הבעת תסכול

afterglow1

New member
הבעת תסכול ../images/Emo11.gif

אני לא יודעת מה עובר על ערוץ 3 אבל ההחלטה לשדר בשבתות בבוקר את הסדרה "בית האופנה", ממש מתסכלת. עד לפני כחודש- חודשיים, כל שבת בבוקר היו לפחות 2 סדרות קומיות וכמה פרקים מכל סדרה ברצף. אם התבאסתי מזה שקמתי מוקדם, לפחות היה מה לראות! עכשיו הם משדרים (ושאלוהים יסלח לי על זה) את התת רמה הזאת.. ראיתי איזה 2 פרקים מהסדרה הזו ב"סטאר וורלד" וזה משעמם ושטחי... אני הרגשתי שאני קוראת ספר של דניאל סטיל (ולא שיש משהו רע בזה, זה פשוט לא הטעם שלי...) מי שמזדהה או שיש לו תסכולים אחרים מהערוץ.. מוזמנים לשתף

always be me mc

New member
אני מבינה אותך../images/Emo24.gif

תאמיני לי שאני מבינה ובמקום מסויים מרגישה רגשות דומים אבל מה נעשה שאנחנו לא אחראים על לוח השידורים שלהם ולכן אין לנו בדיוק אימרה בעניין
מה שכן (ותסתכלי על הצד החיובי), במקום לצפות בטלוויזיה את יכולה לעשות שלל דברים אחרים(כמו לקרוא ספר של דניאל סטיל למשל XD), כמו לצאת לטייל, לבקר חברה, לישון, לכתוב, לשמוע מוזיקה, לנגן בפסנתר וכו' אז בסופו של דבר הרווחת זמן מה לא?

afterglow1

New member
../images/Emo9.gif נכון, יש לזה צד חיובי

אבל בסה"כ לערוץ יש פוטנציאל מאוד גבוה... יש המון סדרות, לאו דווקא קומיות שאני באופן אישי הייתי נהנית לראות בש.ח הרבה יותר מסדרות שגם כשמשדרים אותן במהלך השבוע, זה בשעות זניחות ורק כדי למלא "חורים" בשעות שידור מתות. וכן, ניצלתי את הזמן בסופו של דבר, קראתי ספר
אבל לא של דניאל סטיל...

למעלה