"הבטחתי לך, קיימתי לי.."

amitshilo

New member
"הבטחתי לך, קיימתי לי.."../images/Emo79.gif

כבר עברנו על זה שמותר לצטט כפיר בפורום... נכון?
אז בואו נסכמ"ש. והפעם בסכמ"ש, אייקונים חדשים! (ה"בבקשה" חדש, נכון?)
החוויה הטובה ביותר של השבוע:
החוויה שביאסה::
הפתעת השבוע:
תמונה שבועית
שיר השבוע, יואב:
שיר השבוע, מישהו אחר:
אלבום השבוע:
אמן השבוע:
קניה שבועית:
הבנאדם שעשה את השבוע:
פאדיחת השבוע:
תוכניות לשבוע הבא:
מטרות לשבוע הבא:
חששות לגבי שבוע הבא?
נכון אתן גאות בי שהצלחתי להפוך את הסדר?! זה ממש קשה לי
ובהזדמנות זו אגיד שמחר בערב אני יוצאת לשבועיים בת"א (עם סופ"ש בבית באמצע), ואני לא בטוחה שיהיה לי אינטרנט. אני הולכ לקורס מחול מגניב כזה
אז דבר ראשון מי שרוצה לפגוש אותי שתרים טלפון (כבר דיברתי עם חלקכן).. ו... שמרו על הפורום והכל, פליז. בשבילי.
וזהו, אוהבת.
עמית.

shahar1989

New member
קולולולוו../images/Emo3.gif../images/Emo6.gif

החוויה הטובה ביותר של השבוע: חתונהההההההההההההההה החוויה שביאסה:: לחזור מהקורס מוקדם הפתעת השבוע: דני עוזב את פלורנטין תמונה שבועית כל התמונות מהחתוננננה שיר השבוע, יואב: שמור שיר השבוע, מישהו אחר: מממ כל מיני של איתמר.. והקאבר שהוא עשה.. אלבום השבוע: איתן שפירא אמן השבוע: איתמר מאירי קניה שבועית: אההההה.. הבנאדם שעשה את השבוע: גילגילגול, דני, משפחת כתר ומשפחת גל וכל הקומונה וענבר ואיתמי ו... ואואואהאהאההה כל הפרוז'קטורים ו.. אווה איזה שבבבבוע פאדיחת השבוע: תוכניות לשבוע הבא: חזרה לדרררררום מטרות לשבוע הבא: לנוח (
) חששות לגבי שבוע הבא? לא הייתי מלא זמן בדרום, אולי יהיה לי קצת רע, או קשה.. וחם.. ו... דברו איתי, אה?

amitshilo

New member
שניה לפני שיוצאת...

החוויה הטובה ביותר של השבוע: הילי וטרגר
, נימנים, ארוחת בוקר עם ירדן, לדבר איתו, הופעה של ההרכב,לדבר עם עופר, סידרתי את החדר
החוויה שביאסה: שיחה קצת כבדה:/ דברת... הפתעת השבוע: עופר
תמונה שבועית: נווווו אין לי כח
שיר השבוע, יואב: וואי הרבה... "כך או כך", "קשה לי לוותר", "מבקש רחמים", "מה יהיה כשתלכי".. שיר השבוע, מישהו אחר: "צליל מכוון" - צליל מכוון, "מליוני אנשים" - החברים של נטשה, "ראש בחול"
, "והלילה יעבור לו", "לבד", "עצוב" - כפיר. אלבום השבוע: כפיר, יואב, החברים של נטשה בהופעה, יצחק קלפטר. אמן השבוע: כפיר... קניה שבועית: תמונות (פיתוח), מסגרות הבנאדם שעשה את השבוע: עופר, נימרוד, אורי, נדב, הילי, טרגר..
פאדיחת השבוע: באוטובוס בכרמיאל.. איי איי
תוכניות לשבוע הבא: קורס קיץ!!
, נדב, מסיבת סיום של י"ב. מטרות לשבוע הבא: להנות, לא להתבאס, לא להתבלבל באוטובוסים ולהאבד בת"א... לעשות חיים!
חששות לגבי שבוע הבא? חחח שאני אאבד בת"א
אופייני לי>< שבוע מהמם חברות!

בנים זה עם זבל. ../images/Emo10.gif

החוויה הטובה ביותר של השבוע: עמיתי בכרמיאל
, ישב"צ ממש מצחיקה בארומה, טקס סיום של מחזור ט"ז המדהימים
, צוות שטותית
, פרנקלין וכו' אחרי הטקס, אומנות בקפה עם אהרוני ואליעד, ואתמול השישי הכייייייי מדהים שיש D: החוויה שביאסה:: הלילה שבין שלישי לרביעי
, והמון אנשים טיפשים היום. >< הפתעת השבוע: העניין עם אייל, אירוני כ"כ. תמונה שבועית שיר השבוע, יואב: קרן אור. זה תמיד זה. שיר השבוע, מישהו אחר: כל השירים מהטקס, קולדפליי, הרי את משוחררת- איתי פרל, יותר טוב כלום מכמעט, באבש"ה-עברי אלבום השבוע: באבש"ה אמן השבוע: עברי לידר ודולפליי
קניה שבועית: המון לקיםםםםם
הבנאדם שעשה את השבוע: וואי כ"כ המון. אבל בעיקר- ענברי, אליעד ואספי :) פאדיחת השבוע: אתמול, שישי פאדיחות פשוט. זה מה שקורה אחרי ליטר בירה [ראה התמונה שהעלתי] תוכניות לשבוע הבא: ים עם חברים, המון ישיבות, בדיקות לצבא, המון ימי עבודה, לקחת מכשיר מסלקום, ענברי חוזרת מלונדון
, להעביר פעולה ולעבור פעולה, ובסופ"ש- עבריייייי
מטרות לשבוע הבא: לעבור אותו בשלום. לשמור על השפיות. חששות לגבי שבוע הבא? שאני לא אעבור אותו בשלום? הודגש באמצעות מדגישומטיק

למעלה