הבר הכי חזק בארץ?

speadball

New member
אל תתעצבני כל כך מהר ...

אין מה לעשות, עבודה בבר בעיקר בכזה שעובד בעומס גדול היא פיזית מאוד בנות מטבען הן פחות פיזיות מגברים ולכן קשה להן יותר להתמודד. אני לא חולק עליך שישנן בנות שהן חזקות ומיוחדות אך הן מועטות ובדרך כלל זה לא כך... מצד שני הן עושות אווירה טובה, טיפים יפים ומוסיפות המון צבע לבר. לכל צד הייתרונות והחסרונות שלו. בבר שירות בסגנון הקולוסיאום אני מבין את הבחירה בבנים. עוד דבר ששמעתי אבל אין לי איך לאמת אותו הוא שבגלל שרוב הלקוחות שמשלמים את דמי המנוי הם גברים עשירים בדרך כלל שבאים עם בנות זוגן הצעירות והיפות לא רצוי שברמניות אטרקטיביות יאיימו עליהן...

speadball

New member
אל תתבלבלי בנפשות הפועלות מותק..

אני עובד כבר שנים רבות בתחום. הוא עכשיו חזר מחו"ל אחרי שלא עבד שנה וחצי... אני לא כל כך מבין אותו בקטע הזה, אצלי זה כמו חיידק אחרי כמה ימים שאני לא עובד אני מתחיל להרגיש עקיצות ביידים (וגם בכיס - אבל זה משהו אחר) ואני כבר מחכה לחזור לעבוד....זה כמו סם כל האנדרנלין, המוזיקה, הבנות, השתייה וכמובן הכסף :)

btIL

New member
כשגדלים מבינים...

שיש איפשהו תקרת זכוכית לעבודה בבר. גם המקום הכי חזק לא יכניס לך יותר מ20 בחודש... ניסיתי את מזלי בעבודה "אמיתית" בחו"ל אבל זה לא הלך כמו שציפיתי. כשחזרתי לטובת לימודים בארץ (טוב נו, גם התגעגתי :) הדרך חזרה לבר היתה הבחירה ההגיונית - אני לא מכיר עבודה אחרת (וחוקית) שאפשר להרוויח כזה סוג של כסף בשעות מועטות ושמסתדרת טוב עם לימודים. אם מישהו כן מכיר אני אשמח לשמוע.

Symbolic

New member
יש עבודות מסויימות בביטחון שאפשר להסתדר ככה.

עושים מלא כסף (כן, מלא כסף יחסית), בשעות נוחות וגמישות, מסתדר עם לימודים אפשר לעבוד כחצי משרה ולהסתדר מעולה כן, מדובר בעבודות ממשלתיות שלא קל להתקבל אליהן מצד שני גם לבר שעושה מלא כסף לא קל להכנס

btIL

New member
אין סיבה להתלהם...

הבעתי דעה אישית שמם הסתם בתור ברמנית את לא מסכימה איתה...

speadball

New member
תנסה בתל אביבה שוב

צוות יחצנים מאוד חזק אספו שם. נראה לי שכדאי להתאמץ. מה דעתך על ברים בהרצליה? אולי לא מגיעים לסכומים של תל אביב אבל הולך לא רע בחלק מהם (אוקספורד, אליזבת ובודגה הם שמות שאני שומע הרבה לאחרונה).

btIL

New member
הלכתי לראות השבוע

המקום ענק ועם 3 ברים. ביום שישי לא היה מלא ועדיין היו יותר מ10 ברמנים - נורמלי לפתיחות. כסף הם לא הולכים לראות שם בקרוב...

dado190

New member
אליזבת

אם אתה מדבר על האליזבת, אז בשישי כל ברמן יצא עם 90 לשעה דרך אגב מחפש ברמנית תותחית למקום מייל: [email protected] בצירוף תמונה עדכנית ופרטים רלוונטים (נסיון,גיל)

למעלה