הבטחתי עדכונים... אז ככה:

veredvered

New member
הבטחתי עדכונים... אז ככה:

עכשיו הבנתי סוף סוף מה ההבדל בין אופר לבייביסיטר אבל מה שאני עושה יותר דומה לבייביסיטר כי זה רק כמה שעות ביום ואני לא עושה הרבה חוץ מלחמם לבנות אוכל במיקרו ולפעמים להוריד כביסה מהחבל... שזה שטויות. המשפחה אחלה ומזמינים אותי לצהריים וערב כל יום ככה שאני לא מוצאיה כסף על אוכל כמעט בכלל ועל הדירה הם גם משלמים תמורת הבייביסיטר שאני עושה כל יום (ממוצע של שעתיים וחצי ליום). חוץ מזה הצלחתי להתארגן ולמצוא עוד עבודות ומשלמים באיזור הזה יפה מאוד... הימים שלי עמוסים כמעט כל היום אבל בסופו של דבר אני חושבת שתצא לי משכורת של כמעט 2000 שקל. אתם חושבים שזה מספיק? בהתחשב בעובדה שאין לי כמעט הוצאות כי אוכל הם מספקים לי ועל הדירה הם משלמים הכל... אהה! יש לי עוד שאלה... יש מישהי אחת שאני מנקה אצלה את הבית והיא אמרה שהיא מדווחת עליי לביטוח לאומי ומשלמת לי את זה. מה זה אומר? שאני לא צריכה לשלם? כי אני עובדת אצלה פעם בשבוע רק לאיזה 4 שעות...

get well

New member
אם היא מדווחת אז את לא צריכה לשלם

ביטוח לאומי . אבל השאלה אם היא באמת מדווחת... מילאת אצלה טופס 101

veredvered

New member
היא לקחה את הפרטים שלי...

העתיקה מהת.ז ואמרה שהיא תמלא בשבילי... אפילו אמרה שהיא לא תוריד לי את זה מהמשכורת... אבל איך זה הולך בביטוח לאומי?? כי אני עובדת אצלה רק יום אחד בשבוע אז היא משלמת לי רק על יום אחד? או על כל החודש?

get well

New member
היא משלמת לך מזומן?

נותנת לך תלוש? בעיקרון זה קצת תמוהה בעיני... נראה לי שהיא אמורה לשלם על כל החודש לא משנה כמה זמן את עובדת...

veredvered

New member
שום תלוש...

משלמת לי בצ'קים או מזומן... מה שנוח לה באותו השבוע... ובקשר לביטוח לאומי אני ניראה לי יחכה לדוח שלהם בסוף השנה ואז אני אראה אם אני צריכה לשלם או לא....

למעלה