הברית של ינון פריג'

frige

New member
הברית של ינון פריג'

הברית עברה בשלום. הכל היה ממש מקסים. הילדים
, הבעל
. האולם, האוכל, האורחים, המוהל, הכל היה פשוט מושלם. כולם נהנו. אני הגעתי באפיסת כוחות הביתה, אבל היה טוב. הראל היה מאושר, חגגנו לו שם יומולדת עם מפעיל וקוסם ומתנפחים ועוד... אז כמו שכתוב - לגבר הקטן והחדש שלנו קוראים בישראל - ינון . תודה לכולם על הברכות. שרית והנה כמה תמונות. אהבה של אמא

LANIT1

New member
מזל טוב שריתוש והתמונות מהממות נחת וכייף ../images/Emo140.gif

frige

New member
נפגשנו כל פעם בתינוקייה כהלכנו

לקחת את התינוקות. ביום הראשון, אמא שלי אמרה לי שהיא ראתה את דודה שלך בבית החולים, אח"כ ראיתי את טלי בתינוקייה. נפגשנו כמה וכמה פעמים.

dafgol

New member
שריתתתתתתתת

קיוויתי וידעתי שזה השם
שתבחרו בסופו של דבר, אמרתי לך שאני אוהבת את השם הזה, שם מיוחד כל כך, ינון זה בעצם שם נרדף למשיח.
ענקי לכולכם, התאפקתי לא לצלצל אתמול בערב. כל כך מאושרים בשמחתכם, כולכם נראים פשוט נפלא
אוהבים אתכם המונתלפים
ברי רזי גולן ודפנה

shinon28

New member
מזל טוב!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

מזל טוב שתזכו לרוות ממנו נחת ,בריאות לכם ולו תמסרי גם לאלי בשמי

S r 35

New member
מזל טוב ../images/Emo39.gif

שתרוו ממנו ומהמשפחה הרבה אושר ונחת. אתם משפחה נפלאה ורואים את זה גם בתמונות. ינון נראה מקסים. וגם את נראית נפלא

../images/Emo140.gif....לשריתוש היקרה......./images/Emo24.gif

מזל טוב, יקירתי לך ולכל המשפחה!!!! ינון ממש מתוק
אז הרבה בריאות..... שמחת חיים.... אושר ואושר..... מאחלת מכל ה
דנייי

לולי72

New member
שרית - איזה שם מקסים ../images/Emo65.gif

הייתה לי הרגשה שתתנו לו שם אחר, אבל ינון זה שם מקסים באמת, סורי שלא באתי, יובלי שלי חולה מאתמול בערב, והיום היא עם חום גבוה וקראו לי מהעבודה והיא במיטה שוכבת, אני אבוא באחת השבתות עם דפנה. אוהבים אותך מאוד, אתם נראים ממש ממש חמודים - משפחה לתפארת
ושרק נשמע דברים טובים.

rby74

New member
פרוש השם

'יתקיים לאורך זמן', ואולם משמעות נוספת ומוכרת של השם באה מתוך הפרשנות החז"לית לפסוק בתהילים, לפיה 'ינון' יהיה שמו של המשיח באחרית הימים. כמו כן: מקור השם:" יְהִי שְׁמוֹ לְעוֹלָם, לִפְנֵי שֶׁמֶשׁ יִנּוֹן שְׁמוֹ. וְיִתְבָּרְכוּ בוֹ כָּל גּוֹיִם יְאַשְּׁרוּהוּ." (תהילים ע"ב 17) ינון פרנסה, רבייה

frige

New member
../images/Emo51.gif על ההסבר

ת'אמת, קראנו לו ינון בלי קשר לפירוש מסויים, אפילו לא ידענו שקיים הפסוק הזה ושהשם הוא של המשיח. חשבנו על שמות, בסוף אמרנו להראל מה הוא חושב והוא התלהב מהשם ינון, החלטנו לקרוא לו ינון כי הראל רצה. תודה שהארת את עינינו.
שרית

frige

New member
../images/Emo51.gifלכולם על הברכות והמחמאות../images/Emo24.gif../images/Emo25.gif

אוהבת
שרית

למעלה