בטוח אשתתף אם יהיו עוד. ח"ח (y)

didalf

Well-known member
אוף, איזה נדושים אותם! ברור שגם לי עלה דבר ראשון לראשון בכוכבת ריאליטי ישראלית זה נינט וכוכבת ריאלטי אמריקאית קלי קלארקסון, אבל אמרתי- אין סיכוי שכולם יבחרו בדבר שהוא כ"כ אובייס
אז לא הבנת את הקונספט של המשחק:-D ברור שנבחר בדבר הכי אובייס, מקבלים נקודות על לקלוע לבחירת הרוב לא על להיות מיוחדים:-D

keren or5

Well-known member
אז לא הבנת את הקונספט של המשחק:-D ברור שנבחר בדבר הכי אובייס, מקבלים נקודות על לקלוע לבחירת הרוב לא על להיות מיוחדים:-D
הבנתי... חשבתי שיש דברים שהם אובייס מדי בשביל שכולם יבחרו בהם נו, הבנתי שטעיתי. גם כמו שאמרתי, שכחתי שאתם זקנים כמוני, כי אני דיי בטוחה שאחיינים שלי לא ממש יודעת מי זאת נינט או קלי קלארקסון (וזה בטוח לא הדבר הראשון שעולה להם לראש).
ואולי דווקא צריכים לתת יותר נקודות למי שבחר את הדברים שאף אחד לא בחר- זה מראה שהוא חושב מחוץ לקופסא! ככה אני אהיה מקום ראשון :-P:|בוקס|

מילי08

Well-known member
אחיינים שלי שבכלל נולדו אחרי שנינט זכתה והם מכירים את מלא אנשים מפורסמים אחרים מריאליטי שלא שמעתי את השם שלהם בחיים,
תשמעי... חוץ מהשם - קלי קלארקסון - אי לא באמת יודעת מי היא.
את נינט/שירי מימון בחרתי בעיקר כי אני כמעט ולא מכירה שמות אחרים (מי חשב על נטע ברזילי...)
ואולי דווקא צריכים לתת יותר נקודות למי שבחר את הדברים שאף אחד לא בחר- זה מראה שהוא חושב מחוץ לקופסא! ככה אני אהיה מקום ראשון :-P:|בוקס|
נו, זה היה ההצלחה הגדולה שלי בסיבוב הראשון של המשחק, רק במקום הראשון מלמטה...
אבל זה גם קשור לזה ש... כמו שעדי חזיר תגיד - יש לי דעות מחפירות :-P: ואני לא תמיד יודעת מה באמת פופולרי

LeAnnDyIan

Well-known member
בואנה יא לוזרים|שפם| לונה תורידי נקודה לכל מי שלא הצביע לדרו ברימור
חבורת חצופים|שפם|
יש בחירה פופולארית ויש בחירה נכונה.
ואתם בחרתם לא נכון ועל כן תענשו!|פטיש|
~פורשת מהפורום בדרמטיות~

למעלה