הבטחתי!!!

אגדה

New member
הבטחתי!!!

הבטחתי לך שלא אכתוב ואת רואה, הבטחתי לא להגיד מילה והנה זה בא. אמרתי לך שלא פה לא אכנס והרי התשובה, אמרתי ששירים לא אשורר וזאת רק תגובה. אבל מכיוון שאהבתי אלייך גדולה,מכיוון שאיתך חייב ללכת באש ובמים. הנה אני כאן למרות שזאת שעת שקיעה, שמש אדומה לים כבר אמרה שלום, נירח במרום רק מציץ לקראת חלום. הבטחתי ולכן אקיים, שלום לך אישה יקרה, שלום והמון ברכה, הצלחה בפורום הנפלא, רק את כוס הקפה את עוד חייבת לי ועד אז,שום מילה נוספת. אהבה,הצלחה,הנאה בפורום הנפלא שלך עם זר פרחים ונשיקה(שכחתי לשים לפסטיק) א-ג-ד-ה

אפרת.א

New member
אז מה אם הבטחת שלא...

אופס....מזללללל - תודה שהפנית את תשומת ליבי דוקא אתה - התפספסת לי?? ולעניין ההבטחה - הבטחות כאלה, של לא, לא מבטיחים ואם מבטיחים לא מקיימים ! פעם אמרת שאינך יכול לעמוד בפניי...אז - מזמינה אותך לשבת:) בישיבה, יותר קל לומר דברים מלב אל לב. דרך עיניך , רואה את השקיעה. לא עומדת בפניה, גם בישיבה. כדור אדום - הצובע סביבו , בורוד סגלגל, מעט תכלת מבצבץ ואפררוריות של לילה מנצנץ. תודה על זר הפרחים! חחחחח שרי כל כך דאגה... ``שריייייייייי - הביאו פרחים!`` (בנשיקה הבאה, לא אוותר על הליפסטיק) שלך אוהבת - אפרת

למעלה